Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram ( Xiaomi Türkiye Garantili ) Cep Telefonu Gri

Fiyat : ₺4.485,96(KDV Dahil)
:

Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu

 Gösteriyi durduran renkler

Redmi 9T'nin ışıltılı estetiği ile hayatınızı aydınlatın. Arkası, ışıkta parlar ve büyüleyici bir parlaklık kazanır.

Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu Gösteriyi durduran renkler Redmi 9T'nin ışıltılı estetiği ile hayatınızı aydınlatın. Arkası, ışıkta parlar ve büyüleyici bir parlaklık kazanır.
Xiaomi Redmi 9t 128 Gb Daima yepyeni görünümParmak izi bırakmayan dokuTemiz ve bozulmamış bir görünüm için

 

48MP AI Dört Kamera

Profesyonel çekimler için ihtiyacınız olan her şeyArka dörtlü kamera kurulumu, nerede olursanız olun değişik, heyecan verici fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilir. Muhteşem manzaralar, dikkat çekici yakın çekimler ve artistik portreler yakalayın.
 Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu 48MP AI Dört Kamera Profesyonel çekimler için ihtiyacınız olan her şeyArka dörtlü kamera kurulumu, nerede olursanız olun değişik, heyecan verici fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilir. Muhteşem manzaralar, dikkat çekici yakın çekimler ve artistik portreler yakalayın.
Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu
 

Ekstra ağırlık olmadan kalıcı güç

Büyük 6000mAh (typ) pil ile, gücün tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Redmi 9T, şarj olmadan birkaç gün gidebilir.200 gr'dan daha düşük ağırlıktaki telefon, böyle yüksek pil kapasitesi olan bir telefon için şaşırtıcı derecede hafiftir.
Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu Ekstra ağırlık olmadan kalıcı güç Büyük 6000mAh (typ) pil ile, gücün tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Redmi 9T, şarj olmadan birkaç gün gidebilir.200 gr'dan daha düşük ağırlıktaki telefon, böyle yüksek pil kapasitesi olan bir telefon için şaşırtıcı derecede hafiftir. 
 

Snapdragon™ 662 işlemci

Xiaomi Redmi 9T 128 Gb + 4 Gb Ram Cep Telefonu Snapdragon™ 662 işlemci Hızlı & Verimli The Snapdragon™ 662 sekiz çekirdek işlemci, yüksek performans iletir, cihazınızı aşırı ısınmadan korur ve düşük güç tüketimi sağlar.İşleri hızlı halledinUFS 2.2 depolama* bir anda uygulamaları açmanızı ve dosyaları kopyalamanızı sağlar! Ayrıca yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerken daha iyi bir deneyim sağlar.
Hızlı & Verimli
The Snapdragon™ 662 sekiz çekirdek işlemci, yüksek performans iletir, cihazınızı aşırı ısınmadan korur ve düşük güç tüketimi sağlar.İşleri hızlı halledinUFS 2.2 depolama* bir anda uygulamaları açmanızı ve dosyaları kopyalamanızı sağlar! Ayrıca yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerken daha iyi bir deneyim sağlar.
*64GB varyantı UFS 2.1 depolamaya sahipken, 128GB varyantı UFS 2.2'ye sahiptir.
Renk
Gri - Grey
Hafıza
128 GB
Ram
4 GB
İşletim Sistemi
Android
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//