Xiaomi Akıllı Saat Fiyatları

Fonksiyonel özellikleriyle basit bir iletişim aracı olmaktan çıkıp hayatı kolaylaştıran bir yapıya bürünen cep telefonu, ufak boyutlara ve hafif bir tasarıma sahip olmasına rağmen sürekli elde taşımaya uygun bir cihaz değildir. Özellikle bir işle meşgul olurken ya da spor yaparken çoğu zaman cep telefonlarına bakmak imkansız hale gelebilir. Bu gibi durumlarda imdada yetişen akıllı saat modelleri hayat kurtarıcı özelliklere sahiptir.

 

Genellikle cep telefonlarına, sahip olduğu bluetooth ile bağlanarak kullanılan akıllı saat modelleri spor ve sağlık konusunda sunduğu özellikler sayesinde sadece cep telefonlarının kullanımını kolaylaştırmakla kalmaz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber tasarımlarına eklenen yeni özelliklerle akıllı saat modelleri, günümüzde başlı başına benzersiz bir teknolojik cihaz haline gelmiştir. Akıllı saat modellerinde yaşanan hızlı değişimi etkileyen bir diğer önemli faktör ise dev teknoloji markalarının büyük bir rekabetin yaşandığı giyilebilir teknoloji alanına yönelik gerçekleştirdikleri yatırımlardır.

 

Ürettiği teknolojilerle tüm dünyada adını duyuran Xiaomi markası, kıyasıya bir rekabetin yaşandığı akıllı saat sektörüne girmesiyle birlikte kısa süre içerisinde önemli bir konuma ulaşmıştır. 6 Nisan 2010 yılında Lei Jun tarafından Çin’de kurulan Xiaomi markasının merkezi Pekin’de bulunmaktadır. 2011 Ağustos ayında ilk akıllı telefon modelini piyasaya süren Xiaomi, yeni bir markadan beklenmeyecek kadar hızlı bir şekilde Çin’de büyük bir pazar payına sahip olmuştur. 

 

2014 yılında Çin’in en büyük akıllı telefon markası haline gelen Xiaomi, yerel başarısını uluslararası düzeye de taşıyarak birçok ülkede modelleri en çok satılan akıllı telefon markaları arasında yer almıştır. 2020 yılında Türkiye’de de lider konumuna gelen Xiaomi markası, dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon üreticisi olmuştur. Günümüzde ürün gamında televizyon, tablet, ses sistemleri ve robot süpürge gibi birçok akıllı cihaz bulunan Xiaomi markası akıllı saat üretimi gerçekleştirerek de ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

Benzersiz donanımları kompakt bir halde sunan Xiaomi saat modelleri gelişmiş teknolojisi ve yazılımlarıyla dikkat çeker. Bir akıllı saatten beklenen tüm özellikleri ve daha fazlasını karşılayan Xiaomi akıllı saat modelleri cep telefonlarına bağlanmanın yanı sıra tek başlarına da oldukça fonksiyonel cihazlardır. Xiaomi akıllı saat modelleri sunduğu imkanlarla ihtiyaçları ve beklentileri karşılama bakımından üstün bir performans sergileyerek hem spor yaparken hem de gündelik hayatta vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

 

Xiaomi Saat Modellerinin Dikkat Çeken Kullanışlı Özellikleri

 

Farklı ihtiyaçları karşılamak üzere üretilen Xiaomi akıllı saatler, geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Xiaomi saat modelleri hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarıyla öne çıkarken bağlantı özellikleriyle de farklı marka ve model cep telefonları kullananlara çözüm sunar. 

