1 2 3 >

Bluetooth Hoparlör Fiyatları

 

Eğlenceli ortamların, dinlendirici aktivitelerin ya da spor faaliyetlerinin olmazsa olmazı müziktir. Ruhu besleyen, zihni canlandıran, kısacası hayata keyif katan müzikten alınan zevki artıran en önemli unsur kaliteli ses çıkışı sağlayan cihazlardır. 

Bu cihazlar arasında yer alan hoparlörler sesi yükseltme ve daha kaliteli bir hale getirme konusunda üstün performans gösteren teknik özellikleri ile öne çıkar. 

 

En son teknoloji ürünü olan bluetooth hoparlör modelleri ise müziği her yere yanınızda taşımanızı sağlar. Bluetooth hoparlörler, kablosuz kullanım özelliği ve elektrik gerektirmeyen tasarımıyla evde, işte, sokakta, sporda ve hatta plajda bile size ve sevdiklerinize eşlik eder. Modeller, mekan ya da zaman fark etmeden dilediğiniz anda dilediğiniz şekilde müzik keyfi yaşamanızı mümkün kılar. 

 

Teknolojik özellikleri sayesinde oldukça kaliteli bir ses çıkışı sağlayan modeller müzik deneyimini bambaşka bir boyuta taşır. Hafif yapısı ve küçük ebatları sayesinde kolaylıkla taşınabilen bluetooth hoparlör, bu özelliğinden dolayı taşınabilir hoparlör olarak da adlandırılır. 

 

Bluetooth hoparlörleri birçok farklı cihazla kullanmak mümkündür. Bilgisayar, cep telefonu, tablet ve televizyonlar bluetooth hoparlörleri kolaylıkla bağlayıp müzik keyfinizi artırabileceğiniz cihazlar arasında yer alır. 

 

Birçok bluetooth hoparlör modeli ek bir yazılım indirmek ya da yüklemek gerekmeden, uyumlu cihazlarla anında eşleşerek, sizi uğraştırmadan müzik dinleyebilmenizi sağlar. Bazı modellerle beraber gelen özel yazılımlar ise basit ve kullanışlı arayüzleri sayesinde ince ses ayarları yapabilmenizi sağlayarak kişiselleştirilmiş kullanım özelliği sunar.

 

Hoparlör denince akla ilk gelen müzik olsa da kaliteli modeller film, dizi ve oyun seslerinin volümünü ve kalitesini artırmak için de kullanılır. Cep telefonundan, laptoptan, tabletten ve hatta televizyondan film ya da dizi izlerken daha canlı, net ve kusursuz bir ses alabilmenizi sağlar. Oyun oynarken efekt seslerini en iyi şekilde yansıtarak gerçeklik hissi yaşatır.   

 

Bluetooth hoparlörlere eklenen özellikler modelleri çeşitlendirir. Kullanım amacına ya da kullanım şekline göre masaüstü, su geçirmeyen ya da aksesuar olarak taşınabilen bluetooth hoparlörleri tercih edebilirsiniz. 

 

Oldukça dayanıklı ve sağlam yapıda tasarlanan modeller uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Modellerin göz alıcı tasarımları ise bluetooth hoparlörleri sadece teknolojik bir cihaz olmaktan çıkararak şık bir obje ve aksesuar haline dönüştürür. 

 

Geniş ürün ve model seçenekleri sayesinde bütçenize uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bluetooth hoparlörler ile siz de hayatınıza renk katabilirsiniz.      

 

Ses Kalitesiyle Kusursuz Müzik Deneyimi Sunan Bluetooth Hoparlörler

 

Hoparlör satın almayı düşünenlerin en çok önem verdiği konuların başında ses kalitesi gelir. Söz konusu kablosuz bir şekilde cihazlara bağlanan bluetooth hoparlörler olduğunda ise kafalarda birtakım soru işaretleri oluşabilir. Ses kalitesinin düşüklüğü, seste kesinti ya da parazit oluşması gibi durumlar çoğunlukla bluetooth hoparlör modellerinde yaşanabilecek sorunlar olarak görülebilir. Ancak bu düşünce tamamen yanlıştır. 

