Xiaomi Redmi Buds 3 Bluetooth Kulakiçi Kablosuz Kulaklık Beyaz

Fiyat : ₺555,00(KDV Dahil)
₺107,30 `den başlayan taksitlerle

Ritimlerin dünyasına girin

 

| Hafif, yarı kulak içi kulaklıklar

| Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi

| Aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme

| 20 saatlik ekstra uzun pil ömrü

:

Xiaomi Redmi Buds 3 Bluetooth Kulakiçi Kablosuz Kulaklık Beyaz

 

Ritimlerin dünyasına girin

 

| Hafif, yarı kulak içi kulaklıklar

| Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi

| Aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme

| 20 saatlik ekstra uzun pil ömrü

Ritimlerin dünyasına girinHafif, yarı kulak içi kulaklıklar | Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi | Aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme | 20 saatlik ekstra uzun pil ömrü

 

Hafif, yarı kulak içi tasarımHer kulaklık sadece 4,5 gram ağırlığındadır Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® yonga setiDüşük güç tüketimi, uzun pil ömrü 12 mm dinamik sürücüDaha fazla doğal ses ayrıntısı için yüksek çözünürlüklü ses kalitesi Qualcomm® cVc™ Yankı Önleme ve Gürültü Engelleme TeknolojisiKristal netliğinde sesli aramalar

Hafif, yarı kulak içi tasarım

Her kulaklık sadece 4,5 gram ağırlığındadır

Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® yonga seti

Düşük güç tüketimi, uzun pil ömrü

12 mm dinamik sürücü

Daha fazla doğal ses ayrıntısı için yüksek çözünürlüklü ses kalitesi

Qualcomm® cVc™ Yankı Önleme ve Gürültü Engelleme Teknolojisi

Kristal netliğinde sesli aramalar

 

Yarı kulak içi tasarım O kadar hafif ve rahatlar ki, kulağınızda olduklarını unutacaksınız Her biri sadece 4,5 gram ağırlığında olan* Redmi'nin ilk yarı kulak içi kulaklıkları kulağınızın kıvrımlarına sıkıca oturur. Bu sayede rahatsızlık hissetmeden saatlerce müzik dinleyebilirsiniz.

Yarı kulak içi tasarım

O kadar hafif ve rahatlar ki, kulağınızda olduklarını unutacaksınız

 

Her biri sadece 4,5 gram ağırlığında olan* Redmi'nin ilk yarı kulak içi kulaklıkları kulağınızın kıvrımlarına sıkıca oturur. Bu sayede rahatsızlık hissetmeden saatlerce müzik dinleyebilirsiniz.

Şık ve kompakt şarj kutusu Sade ve Şık Tamamen yeni kompakt şarj kutusu, daha iyi kavramanız için hem daha yumuşak ve yuvarlak kıvrımlar, hem de sert köşelerle tasarlandı. Parlak yüzeyi, kutunun kolayca temizlenmesini sağlar.

Şık ve kompakt şarj kutusu

Sade ve Şık

 

Tamamen yeni kompakt şarj kutusu, daha iyi kavramanız için hem daha yumuşak ve yuvarlak kıvrımlar, hem de sert köşelerle tasarlandı. Parlak yüzeyi, kutunun kolayca temizlenmesini sağlar.

Qualcomm® Bluetooth® yonga seti + gelişmiş ses teknolojisi Kısaca daha üstün bir ses kalitesi Qualcomm® QCC3040 Bluetooth yonga setiyle tamamen yeni Bluetooth® 5.2 teknolojisiyle gelen Redmi Buds 3, benzersiz bir dinleme deneyimi için daha hızlı ve kararlı ses aktarım performansı sunar.

Qualcomm® Bluetooth® yonga seti + gelişmiş ses teknolojisi

Kısaca daha üstün bir ses kalitesi

 

Qualcomm® QCC3040 Bluetooth yonga setiyle tamamen yeni Bluetooth® 5.2 teknolojisiyle gelen Redmi Buds 3, benzersiz bir dinleme deneyimi için daha hızlı ve kararlı ses aktarım performansı sunar.

