Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Bluetooth Kulakiçi Kablosuz Kulaklık Buzul Grisi

Fiyat : ₺1.498,00(KDV Dahil)
₺289,61 `den başlayan taksitlerle

Üç mikrofon, nöral ağ modeli aracılığıyla etkinleştirilen çağrı gürültü engelleme algoritması ile birlikte insanların seslerini doğru bir şekilde alırken arka plandaki ortam gürültülerini etkili bir şekilde azaltır. Bu sayede gürültülü ortamlarda parazit olmadan net konuşmalar yapılmasını sağlar.

 

| 35 dB Akıllı gürültü engelleme

| Çift cihaz bağlantısı

| Kablosuz şarj

| 28 saatlik uzun pil ömrü

:

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Bluetooth Kulakiçi Kablosuz Kulaklık Buzul Grisi

 

Aradığın Ses Deneyimi

 

| 35 dB Akıllı gürültü engelleme

| Çift cihaz bağlantısı

| Kablosuz şarj

| 28 saatlik uzun pil ömrü

Aradığın Ses Deneyimi 35 dB Akıllı gürültü engelleme* | Çift cihaz bağlantısı | Kablosuz şarj | 28 saatlik uzun pil ömrü

 

35 dB aktif gürültü engelleme 3 ayar seçeneği mevcuttur Hızlı şarj On dakika şarj olduktan sonra üç saate kadar kullanım sunar Akıllı çift cihaz bağlantısı Birden fazla sistemle uyumludur Kablosuz şarj Kutu, kapsama alanı içindeyken şarj işlemi başlar

35 dB aktif gürültü engelleme

3 ayar seçeneği mevcuttur

Hızlı şarj

On dakika şarj olduktan sonra üç saate kadar kullanım sunar

Akıllı çift cihaz bağlantısı

Birden fazla sistemle uyumludur

Kablosuz şarj

Kutu, kapsama alanı içindeyken şarj işlemi başlar

Yapay zeka destekli ortam analizi Uyarlanabilir gürültü engelleme özelliğinin derinliğini ayarlar Çift şeffaflık modu Kulaklığınız takılıyken özgürce sohbet etmenizi sağlar 9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini Xiaomi'nin dahili ses laboratuvarı tarafından ayarlanmıştır Şarj kutusu ile 28 saate kadar kullanım Tek bir şarj ile 6 saate kadar pil ömrü

Yapay zeka destekli ortam analizi

Uyarlanabilir gürültü engelleme özelliğinin derinliğini ayarlar

Çift şeffaflık modu

Kulaklığınız takılıyken özgürce sohbet etmenizi sağlar

9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini

Xiaomi'nin dahili ses laboratuvarı tarafından ayarlanmıştır

Şarj kutusu ile 28 saate kadar kullanım

Tek bir şarj ile 6 saate kadar pil ömrü

 

Derin gürültü engelleme Metro, uçak

 

Metro veya uçakla seyahat ederken vagon/kabin içindeki motor gürültüsünü ve diğer titreşim seslerini etkili bir şekilde engelleyerek seyahatinizi sessiz ve konforlu hale getirir

Derin gürültü engelleme Metro, uçak Metro veya uçakla seyahat ederken vagon/kabin içindeki motor gürültüsünü ve diğer titreşim seslerini etkili bir şekilde engelleyerek seyahatinizi sessiz ve konforlu hale getirir
Dengeli gürültü engelleme, Kafeler, parklar Bir kafede dinlenirken çevrenizdeki sesleri etkili bir şekilde engelleyerek sessiz öğleden sonranızın keyfini çıkarmanızı sağlar

Dengeli gürültü engelleme, Kafeler, parklar

 

Bir kafede dinlenirken çevrenizdeki sesleri etkili bir şekilde engelleyerek sessiz öğleden sonranızın keyfini çıkarmanızı sağlar

Hafif gürültü engelleme, Kütüphaneler, ofisler

 

Kütüphaneler ve ofisler gibi nispeten sessiz ortamlarda, çevrenizdeki sesleri azaltarak kendinize zaman ayırmanızı sağlar

Hafif gürültü engelleme, Kütüphaneler, ofisler Kütüphaneler ve ofisler gibi nispeten sessiz ortamlarda, çevrenizdeki sesleri azaltarak kendinize zaman ayırmanızı sağlar

 

Redmi Buds 3 Pro Tasarım
 
Yapay zeka destekli ortam analizi, kulaklarınızı tanır Yapay zeka algoritması, ortamdaki gürültü seviyesi ve kullanım alışkanlıklarınıza göre çevrenizi analiz eder. Farklı ortamlar için gürültü engelleme derinliğini ayarlayın.

Yapay zeka destekli ortam analizi, kulaklarınızı tanır

 

Yapay zeka algoritması, ortamdaki gürültü seviyesi ve kullanım alışkanlıklarınıza göre çevrenizi analiz eder. Farklı ortamlar için gürültü engelleme derinliğini ayarlayın.