 

En son teknoloji kullanılarak tasarlanan ve üretilen modeller, üstün bir performans göstererek müzik tutkunlarına kusursuz bir müzik deneyimi sunar. Yüksek ses kalitesiyle öne çıkan modeller sesin iletimi sırasında kesilme yaşanmasını önler. Seste oluşabilecek cızırtı ya da parazitler de modellere eklenen teknik özellikler sayesinde ortadan kalkar. Ses kalitesi konusunda yüksek verim alabilmek için dikkat edilmesi gereken satın alınan ürünün bluetooth sürümüne bakmaktır. 

 

Bluetooth hoparlörlerin farklı sürüm seçenekleri mevcuttur. 2.0, 3.0, 4.0, 4.1 ve 5 gibi farklı sürümleri bulunan bluetooth hoparlörlerin ses kalitesi, sahip olduğu sürüme göre değişiklik gösterir. 

 

Sürümler temelde sesin iletim hızını ifade eder. 2.0 ya da 2.1 sürümlerine sahip olan modeller, 2 MBPS aktarım gerçekleştirir. Sürüm yükseldikçe aktarım hızı da artar. 4.0 ve üzeri bluetooth sürümlerinde aktarım hızı saniyede 24 megabit ve üzerine kolaylıkla çıkar. 

 

Kapsama alanının genişliğini de etkileyen bluetooth sürümü kaliteli, kesintisiz ve net ses sağlayan hoparlör modellerini satın almak isteyenlerin öncelikli olarak göz önünde bulundurması gereken unsurdur.  

 

Bluetooth Hoparlör Modelleriyle Kablo Karışıklığına Son Verin!

 

Müzik keyfini kesintiye uğratan faktörlerin başında kablo bağlantıları gelir. Gerek evde gerekse dış mekanlarda müzik dinlemek ya da film, dizi izlemek için kullanılan hoparlörlerin kablolu olması kullanımlarını oldukça zorlaştırır. 

 

Hem görüntü kirliliği hem de karışıklık yaratan kablolar için en ideal çözüm ise bluetooth hoparlör modellerini tercih etmektir. Kablosuz hoparlör modelleri arasında yer alan bluetooth hoparlörler herhangi bir kablolu bağlantı gerektirmeden, cihazlarla eşleşerek kolaylıkla kullanılır. Böylelikle birbirine dolaşan, ayağa takılan, nahoş bir görünüm oluşturan kablolar olmadan müzik keyfini kesintisiz bir şekilde doyasıya yaşayabilirsiniz. 

 

Bluetooth hoparlörlerin kablosuz olması, kabloların yıpranması sonucunda hoparlörün işlevsiz bir hale dönüşmesini de engeller. Bağlantı kablolarında yaşanan yıpranmalar ses kalitesini düşüren ya da sesin kesintiye uğramasına sebep olan önemli sorunlardır. Zaman içerisinde ya da bir yere takılarak zorlanma sonucunda oluşan yıpranma, bir süre sonra kablonun tamamen kopmasına sebep olur. Modele uygun bir kablo bulmak ve değişim yapmak ise zaman alan, uğraştırıcı ve masraflı bir iştir. 

 

Kablosuz kullanım özelliği ile hayatı kolaylaştıran bluetooth hoparlörler bu tarz sorunlarla uğraşmaktan sizleri kurtarır. Kablolar olmadan hoparlörü dilediğiniz mekanda dilediğiniz yere konumlandırarak kullanabilirsiniz.

 

Kablosuz bluetooth hoparlörle ilgili sıklıkla endişe edilen konulardan biri de kapsama alanlarıdır. Çoğu zaman modellerin cihazlara çok yakın tutulması gerektiği, uzaklaştırıldıklarında ses kalitesinde düşme yaşanacağından kaygı duyulur. Oysaki son teknoloji ışığında üretilen bluetooth hoparlör modelleri kapsama alanlarının genişliği ile de beklentileri karşılamada üstün performans gösterir. 

 

Modeller arasında 10 m, 20 m, 30 m ve üzeri kapsama alanına sahip olan çeşitleri bulabilirsiniz. Geniş kapsama alanı bulunan modeller sayesinde müzik çalan cihaz sabit dururken evinizin ya da iş yerinizin farklı odalarında müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda hoparlörü yanınızda taşırken, özgürce hareket ederek sporunuzu yapmaya ya da işlerinizi tamamlamaya devam edebilirsiniz.