 

Farklı Cihazlarla Uyumlu Bluetooth

 

Gelişmiş bluetooth sürümleri barındıran Xiaomi akıllı saat modelleri, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlara sorunsuz bir şekilde bağlanarak marka ya da model ayrımı yapmaz. Xiaomi cep telefonları gibi diğer marka cep telefonlarının kullanımlarını daha basit ve pratik bir hale getiren Xiaomi akıllı saat modelleri oldukça hızlı ve kapasitesi yüksek bir veri akışı gerçekleştirir. Böylelikle cep telefonunuza gelen bildirimleri anında görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

 

Gelen çağrılar, mesajlar, e-postalar ve sosyal medya uygulamalarının bildirimleri Xiaomi akıllı saat modellerinin tümünde görüntüleyebileceğiniz cep telefonu özellikleridir. Bunların yanı sıra markaya ait bazı akıllı saat modellerinde sesli telefon görüşmesi yapma özelliği de bulunur. Dahili mikrofon ve hoparlör barındıran Xiaomi akıllı saat modelleri sayesinde cep telefonunuzu elinize almadan da gelen aramaları cevaplayabilir ya da reddedebilirsiniz. 

 

Xiaomi akıllı saatlerin bazı modellerinde yer alan ve sesli telefon görüşmesi yapmaya imkan tanıyan gelişmiş ve kaliteli mikrofonlar, aynı zamanda sesli asistan kullanımı olanağı da sunar. Dahili Alexa sesli asistan bulunan markanın akıllı saat modelleri sayesinde ellerinizi kullanmadan aradığınız bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Akıllı saatlerde bulunan Alexa sayesinde aynı zamanda akıllı ev sistemine bağlanarak, sisteme dahil olan cihazları yerinizden kalkmadan uzaktan kontrol edebilirsiniz. 

 

Spor ve Sağlık için Gelişmiş Sensörler ve Yazılımlar

 

Sahip olduğu hassas sensörler ve gelişmiş algoritmalı yazılımlar ile sağlığınızı sürekli kontrol altında tutan Xiaomi akıllı saat modelleri kalp atış hızı ölçümünü en doğru şekilde gerçekleştirir. Xiaomi akıllı saat modelleri sadece kalp atış hızını ölçmekle kalmaz, kalp atış hızınız aniden düşer ya da yükselirse sizi bilgilendirir. Kalp sağlığı açısından oldukça önemli veriler sunan akıllı saat modelleri ile spor yaparken ya da dinlenirken kalp atış hızınızın kaç olduğunu ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde öğrenebilir, herhangi bir dengesizlik durumunda erkenden önlem alabilirsiniz.

 

Xiaomi akıllı saat modellerinde kalp atış hızı gibi kan oksijen doygunluk seviyesi ölçme özelliği de bulunur. Kandaki oksijen oranını tespit eden ve size bildiren akıllı saat modeliniz dolaşım sistemi, kalp ve akciğer fonksiyonlarınız hakkında değerli verilere ulaşmanızı sağlar.

 

Birçok akıllı saat modelinde bulunan uyku takip özelliği Xiaomi akıllı saatlerin bazı modellerinde oldukça gelişmiş bir şekilde karşınıza çıkar. Uyku izleme işlevine sahip olan Xiaomi akıllı saat modelleri, uykunuzun her bir evresini kalp atış hızı ve kan oksijen doygunluk oranı doğrultusunda analiz ederek uyku kalitenizi değerlendirir. Akıllı saat modelleri sayesinde uyku sırasında neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğrenerek daha sağlıklı bir uyku alışkanlığı geliştirebilirsiniz. 

 

Xiaomi akıllı saat modellerinde yer alan bir diğer özellik de stres seviyesi ölçümüdür. Çoğu zaman gün içerisinde yoğun stres yaşayabilir ama bu durumun farkında olmayabilirsiniz. Stres seviyeniz yükseldiğinde sizi uyaran Xiaomi akıllı saat modelleri ile işlerinize kısa bir mola vererek ya da akıllı saatinizin başka bir fonksiyonu olan nefes egzersizlerini uygulayarak hem zihinsel hem de fiziksel olarak dinlenip gevşeyebilirsiniz.

 

Xiaomi akıllı saat modellerinde spor modları da bulunur. Koşma, yürüyüş, bisiklete binme ve yüzme gibi farklı spor modları barındıran akıllı saat modelleri sayesinde hem performansınızı ayrıntılı bir şekilde değerlendirebilir hem de akıllı saatinizin yönlendirmelerini takip ederek, zorlanmadan egzersizleri gerçekleştirebilirsiniz. 