Üç mikrofonlu çağrı gürültü engellemesi
 Gürültülü ortamlarda net bir şekilde duymanızı sağlar

 

Üç mikrofon, nöral ağ modeli aracılığıyla etkinleştirilen çağrı gürültü engelleme algoritması ile birlikte insanların seslerini doğru bir şekilde alırken arka plandaki ortam gürültülerini etkili bir şekilde azaltır. Bu sayede gürültülü ortamlarda parazit olmadan net konuşmalar yapılmasını sağlar.

Üç mikrofonlu çağrı gürültü engellemesi  Gürültülü ortamlarda net bir şekilde duymanızı sağlar Üç mikrofon, nöral ağ modeli aracılığıyla etkinleştirilen çağrı gürültü engelleme algoritması ile birlikte insanların seslerini doğru bir şekilde alırken arka plandaki ortam gürültülerini etkili bir şekilde azaltır. Bu sayede gürültülü ortamlarda parazit olmadan net konuşmalar yapılmasını sağlar.
9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini  Daha fazla ses ayrıntısı yakalar 9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini mükemmel bir işitme deneyimi sunar. Xiaomi'nin dahili ses laboratuvarında bir profesyonel tarafından ayarlandıktan sonra tiz sesler net ve kusursuz, pes sesler ise zengin ve saf bir hale gelerek daha iyi ses kalitesiyle sunulur.

9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini
 Daha fazla ses ayrıntısı yakalar

 

9 mm kompozit titreşimli diyafram bobini mükemmel bir işitme deneyimi sunar. Xiaomi'nin dahili ses laboratuvarında bir profesyonel tarafından ayarlandıktan sonra tiz sesler net ve kusursuz, pes sesler ise zengin ve saf bir hale gelerek daha iyi ses kalitesiyle sunulur.

28 saatlik ultra uzun pil ömrü
Müziğin keyfini çıkarmaya devam edin

 

Kulaklıklar, dahili düşük güç tüketimli çipleri sayesinde tek bir şarj ile 6 saate kadar kullanılabilir. Kulaklıklar, şarj kutusu desteğiyle 28 saate kadar çalışabilir. Böylece müziğin keyfini saatlerce çıkarabilirsiniz.

 

28 saatlik ultra uzun pil ömrü* Müziğin keyfini çıkarmaya devam edin Kulaklıklar, dahili düşük güç tüketimli çipleri sayesinde tek bir şarj ile 6 saate* kadar kullanılabilir. Kulaklıklar, şarj kutusu desteğiyle 28 saate* kadar çalışabilir. Böylece müziğin keyfini saatlerce çıkarabilirsiniz.
Hızlı şarjı destekler Kablosuz şarjı destekler Kulaklığınız, hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 10 dakika şarj edildikten sonra 3 saate kadar müzik dinlemenize olanak tanır. Pil azalıyorsa kısa bir ara verin ve şarj olmasını bekleyin. Şarj kutusu aynı zamanda Qi kablosuz şarj özelliğini de destekleyerek şarj etmeyi son derece kullanışlı hale getirir.

Hızlı şarjı destekler, Kablosuz şarjı destekler

 

Kulaklığınız, hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 10 dakika şarj edildikten sonra 3 saate kadar müzik dinlemenize olanak tanır. Pil azalıyorsa kısa bir ara verin ve şarj olmasını bekleyin. Şarj kutusu aynı zamanda Qi kablosuz şarj özelliğini de destekleyerek şarj etmeyi son derece kullanışlı hale getirir.

 

Redmi Buds 3 Pro Kulaklık
 
Kulak içi algılama Kulaklıklar çıkartıldığında müzik otomatik olarak duraklatılabilir. Yeniden takıldığında müzik çalmaya devam edilebilir.

Kulak içi algılama

 

Kulaklıklar çıkartıldığında müzik otomatik olarak duraklatılabilir. Yeniden takıldığında müzik çalmaya devam edilebilir.

IPX4 suya dayanıklılık

 

Sıçramaya karşı çok yönlü dayanıklılık, kullanıcıları ter ve su sıçramalarından korur.

IPX4 suya dayanıklılık* Sıçramaya karşı çok yönlü dayanıklılık, kullanıcıları ter ve su sıçramalarından korur.
Birden fazla silikon kulaklık ucu imkanı Kullanıcıların takdirine bağlı olarak büyük, orta ve küçük olmak üzere üç farklı boyutta kulak ucu sunarak daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Birden fazla silikon kulaklık ucu imkanı

 

Kullanıcıların takdirine bağlı olarak büyük, orta ve küçük olmak üzere üç farklı boyutta kulak ucu sunarak daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Kulaklığınızı bulun

 

Kulaklıklarınızı, Bluetooth bağlantısı kapsama alanındayken ses ile bulabilirsiniz.

Kulaklığınızı bulun Kulaklıklarınızı, Bluetooth bağlantısı kapsama alanındayken ses ile bulabilirsiniz.

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//