 

Bluetooth hoparlör modellerinin çoğunda, kablosuz olmalarına rağmen jak girişi de bulunur. Genellikle 3.5 mm olan jak girişi sayesinde modelleri bluetooth özelliği olmayan cihazlara da bağlayabilirsiniz. Böylelikle modelleri eski ya da yeni fark etmeden, her türlü cihazda kullanarak benzersiz bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. 

 

Müzik Keyfine Ara Vermek Zorunda Kalmayın: Uzun Pil Ömrü 

 

Bluetooth hoparlörlerin en önemli özelliklerinden biri elektrik ihtiyacı olmadan çalışabilmeleridir. Modeller, müzik dinlemek için priz aramak zorunda kalmaktan sizi kurtarır. Bu özelliğinden dolayı dış mekanlarda sıklıkla kullanılan modeller, kapalı mekanlar için de istenilen alanda müzik dinleme kolaylığı sunar. 

Elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlarda da imdada yetişen bluetooth hoparlör modelleri uzun ömürlü pillere sahip olarak üretilir. Pilleri, kısa süre içerisinde şarj olan cihazlar anında kullanıma hazır hale gelir. 

 

Bluetooth hoparlörlerin pillerinin çabuk şarj olması kadar şarjının hızlı bitmemesi de oldukça önemlidir. Bu bakımdan da beklentileri karşılayan bluetooth hoparlörlerin tamamen şarj olan pillerinin enerjisi, hemen tükenerek müzik zevkinizin bölünmesine izin vermez. Genellikle birkaç saat içerisinde hızlı bir şekilde şarj olan modeller aralıksız olarak saatlerce çalışabilir. Böylelikle müzik keyfinizi yarıda bırakıp hoparlörün pillerini şarj etmekle uğraşmazsınız. 

 

Bluetooth hoparlörlerde pillerin enerji sağlama sürelerini etkileyen birtakım faktörler mevcuttur. Cihazın çalışma süresi, sesin seviyesine ve çalınan içeriğe göre değişebilir. Yüksek sesle müzik dinlediğinizde piller daha çabuk tükenebilir. 

 

Model boyutları da pil kapasitesini etkileyen unsurlar arasında yer alır. Büyük modeller şarj olduktan sonra uzun süreler çalışabilirken küçük ebatları bulunan bluetooth hoparlörler daha az çalışma süresine sahip olabilir.          

 

Modeller arasında farklı şarj sürelerine ve pil ömürlerine sahip olan seçenekler bulabilirsiniz. Tercih yaparken kullanım sürenizi, sıklığını ve dinlediğiniz içeriğin özelliklerini dikkate alarak seçim yapmanız gerekir.   

 

Uzun Ömürlü Kullanım Özelliği Sunan Bluetooth Hoparlör Çeşitleri

 

Bluetooth hoparlörlerin en çok kullanıldığı alanlar dış mekanlardır. Kablosuz olması, elektrik gerektirmemesi ve kolay taşınabilmesinden dolayı piknikte, sokakta, arabada, sporda ya da dış mekan eğlencelerinde kolaylıkla kullanılabilen bluetooth hoparlörler buna uygun olarak üretilir. 

 

Sürekli bir yerden bir yere taşınan ve farklı mekanlarda müzik keyfi sunan modeller, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Düşme, sarsıntı, darbe ya da toz gibi cihazın ömrünü azaltabilecek olumsuz durumlar modellerin tasarımında göz önünde bulundurulur. Böylelikle cihazları dilediğiniz mekanda, uzun süre, herhangi bir sorun yaşamadan, güvenle kullanabilmeniz sağlanır.

 

Cihazların dayanıklılığını artıran unsurlardan biri gövdelerinin yapımında kullanılan malzemelerdir. Sunta, MDF, alüminyum, plastik ve çelik gibi birçok farklı malzeme tek başına ya da bir arada modellerin üretiminde yer alır. Uzun ömürlü kullanım avantajı elde etmek için tercih yaparken modellerin gövdelerinin imalatında kullanılan malzemeleri dikkate alabilirsiniz.   