 

GPS özelliği bulunan Xiaomi akıllı saat modelleri hem spor yaparken hem de gezerken konumunuzu doğru bir şekilde belirlemenizi sağlar. Akıllı saat modellerinde yer alan GPS ve diğer uydu konumlandırma sistemleri sayesinde ıssız doğada ya da kalabalık şehirlerde kolay bir şekilde yolunuzu bulabilir, kaybolmaktan korkmadan, özgürce dolaşabilirsiniz. 

 

Dayanıklı ve Konforlu Tasarımlar

 

Xiaomi akıllı saat modelleri her an kullanılan birçok farklı özelliği barındırmasına rağmen oldukça güçlü ve dayanıklı pillere sahiptir. Sizi bekletmeden hızlı ve pratik bir şekilde şarj olan güçlü piller, akıllı saat modelinizin birçok uygulama açıkken bile günlerce ve hatta haftalarca aralıksız olarak çalışabilmesini sağlar. 

 

Xiaomi akıllı saat modelleri pil bakımından olduğu gibi gövde ve kayış bakımından da oldukça uzun ömürlüdür. Alüminyum, paslanmaz çelik, deri ve safir cam gibi farklı dayanıklı malzemelerin birleşiminden oluşan Xiaomi akıllı saat modelleri çizilmelere, darbelere ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Su geçirmezlik özelliği de bulunan Xiaomi akıllı saati bileğinizden çıkarmadan ellerinizi yıkayabilir, duş alabilir ve havuzda ya da denizde yüzebilirsiniz. 

 

Hafif bir yapıda üretilen Xiaomi akıllı saat modelleri bileğinizde ağırlık yapmaz. Akıllı saat modelinin arka kasası ve kayışları da kullanım konforu sağlamak adına her türlü unsur göz önünde bulundurarak özel tasarlanmıştır. Oldukça geniş ekranlara sahip olan Xiaomi akıllı saat modelleri, bu sayede hem kullanım kolaylığı hem de daha net ve anlaşılır görüntüleme özelliği sunar. 

 

Şık ve Estetik Modeller

 

Xiaomi akıllı saat modellerinin sağlam ve kaliteli ekranlarını farklı arayüzler sayesinde şık ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Birçok arayüz seçeneği arasından dilediğinizi tercih ederek her gün için yeni bir stile sahip olabilirsiniz. Xiaomi akıllı saat modellerinin ekranlarını arayüzlerle özelleştirebileceğiniz gibi ana ekranda yer almasını istediğiniz fonksiyonları da seçerek saatinizi kişiselleştirebilirsiniz. 

 

Farklı renk ve form seçenekleri de sunan Xiaomi akıllı saat modelleri oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Sadece fonksiyonel özellikleriyle değil, estetik tasarımlarıyla da dikkat çeken Xiaomi akıllı saat modellerini tarzınıza ve kişisel zevkinize göre seçerek satın alabilirsiniz. Bu şekilde hem hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonlara hem de şık bir aksesuara bir arada sahip olabilirsiniz.  

 

Sıklıkla Tercih Edilen Xiaomi Saat Modelleri           

 

Farklı ihtiyaç ve beklentileri üst düzeyde karşılamak adına her yıl yeni akıllı saat modellerini piyasaya süren Xiaomi, her bir modelini benzersiz teknolojiler ve fonksiyonel özelliklerle donatır. Bu bakımdan oldukça geniş bir model yelpazesi bulunan Xiaomi akıllı saatler, dayanıklılık, fonksiyonellik, konfor ve tasarım olarak farklı seçenekler sunar. 

 

Xiaomi akıllı saatler arasında sadece cep telefonunuzdaki bildirimleri görüntüleyebileceğiniz modeller ya da dahili mikrofonu ve hoparlörü sayesinde telefonunuz olmadan telefon görüşmeleri gerçekleştirebileceğiniz modeller de yer alır. Ekstra hafif ve sağlam yapısıyla kullanım konforu ve rahatlığı sunan Xiaomi akıllı saatler ise çoğunlukla sporcuların tercih ettiği modellerdendir. 

 

Birçok farklı özelliği bir arada sunan Xiaomi akıllı saatler ise mühendislik ve tasarım harikası modeller olarak herkesin beğenisini kazanır.   

