Vivo Y20 64 GB 4 GB Ram ( Vivo Türkiye Garantili ) Akıllı Cep Telefonu Obsydian Black - Siyah

Fiyat : ₺3.473,73(KDV Dahil)
:

Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu

Tükenmeyen Enerji

 Müzikleriniz, fotoğraflarınız ve oyunlarınızla hızınız hiç kesilmesin.
Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu Tükenmeyen Enerji Müzikleriniz, fotoğraflarınız ve oyunlarınızla hızınız hiç kesilmesin.

Göz Koruma Moduna Sahip 6,51 inç Halo Çerçevesiz Ekran

6.51 inç Halo Çerçevesiz Ekran, 20:9’luk uzatılmış en boy oranına ve HD+ (1600 x 720) çözünürlüğe sahiptir. Görüntü hiç olmadığı kadar büyüktür ve sizi sarmalar. Ve en son Hücre İçi teknolojisi ile ekran çok daha renklidir. Detayları net bir şekilde öne çıkarır; oyunlar ve videolar için idealdir. Düşünceli Göz Koruma Modu zararlı mavi ışığı filtreleyerek gözlerinizi gün boyu korur.
Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu Göz Koruma Moduna Sahip 6,51 inç Halo Çerçevesiz Ekran 6.51 inç Halo Çerçevesiz Ekran, 20:9’luk uzatılmış en boy oranına ve HD+ (1600 x 720) çözünürlüğe sahiptir. Görüntü hiç olmadığı kadar büyüktür ve sizi sarmalar. Ve en son Hücre İçi teknolojisi ile ekran çok daha renklidir. Detayları net bir şekilde öne çıkarır; oyunlar ve videolar için idealdir. Düşünceli Göz Koruma Modu zararlı mavi ışığı filtreleyerek gözlerinizi gün boyu korur.
 

Qualcomm Snapdragon İşlemci + 64GB ROM

Qualcomm Snapdragon işlemci ve 64 GB’lik hafızası ile Y20, farklı oyunların kolayca üstesinden gelebilir. Ayrıca dilediğiniz kadar uygulama yüklemenize ve çalıştırmanıza izin verir. Üçlü kart yuvası, en sevdiğiniz şarkıları videoları, fotoğrafları ve filmleri kolayca sığdırmanız için hafızanın 256 GB’ye kadar genişletilmesini destekler.
Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu Qualcomm Snapdragon İşlemci + 64GB ROM Qualcomm Snapdragon işlemci ve 64 GB’lik hafızası ile Y20, farklı oyunların kolayca üstesinden gelebilir. Ayrıca dilediğiniz kadar uygulama yüklemenize ve çalıştırmanıza izin verir. Üçlü kart yuvası, en sevdiğiniz şarkıları videoları, fotoğrafları ve filmleri kolayca sığdırmanız için hafızanın 256 GB’ye kadar genişletilmesini destekler. 
5000 mAh Pil
5.000 mAh (Tipik) süper kapasiteli pil, gücü en çok zorlayan durumlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Yapay Zeka ile güç tasarrufu teknolojisi ile tek bir tam şarj, 16 saate kadar online HD video akışı veya 11 saat yoğun kaynak tüketen oyun oynamanızı sağlar. Ayrıca ters şarj özelliği, siz dışarıdayken diğer cihazlarınızı destekler.
Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu 5000 mAh Pil 5.000 mAh (Tipik) süper kapasiteli pil, gücü en çok zorlayan durumlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Yapay Zeka ile güç tasarrufu teknolojisi ile tek bir tam şarj, 16 saate kadar online HD video akışı veya 11 saat yoğun kaynak tüketen oyun oynamanızı sağlar. Ayrıca ters şarj özelliği, siz dışarıdayken diğer cihazlarınızı destekler.

Multi-Turbo 3.0

Özel Multi-Turbo 3.0 özelliğimiz, sistemin temel seviyesinde çalışan bir Merkez Turbo ve (genellikle üçüncü taraf uygulamaların neden olduğu) sistem anormalliklerini daha ortaya çıkmadan öngörüp çözümleyen bir Yapay Zeka ile Turbo içerir. Daha iyi ağ performansından hızlı soğutma, sorunsuz Yapay Zeka fonksiyonları ve oyun performansına kadar, kullanıcı deneyimi artık hiç olmadığı kadar keyifli.
Vivo Y20 64 GB Akıllı Cep Telefonu Multi-Turbo 3.0 Özel Multi-Turbo 3.0 özelliğimiz, sistemin temel seviyesinde çalışan bir Merkez Turbo ve (genellikle üçüncü taraf uygulamaların neden olduğu) sistem anormalliklerini daha ortaya çıkmadan öngörüp çözümleyen bir Yapay Zeka ile Turbo içerir. Daha iyi ağ performansından hızlı soğutma, sorunsuz Yapay Zeka fonksiyonları ve oyun performansına kadar, kullanıcı deneyimi artık hiç olmadığı kadar keyifli.
 
Renk
Siyah - Black
Hafıza
64 GB
Ram
4 GB
İşletim Sistemi
Android
Çerez Kullanımı