Tp-Link Deco E3 AC1200 Tüm Ev Mesh Sistemi (2'li Paket)

Fiyat : ₺879,37(KDV Dahil)
₺156,60 'den başlayan taksitlerle
:

Tp-Link Deco E3 AC1200 Tüm Ev Mesh Sistemi (2'li Paket)

Hızlı, Kararlı, Heryerde

Tüm ev Mesh Wifi Sistemi

AC1200 Dual-Bant Wifi (2.4 Ghz - 5 Ghz)
 
 Hızlı, Kararlı, Heryerde Tüm ev Mesh Wifi Sistemi AC1200 Dual-Bant Wifi (2.4 Ghz - 5 Ghz)
 

Wi-Fi Ölü Bölge Sorununa Kesin Çözüm

Deco E3, evinizin her köşesinde 220 fit kare (2 paketli, AB versiyonu) kadar güçlü bir Wi-Fi sinyali garanti etmenin basit bir yoludur. 2,4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılar, daha hızlı ağ hızları ve gerçekten kesintisiz kapsama sağlamak için birlikte çalışır.
Daha fazla kapsama ister misiniz? Basitçe daha fazla Deco ekleyin.

  Wi-Fi Ölü Bölge Sorununa Kesin Çözüm Deco E3, evinizin her köşesinde 220 fit kare (2 paketli, AB versiyonu) kadar güçlü bir Wi-Fi sinyali garanti etmenin basit bir yoludur. 2,4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılar, daha hızlı ağ hızları ve gerçekten kesintisiz kapsama sağlamak için birlikte çalışır. Daha fazla kapsama ister misiniz? Basitçe daha fazla Deco ekleyin.
 
 

Ek Kapsam için Uygun Eklenti Wi-Fi

Koridorda, mutfakta, garajda veya bodrumda zayıf Wi-Fi sinyali var mı? Daha fazla Deco eklenti kompakt genişletici Deco M3W'yi duvar prizine takarak daha fazla Mesh Wi-Fi kapsama elde edin ve ana yönlendiricinin tüm işlevlerinden yararlanın.

Notlar: Deco M3W, Mesh Wi-Fi özelliğini genişletmek için Deco yönlendiricilerle birlikte çalışmalıdır

  Ek Kapsam için Uygun Eklenti Wi-Fi Koridorda, mutfakta, garajda veya bodrumda zayıf Wi-Fi sinyali var mı? Daha fazla Deco eklenti kompakt genişletici Deco M3W'yi duvar prizine takarak daha fazla Mesh Wi-Fi kapsama elde edin ve ana yönlendiricinin tüm işlevlerinden yararlanın. Notlar: Deco M3W, Mesh Wi-Fi özelliğini genişletmek için Deco yönlendiricilerle birlikte çalışmalıdır
 
 

Tüm Decolar
birlikte çalışır

Deco E3, Mesh ağını oluşturmak için diğer Deco modelleriyle uyumludur. Daha fazla Deco ekleyerek, istediğiniz zaman Mesh Wi-Fi kapsamını genişletin
  Tüm Decolar birlikte çalışır Deco E3, Mesh ağını oluşturmak için diğer Deco modelleriyle uyumludur. Daha fazla Deco ekleyerek, istediğiniz zaman Mesh Wi-Fi kapsamını genişletin
Daha Fazla Ön Yükleme Yok Ağ, 802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde önceki nesil yönlendiricilere göre üç kat daha hızlı, Deco'yu birden fazla cihaza gecikmesiz bağlantı sağlayabiliyor.

AC1200 Tüm Ev Mesh Wi-Fi Sistemi

  • Deco kesintisiz ev içi Wi-Fi kapsamı elde etmek için birimler sistemi kullanır - zayıf sinyal alanlarını bir kerede ve herkes için ortadan kaldırır!
  • Bir Deco E3 iki paketi (1 yönlendirici - Deco E4R ve 1 genişletici - Deco M3W) Wi-Fi'yi 220 metrekareye kadar bir alana (AB sürümü) sunar..
  • Daha fazla Deco genişleticisi Deco M3W'yi duvar prizine takarak daha fazla mesh Wi-Fi kapsama elde edin.
  • Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisi ile üniteler, tek bir ağ adı olan birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Deco’lar arasında geçiş yapar.
  • Deco E3, 1167 Mb / sn'ye varan hızlarda hızlı ve kararlı bağlantılar sağlar ve büyük internet servis sağlayıcısı (ISS) ve modem ile çalışır.
  • Deco, en yoğun ağlardan bile trafiği kaldırabilir ve 100 cihaza gecikmesiz bağlantılar sağlar.
  • Ebeveyn Denetimleri çevrimiçi süreyi sınırlandırır ve her aile üyesi için oluşturulan benzersiz profillere göre uygunsuz web sitelerini engeller.
  • Her adımda ilerlemek için orada bulunan Deco uygulamasıyla kurulum her zamankinden daha kolay.

 
Çerez Kullanımı