 

Klasik Şıklığın Teknolojiyle Harmanlanan Modern Yorumu: Xiaomi Watch S1

 

Saatler için ikonik bir form olan yuvarlak kadran tasarımını fonksiyonel özelliklerle birleştiren Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli, klasik görünümüyle herkesi kendine hayran bırakır. Akıllı saat modelinin paslanmaz çelikten imal edilen gövdesi, geleneksel saat ustalarının deneyimli ellerinden geçerek parlak ve kusursuz bir forma kavuşur. Oldukça dayanıklı bir materyal olan paslanmaz çeliğin kullanıldığı saatin gövde tasarımını sağlam, şık ve konforlu kayış seçenekleri tamamlar. 

 

Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelinin deri ve florlu kauçuk olmak üzere iki farklı kayış seçeneği mevcuttur. 

 

Florlu kauçuk kayış, kir geçirmez ve oldukça kolay bir şekilde temizlenir. Dayanıklı yapısıyla da öne çıkan florlu kauçuk kayış aynı zamanda terleme durumunda cilte yapışmayarak oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunar. 

 

Şıklığı ile göz dolduran deri kayış ise en kaliteli ve dayanıklı deriler seçilerek imal edilir. Yumuşak yapısıyla rahat ve konforlu bir seçenek olan deri kayışın doğal ince tanecikli dokusu zarif ve elegan bir görünüm oluşturur.   

 

Her biri saatin görünümüne şıklık katan deri ve florlu kauçuk kayışları tarzınıza, kişisel beğeninize ve konfor beklentinize göre tercih ederek kullanabilirsiniz.    

 

Sahip olduğu şıklıkla klas bir görünüm oluşturan Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelinin diğer aksamları da hem dayanıklı hem de zarif bir yapıdadır. Akıllı saat modelinde bulunan oldukça geniş 1,43 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran çizilmelere ve aşınmaya dayanıklı safir cam ile kaplıdır. Modelin ekranını kaplayan safir cam aynı zamanda parlak ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. 

 

Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelinin AMOLED ekranı 326 ppi yüksek çözünürlüğe sahiptir. Hem büyüklüğü hem de yüksek çözünürlüğü ile ayrıntıları ve detayları oldukça net ve kaliteli bir şekilde görebilmenizi sağlayan ekran, 60 Hz yenileme hızıyla da görüntü geçişlerinde kayma ya da donma yaşanmasını engeller. 

 

Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli, konum ve yön bulma konusunda oldukça hassas ve gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Akıllı saat modeli GSP’in yanı sıra BeiDou, GLONASS, Galileo ve QZSS uydu konumlandırma sistemlerini kullanılır. Böylelikle Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli, farklı uydulardan gelen sinyallerle en doğru ve isabetli konum tespitini gerçekleştirir.

 

Xiaomi akıllı saat konuşma özellikli modeller arasında yer alan S1 modeli, Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonlarıyla sorunsuz bir şekilde eşleşir. Cep telefonunuzla eşleştirdikten sonra akıllı saat modelinizi telefonunuza gelen aramaları cevaplamak ya da reddetmek için kullanabilirsiniz. Tasarımında dahili mikrofon ve hoparlör bulunan Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli sayesinde telefonunu kullanmadan telefon görüşmeleri yapabileceğiniz gibi akıllı ev sistemine bağlanarak da evinizde bulunan cihazları uzaktan kontrol edebilirsiniz.

 

Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli sahip olduğu hassas sensörler ve gelişmiş algoritmalar ile gün boyu kapsamlı ve ayrıntılı bir sağlık takibi gerçekleştirir. Akıllı saat modelinde bulunan çok kanallı PPG biyosensör tüm gün boyunca kalp atış hızını takip eder. Eğer kalp atış hızınızda ya da kalp ritminizde olağandışı bir durum yaşanırsa sizi haberdar ederek uyarıda bulunur.