 

Bluetooth hoparlörler arasında dikkat çeken modeller suya karşı dayanıklı yapıya sahip olanlardır. Müziksiz bir yaz düşünülemez. Eğlencenin, hareketliliğin ve canlılığın eksik olmadığı yaz günleri ve geceleri, müziğin ritmi ile coşan insanların doluştuğu açık ya da kapalı mekanlara ev sahipliği yapar. 

 

Plajlar ve havuzlar bu mekanların başında gelir. Plajda ya da havuz başında parti yaparken veya tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için güneşin altında sakince uzanırken su geçirmez bluetooth hoparlör modelleri sizlere eşlik eder. 

 

Su geçirmez modeller kendi içlerinde iki sınıfa ayrılır. Bazı modeller su sıçraması ve nemden etkilenmezken suya düşme durumunda arızalanabilir. Bazı modeller ise üstün bir su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Suya düşse bile etkilenmeden ya da bozulmadan çalışmaya devam edebilir. 

 

Banyolarda kullanmak için de oldukça elverişli olan su geçirmez modelleri satın alırken ihtiyacınıza ve beklentinize uygun olarak su geçirmezlik seviyesini belirleyebilirsiniz.  

 

Estetik Tasarımlarıyla Büyüleyen Bluetooth Hoparlör Modelleri

 

Üstün teknolojik özelliklerle donatılan, kaliteli ses sağlaması ve kesintisiz müzik deneyimi sunmasıyla herkesin beğenisini kazanan bluetooth hoparlörler, estetik tasarımlarıyla da elektronik bir cihaz olmanın ötesine geçer. Evlerde ya da dış mekanlarda kullanılan modeller şık görünümleriyle dikkat çeker. Renk, desen ve form olarak farklı özelliklerde üretilen modeller her türlü zevke hitap eder.

 

Modeller arasında küp, küre ve silindir gibi şekillere sahip olan tasarımlar yer alır. Bunlar haricinde bambaşka formlarda karşılaşabileceğiniz modeller de bulunur. Köpek, tavşan, baykuş ve maymun gibi hayvan şekillerinde tasarlanmış eğlenceli modeller hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanır. 

 

Mekana hoş bir nostaljik hava katmak için eski radyo görünümüne sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle sadece kaliteli bir hoparlöre değil, şık bir dekorasyon objesine de sahip olabilirsiniz. 

 

Modeller renk ve desen çeşitliliği açısından göz doldurur. Nötr, canlı ya da pastel renklerin her tonunun kullanıldığı bluetooth hoparlör modelleri enerjik tasarımlarıyla dikkat çeker. Ortama renk katan bu modeller farklı desen seçenekleriyle de görünüm açısından hareketlilik sunar. 

 

Bluetooth hoparlör modellerinin tasarımlarında ışıklandırmalara büyük yer verilir. Gece kullanımı için avantaj sağlayan ışıklandırmalar, modellerin tasarımlarını zenginleştiren detaylar arasında yer alır. Özellikle RGB modeller farklı renklerde yanan ışıkları sayesinde ortamda disko etkisi yaratır. Müzik dinlemeyi daha eğlenceli ve keyifli bir hale getiren RGB bluetooth hoparlörler arasında müziğin ritmine göre renk geçişleri yapan özel modelleri de bulabilirsiniz.       

 

Ufak Boyutları ile Dikkat Çeken Bluetooth Hoparlör Modelleri

 

Sürekli gelişen teknolojinin yansımasını, boyutları küçülen ancak boyutları küçüldükçe işlevleri artan cihazlarda görebilmek mümkündür. Önceleri büyük alanlar kaplayan, hantal yapıda olduğu için taşınması imkansız olan hoparlörler, artık cebe bile rahatlıkla sığabilen boyutlara sahip. Çantada, cepte ya da elde kolaylıkla taşınabilen mini bluetooth hoparlör modelleri ufak boyutlarına rağmen yüksek ses çıkışı sağlayarak dikkat çeker.  

 

Mini bluetooth hoparlör modelleri her yere taşınarak götürüldüğünden düşmelere ve darbelere karşı dirençlidir. Genellikle sağlam plastikten üretilen modeller dayanıklılığın yanı sıra hafifliğiyle de öne çıkar. 