12 mm dinamik sürücü Kaliteli bir dinleme deneyimi için kaliteli donanım Kompozit materyallerden üretilen 12 mm'lik geniş dinamik sürücümüzle daha detaylı seslerin tadını çıkarın. Xiaomi Sound Lab tarafından uzmanlıkla kalibre edilen bu sürücü zengin bas tonları, net yüksek tonlar ve kararlı bir şekilde üstün ses kalitesi sunar.

12 mm dinamik sürücü

Kaliteli bir dinleme deneyimi için kaliteli donanım

 

Kompozit materyallerden üretilen 12 mm'lik geniş dinamik sürücümüzle daha detaylı seslerin tadını çıkarın. Xiaomi Sound Lab tarafından uzmanlıkla kalibre edilen bu sürücü zengin bas tonları, net yüksek tonlar ve kararlı bir şekilde üstün ses kalitesi sunar.

 

20 saatlik ekstra uzun pil ömrü

300 fazla parça dinlemek için yeterli zamanınız var

 

Redmi Buds 3, küçük ve hafif olmasına rağmen güçlü ve konforlu bir kulaklıktır. Tek bir şarjla 5 saate kadar pil ömrünün, şarj kutusuyla birlikte 20 saate kadar kullanımın tadını çıkarın. Rahatlayın ve müziğinize geri dönün. 10 dakikalık tek bir şarjla 1,5 saate kadar müziğin keyfine varın.

20 saatlik ekstra uzun pil ömrü* 300 fazla parça dinlemek için yeterli zamanınız var Redmi Buds 3, küçük ve hafif olmasına rağmen güçlü ve konforlu bir kulaklıktır. Tek bir şarjla 5 saate kadar pil ömrünün, şarj kutusuyla birlikte 20 saate kadar kullanımın tadını çıkarın. Rahatlayın ve müziğinize geri dönün. 10 dakikalık tek bir şarjla 1,5 saate kadar müziğin keyfine varın.

5 Saat

Tek Şarj

20 Saat

Şarj kutusu ile Toplam Pil Ömrü

Dokunmatik kontrol

Müzik ve sesli aramalar arasında geçiş yapmak kolaydır

 

Modları değiştirmek, müziği duraklatmak, devam ettirmek ve daha fazla işlev için kulaklıkların arka kısmına dokunun.

Dokunmatik kontrol Müzik ve sesli aramalar arasında geçiş yapmak kolaydır Modları değiştirmek, müziği duraklatmak, devam ettirmek ve daha fazla işlev için kulaklıkların arka kısmına dokunun.

 

Sesli aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme

Söylenen her kelimeyi duyuyorum

 
Redmi Buds 3'ün içindeki yüksek hassasiyetli çift mikrofon, Qualcomm® cVc™ Yankı Önleme ve Gürültü Engelleme Teknolojisiyle birlikte ortam gürültüsünü dinamik olarak azaltır ve yankıları etkili bir şekilde en düşük seviyeye indirir. Bu sayede tüm sesli aramalarınızda berrak bir konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.
 
Sesli aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme Söylenen her kelimeyi duyuyorum Redmi Buds 3'ün içindeki yüksek hassasiyetli çift mikrofon, Qualcomm® cVc™ Yankı Önleme ve Gürültü Engelleme Teknolojisiyle birlikte ortam gürültüsünü dinamik olarak azaltır ve yankıları etkili bir şekilde en düşük seviyeye indirir. Bu sayede tüm sesli aramalarınızda berrak bir konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.
 

Toz ve suya karşı IP54 seviyesinde dayanıklılık

İhtiyacınız olduğunda işinize yarayan gelişmiş koruma özellikleri

 
Toz ve suya karşı IP54 seviyesinde dayanıklılık standartlarını (5. seviye toz geçirmezlik ve 4. seviye suya dayanıklılık) karşılayacak şekilde ustalıkla üretilen kulaklıklar, Redmi Buds 3'ü dökülmelere ve tere dayanıklı hale getirir.
 
Toz ve suya karşı IP54 seviyesinde dayanıklılık İhtiyacınız olduğunda işinize yarayan gelişmiş koruma özellikleri Toz ve suya karşı IP54* seviyesinde dayanıklılık standartlarını (5. seviye toz geçirmezlik ve 4. seviye suya dayanıklılık) karşılayacak şekilde ustalıkla üretilen kulaklıklar, Redmi Buds 3'ü dökülmelere ve tere dayanıklı hale getirir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//