 

Kan oksijen doygunluk oranını ölçme, uyku izleme ve stres algılama Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelinde yer alan diğer sağlık özelliklerindendir. Gün içerisinde yoğun tempoda çalışırken, spor yaparken ya da dinlenirken sağlık açısından oldukça kritik olan verileri düzenli olarak takip eden akıllı saat modeli siz uyurken de çalışmaya devam ederek sağlığınızı kesintisiz bir şekilde kontrol altında tutar. Akıllı saat modelinde bulunan nefes egzersizleri uygulaması ise stres seviyeniz yükseldiğinde ya da kan oksijen seviyeniz azaldığında faydalı yönlendirmelerle normal değerlere tekrar ulaşmanızı sağlar. 

 

Kapsamlı, ayrıntılı ve hassas ölçümler yapabilen sağlık fonksiyonları barındıran Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli, sportif aktiviteler gerçekleştirirken de yanınızda olarak size antrenörlük yapar. Basketbol, yüzme, tenis, yoga ve dağcılık gibi 117 farklı egzersiz modu olan akıllı saat modeli, spor yaparken antrenman istatistiklerini kaydederek ayrıntılı bir performans değerlendirmesi yapabilmenizi sağlar. 5 ATM suya dayanıklılığa da sahip olan Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli 50 metreye kadar olan su geçirmezlik özelliğiyle saatinizi havuzda ya da açık denizde yüzerken de arızalanmasından endişelenmeden kullanabilme olanağı sunar.

 

Ekstra büyük 470 mAh pile sahip olan Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli kısa süreler içerisinde hızlı bir şekilde şarj olmasına rağmen günlerce aralıksız olarak çalışabilir. Akıllı saat modeli tipik kullanımda 12 gün, güç tasarruf modunda ise 24 gün boyunca size hizmet vermeye devam eder.  

 

Fonksiyonel özellikleri, benzersiz teknolojisi ve estetik tasarımıyla Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli kullanışlı ve şık bir aksesuar olarak, her zaman bileğinizde yer alarak hayatınıza konfor ve rahatlık katar.  

 

Hafif ve Fonksiyonel Xiaomi Mi Watch Lite ile Performansınızı Zirveye Taşıyın 

 

Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli hafif ve konforlu tasarımına eklenen spor fonksiyonlarıyla sizin için adeta bir kişisel antrenör görevi üstlenir. Akıllı saat modelinin sadece 35 gram olan ağırlığı spor yaparken ya da iş temposuna yetişmeye çalışırken bileğinize ekstra yük bindirmeyerek oldukça rahat bir kullanım özelliği sunar. Akıllı saat modelinin 3,56 cm boyutundaki dokunmatik TFT LCD ekranı, sadece spor fonksiyonlarını değil, modelde yer alan birçok kullanışlı uygulamayı net bir şekilde görebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar.

 

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modelinin ekranı sahip olduğu 320 piksel çözünürlükle daha canlı, daha renkli ve daha dinamik görüntüler sunar. 1 GB bellek kapasitesiyle yüklemek istediğiniz uygulamalar ve arayüzler için oldukça geniş bir depolama alanı sunan Mi Watch akıllı saat modeli barındırdığı 230 mAh pillerle de uzun süreler boyunca aralıksız ve kesintisiz bir şekilde çalışır. Sadece 120 dakikada tamamen şarj olan akıllı saat modelinin pil ömrü tipik kullanımda 9 güne kadar, GPS spor modu devamlı açıkken ise 10 saate kadar dayanır.

 

Gelişmiş bluetooth sürümlerini barındıran Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli, Android ya da iOS işletim sistemine sahip olan her marka ve model cep telefonlarına sorunsuz bir şekilde bağlanır. Cep telefonu kullanımını daha pratik bir hale getiren Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli sayesinde gelen çağrıları, e-postaları, mesajları ve bildirimleri cep telefonunuzu elinize almanız gerekmeden saatiniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Yüksek bluetooth sürümüyle Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli yüksek kapasitede ve hızda veri aktarımı gerçekleştirerek cep telefonunuzla aranızda kopmayan ve kesilmeyen bir bağlantı kurulmasını sağlar.  