 

Ebatları ufak bluetooth hoparlör modelleri arasında aksesuar olarak taşınabilen tasarımlar da yer alır. Avuç içine sığabilecek kadar küçük olan modelleri askı aparatı sayesinde bileğinize asarak tıpkı bir çanta ya da cüzdan gibi kullanabilirsiniz. Bu modeller aksesuar görünümünde olduğu için epey şık tasarımlara sahip olarak üretilir. 

 

Renk, desen ve şekil seçenekleriyle göz dolduran modelleri kıyafetinizi ya da stilinizi tamamlayan hoş bir aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz. Girdiğiniz mekanlarda hem şıklığınızla hem de müziğinizle dikkatleri üzerinize çekebilir ve ortamı renklendirebilirsiniz.

 

Modeller arasında daha küçük ebatlara sahip olan seçenekler de bulabilirsiniz. Kancaları sayesinde kıyafet, çanta ve aksesuarlara asılan modeller özellikle spor tutkunlarının tercihleri arasında önde gelir. Koşarken, tırmanırken, bisiklete binerken ya da trekking yaparken sıklıkla kullanılan kancalı modeller vücuda ekstra bir yük bindirmediği için spor yaparken zorlanmanızı engeller. Kancalı bluetooth hoparlörlerle maceradan maceraya koşarken müziğin çoşkusunu her an kulaklarınızda hissedebilirsiniz.    

 

Fonksiyonel Özellikleriyle Öne Çıkan Bluetooth Hoparlörler

 

Önceleri sadece cihazlardan daha yüksek ve kaliteli ses çıkışı almak için kullanılan hoparlörler gelişen teknolojiyle birlikte bambaşka özellikler kazandı. Kablosuz, hafif ve taşınabilir bluetooth hoparlör modelleri ise tasarımlarına eklenen özelliklerle birçok farklı ihtiyaca aynı anda cevap verir hale geldi.    

 

Mikrofonlu bluetooth hoparlör modelleri, ses kaydetme ya da sesli görüşme yapma imkanı tanır. Modele entegre halde bulunan mikrofon sesinizin net ve kaliteli bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar. 

 

Bazı modellerde ise mikrofon bütünleşik değildir. Bu modeller için ayrıca mikrofon bağlantısı yapmak gerekir. Ayrıca kullanılan mikrofon sayesinde ortam seslerinin karışmadığı bir kayıt ya da sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Mikrofonlu modeller arasında eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanan alternatifler de mevcuttur. Bunlardan biri olan karaoke bluetooth hoparlör ile kendi başınıza ya da ailenizle ve arkadaşlarınızla beraber müziği sadece dinlemekle kalmayarak eşlik etme şansı da elde edebilirsiniz. Şarkı söylemeyi sevenlerin vazgeçilmezi olan karaoke modellerinin bazıları eşlik ettiğiniz şarkıyı kaydetme imkanı da sunar.

 

Bluetooth hoparlörlerin en çok kullanıldığı cihazların başında cep telefonları gelir. Cep telefonundan müzik dinlemek ya da film ve dizi izlemek istediğinizde telefonu bir yere sabitlemekte zorlanabilirsiniz. Bu zorluğu ortadan kaldıran tutacaklı ya da standlı bluetooth hoparlör modelleridir. Cep telefonunuzu hoparlöre sabitleyerek hem film ve dizi izlerken rahatlıkla ekranı görebilirsiniz hem de müzik dinlerken cep telefonunu tutmak zorunda kalmadan özgürce dans edebilirsiniz.

 

Müzik dinlerken zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olarak zamanı hatırlatacak bir model arayışı içindeyseniz saatli bluetooth hoparlör modelleri tam size göredir. Dijital ekranında ayarlanabilir saat bulunan modeller sayesinde zaman planlaması konusunda sıkıntı yaşamadan kendinizi müziğin akışına bırakabilirsiniz. 

 

Bluetooth Hoparlör Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Boyut, teknik özellikler ve dizayn bakımından birçok seçenek sunan bluetooth hoparlörleri tercih ederken birtakım hususları göz önünde bulundurmak gerekir. En iyi bluetooth hoparlör modeli beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olandır. Bu bakımdan bluetooth hoparlör satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 
  • Bluetooth hoparlörün, eşleştireceğiniz cihazla uyumlu olması önemlidir. Bunun için satın alırken mutlaka bluetooth sürümünün kaç olduğuna ve kullanmak istediğiniz cihazın bluetooth sürümüyle uyuşup uyuşmadığına bakın. Bluetooth hoparlörlerin üst sürümleri daha düşük sürümlere sahip olan cihazlarla çalışabilir. Ancak böyle bir durumda yüksek sürümün sağladığı aktarım hızı ve ses kalitesi gibi imkanlardan faydalanılamaz.
 
  • Bluetooth hoparlör kullanım sıklığınızı ve sürenizi göz önünde bulundurun. Belirlediğiniz sürelere uygun pil ömrüne sahip modelleri seçmeye özen gösterin. Böylelikle cihazı sürekli şarj etmekle uğraşmadan dileğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.
 
  • Bluetooth hoparlörün boyutlarını kullanım tercihlerinize göre belirleyin. Eğer hoparlörü iç mekanlarda yerinden fazla hareket ettirmeden kullanacaksanız ebatları büyük olan modelleri değerlendirebilirsiniz. Çoğunlukla taşınabilir hoparlör olarak da adlandırılan bluetooth hoparlörlerin hareket özgürlüğü sağlayan özelliğinden faydalanmak için ise fazla büyük modelleri tercih etmemeniz önerilir.
 
  • Her yere yanınızda taşıyabileceğiniz bir bluetooth hoparlör istiyorsanız boyutları kadar dayanıklılığına da tercih aşamasında önem verin. Özellikle dış mekanlarda kullanılacak modellerin düşme, sarsıntı ya da toz gibi durumlardan etkilenmeyen sağlam yapıda olmaları oldukça önemlidir. Sahilde, havuz başında, yağmurlu havalarda ya da duşta kullanmak için ise modelin su geçirmezlik özelliğine sahip olduğundan mutlaka emin olun.  

  

  • Tanınmış markaların bluetooth hoparlör modellerini tercih etmeye özen gösterin. Böylelikle hem ses kalitesi hem de uzun ömürlü kullanım avantajı konularında kendinizi ve paranızı riske atmamış olursunuz. Kaliteli ve bilinen markalardan satın alacağınız modellerle ilgili arızalanma ya da bozulma gibi sıkıntılar yaşamanız durumda yetkili birimlere ulaşmanız da daha kolay olacaktır.      
 

Bluetooth Hoparlör Modelleri Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Telefon Dükkanı’nda

 

Bluetooth hoparlör fiyatları birçok faktör göz önünde bulundurularak belirlenir. Markadan markaya ve modelden modele de değişebilen bluetooth hoparlör fiyatlarını etkileyen faktörler arasında, ürünün teknik donanımı, üretildiği malzeme, sağlamlığı, boyutları, pil ömrü, tasarımı ve tasarımına eklenen ekstra özellikler yer alır. 

 

Satın almak istediğiniz modeli belirlerken fiyat seçenekleri oldukça büyük önem kazanır. Ürün ve model zenginliğinin beraberinde getirdiği fiyat çeşitliliği her türlü bütçeye uygun alternatifler sunar. Modelleri hem beklentilerinizi hem de bütçenizi dengeli bir şekilde göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. 

 

Ekstra avantajlı fiyatlardan faydalanarak bluetooth hoparlör satın almak istiyorsanız Telefon Dükkanı tarafından sunulan marka ve modelleri inceleyebilirsiniz. Philips, Sony, JBL, Soultech ve Promate gibi kalitesiyle öne çıkan ve tüm dünya tarafından tanınan bluetooth hoparlör markaları ve modellerini Telefon Dükkanı’nda bulabilirsiniz. 

 

Telefon Dükkanı tarafından sunulan güvenli alışveriş imkanından yararlanarak evinizin konforunda, sadece birkaç tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon Dükkanı üzerinden uygun fiyatlarla satın aldığınız bluetooth hoparlörünüze hızlı kargo gönderimi sayesinde kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Böylelikle kaliteli, hafif, taşınabilir ve estetik görünümlü bluetooth hoparlörünüzle kendiniz, aileniz ve dostlarınız için doyumsuz bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı