Vivo Y11s 32 GB 3 GB Ram ( Vivo Türkiye Garantili ) Akıllı Cep Telefonu Ice Blue - Buz Mavisi

Fiyat : ₺3.211,62(KDV Dahil)
:

Vivo Y11s 32 GB 3 GB Ram Akıllı Cep Telefonu

VİVO Y11s AKILLI TELEFON 3GB+32GB 5000 mAh Yan Tarafta Parmak İzi Okuyucu

Halo FullView Ekran

Y11s, HD+ (1600×720) çözünürlüğe sahip 6,51 inçlik Halo FullView™ Ekranı ile hem videolar hem de oyunlar için geniş ve çarpıcı bir görüntü sunar. Ekran aynı zamanda göz yorgunluğunu önlemek için zararlı mavi ışığı da filtreler.
Halo FullView Ekran Y11s, HD+ (1600×720) çözünürlüğe sahip 6,51 inçlik Halo FullView™ Ekranı ile hem videolar hem de oyunlar için geniş ve çarpıcı bir görüntü sunar. Ekran aynı zamanda göz yorgunluğunu önlemek için zararlı mavi ışığı da filtreler.
 
 Yan Parmak İzi Okuyucu Vivo’nun Yan Parmak İzi Okuyucu tasarımı, güç düğmesiyle parmak izi okuyucuyu bir araya getirerek telefonunuzu açarken aynı zamanda ekranınızın kilidini de açmanızı sağlıyor. Bu tasarım Y11s’e zarif ve şık bir görünüm katarken, kullanıcı etkileşimini de neredeyse zahmetsiz hâle getiriyor. Ekran ışığı yanarken ekran kilidini açmak şaşırtıcı şekilde sadece 0,33 saniye sürüyor. Yani, neredeyse gözle görülemeyecek kadar hızlı.   

Yan Parmak İzi Okuyucu

Vivo’nun Yan Parmak İzi Okuyucu tasarımı, güç düğmesiyle parmak izi okuyucuyu bir araya getirerek telefonunuzu açarken aynı zamanda ekranınızın kilidini de açmanızı sağlıyor. Bu tasarım Y11s’e zarif ve şık bir görünüm katarken, kullanıcı etkileşimini de neredeyse zahmetsiz hâle getiriyor. Ekran ışığı yanarken ekran kilidini açmak şaşırtıcı şekilde sadece 0,33 saniye sürüyor. Yani, neredeyse gözle görülemeyecek kadar hızlı.
Qualcomm Snapdragon İşlemci 11nm Qualcomm Snapdragon 460 işlemcisi ve 3GB RAM’i ile Y11s, aynı anda bir dizi görevin kolayca üstesinden gelebilir. Baştan sona beklediğiniz güçlü performans ve akıcı deneyim.
 

Bokeh Kamera

2MP Bokeh kamera, güncellenmiş bulanıklık algoritmamız sayesinde doğru ve sofistike sonuçlar sunuyor. Artık portreler yalnızca daha canlı değil, aynı zamanda çok daha derin bir görünüme sahip.
  Yapay Zekalı Çift Kamera Yapay Zekalı Çift Kamera, Yüz Güzelliği ve Filtreler de dahil gündelik çekimler için tasarlanmış geniş bir özellik yelpazesi ile destekleniyor. 13MP’lik arka ana kamerası ve f/2,2 geniş diyafram açıklığı ile her detay ışık saçacak.  

Yapay Zekalı Çift Kamera

Yapay Zekalı Çift Kamera, Yüz Güzelliği ve Filtreler de dahil gündelik çekimler için tasarlanmış geniş bir özellik yelpazesi ile destekleniyor. 13MP’lik arka ana kamerası ve f/2,2 geniş diyafram açıklığı ile her detay ışık saçacak.
5000 mAh Pil
Y11s, her gün uzun saatler kullanım imkânı sunan Yapay Zeka güç tasarrufu teknolojisi ile desteklenen 5.000 mAh (tipik) pili ile bir gurur kaynağı. Tek bir tam şarj ile 16 saate kadar internet üzerinden HD film izleyebilir veya 11 saate kadar yoğun büyük oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca 5V/1A Tersine Şarj özelliği ile donatılmış Y11s’inizi, taşınabilir şarj aleti olarak diğer mobil cihazları şarj etmek için kullanabilirsiniz.
5000 mAh Pil Y11s, her gün uzun saatler kullanım imkânı sunan Yapay Zeka güç tasarrufu teknolojisi ile desteklenen 5.000 mAh (tipik) pili ile bir gurur kaynağı. Tek bir tam şarj ile 16 saate kadar internet üzerinden HD film izleyebilir veya 11 saate kadar yoğun büyük oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca 5V/1A Tersine Şarj özelliği ile donatılmış Y11s’inizi, taşınabilir şarj aleti olarak diğer mobil cihazları şarj etmek için kullanabilirsiniz.

 
 

Multi-Turbo 3.0

Özel Multi-Turbo 3.0, oyunlarda atlamaları ve gecikmeleri azaltmak için popüler kullanıcı hikayelerine göre telefonunuzun performansını optimize etmeye odaklıdır. Aynı zamanda, özellikle arka planda çok sayıda uygulamanın aynı anda çalıştığı durumlarda, CPU ve dahili depolama kaynaklarını tahsis etmek ve önceliklendirmek için tasarlanmıştır.
Multi-Turbo 3.0 Özel Multi-Turbo 3.0, oyunlarda atlamaları ve gecikmeleri azaltmak için popüler kullanıcı hikayelerine göre telefonunuzun performansını optimize etmeye odaklıdır. Aynı zamanda, özellikle arka planda çok sayıda uygulamanın aynı anda çalıştığı durumlarda, CPU ve dahili depolama kaynaklarını tahsis etmek ve önceliklendirmek için tasarlanmıştır.
Renk
Mavi - Blue
Hafıza
32 gb
Ram
3 GB
İşletim Sistemi
Android
Çerez Kullanımı