 

Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri arasında bulunan egzersiz modları akıllı saat modelini eşsiz bir spor koçu haline getirir. Açık hava bisiklet, iç mekan bisiklet, açık hava koşusu, koşu bandı koşusu, havuzda yüzme ve açık suda yüzme gibi iç ve dış mekanlarda yapılan sporlara uygun olarak ayrılan 11 farklı egzersiz modu bulunan akıllı saat modeli, gerçek zamanlı olarak hareketleri izleyerek performans değerlendirmesi sunar. Perfomansınızı geliştirmeniz için size özel öneri ve tavsiyelerde de bulunan akıllı saat modeli ile spor yaparken ya da hareket ederken yaktığınız kalori miktarını da öğrenebilirsiniz.

 

Her şartta ve mekanda spor yaparken yanınızda bulunan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli 5 ATM su geçirmezlik özelliğine de sahiptir. 50 metreye kadar su geçirmeyen akıllı saat modelini duşta, havuzda ve denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli üstün bir konumlandırma yeteneğine sahiptir. GPS ve GLONASS uydu konumlandırma sistemlerini bulunduran akıllı saat modeli sayesinde konumunuzu, yörüngenizi, katettiğiniz mesafeyi ve hızınızı hassas ve doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz. 

 

Spor fonksiyonlarıyla öne çıkan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modelleri sağlık izleme işlevleriyle de dikkat çeker. Gelişmiş PPG sensörleriyle donatılan akıllı saat modeli 24 saat boyunca kalp ritminizi takip eder. Eğer kalp atış hızınızda dikkate değer önemli bir değişim yaşanırsa bu durumu ayrıntılı bir şekilde rapolarlayarak size sunar. Derin uyku, hafif uyku ve uyku sürelerini de takip edip kaydeden akıllı saat modeli sağlığınızı sadece gün içerisinde değil, siz uyurken de kontrol altında tutmaya devam eder. 

 

Stresle baş etmek için birebir olan nefes egzersizleri de Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modelinde yer alan özellikler arasındadır. Akıllı saat modelinizin yönlendirmelerini takip ederek uygulayabileceğiniz nefes egzersizleri sayesinde stresten arınarak daha dinç bir zihne ve vücuda sahip olabilirsiniz.    

 

Sağlam malzemelerden üretilerek dayanıklı bir form kazandırılan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat modeli farklı renk seçenekleriyle de her zevke ve tarza hitap eden şık aksesuarlar arasında yer alır. Xiaomi Mi Watch akıllı saat modelinin kasası için 3, kayışı için ise tam 5 farklı renk seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda akıllı saati 120’den fazla arayüz sayesinde kişiselleştirmek ve her gün için farklı bir görünüme kavuşturmak da mümkündür. 

  

Benzersiz spor ve sağlık fonksiyonlarıyla beğeni kazanan Xiaomi Mi Watch fiyat bakımından oldukça hesaplı seçenekler sunar. Xiaomi Mi Watch Lite modelini tercih ederek fonksiyonel ve dayanıklı akıllı saat modeline bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. 

 

Xiaomi Saatler Her Bütçeye Uygun Fiyat Seçenekleriyle Telefon Dükkanı’nda

 

Xiaomi akıllı saat fiyatları satın almak istediğiniz modelin sahip olduğu fonksiyonlara, dayanıklılığa ve tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Buna rağmen Xiaomi akıllı saat modelleri diğer markaların modellerine oranla uygun ve hesaplı fiyatlarıyla dikkat çeker. Geniş model çeşitliliği ile her türlü ihtiyaca cevap veren Xiaomi akıllı saat modelleri fiyat seçenekleriyle de her bütçeye uygun alışveriş yapma imkanı sunar. 

 

Xiaomi akıllı saat modellerini Telefon Dükkanı üzerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Telefon Dükkanı tarafından sunulan özel fırsatlar ve indirimlerden faydalanarak Xiaomi akıllı saat modellerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartına taksit imkanından faydalanarak bütçenize uygun bir ödeme planı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Distribütör garantisine sahip olan farklı akıllı saat markalarını ve modellerini hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşturan Telefon Dükkanı, kolay iade ve değişim gibi avantajlar da sunarak satış sonrasında da yanınızda olur. Telefon Dükkanı’nı tercih ederek güvenli, uygun fiyatlı, hızlı ve garantili alışveriş yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı