Anker Soundcore Motion B Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Fiyat : ₺2.345,00(KDV Dahil)
₺453,37 `den başlayan taksitlerle

Ritimleri Hissedin: Motion B yalnızca 12W yoğun ses gücü sağlamakla kalmaz, bozulmayı önemli ölçüde azaltmak üzere tasarlanmıştır. Müziğinizi ses düzeyi sınırına kadar zorlasanız bile netlik ve performanstan hiçbir şekilde ödün verilmez.
Daha Derin Bas: BassUp teknolojisi, müziğinizin bas frekanslarını gerçek zamanlı olarak analiz etmek ve geliştirmek için özelleştirilmiş bir dijital sinyal işlemcisi kullanır. Bu ses sinyali daha sonra son teknoloji neodimyum sürücüler aracılığıyla yoğunlaştırılmış sese dönüştürülür.
IPX7 Suya Dayanıklı: Motion B'nin dahili bileşenleri, IPX7 suya dayanıklı kasa ile tamamen korunmaktadır. 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suya tam daldırmaya dayanır; plaj ve havuzun karşısına çıkabilecek her şeye hazırdır.
Müziği Durdurmayın: Dans etmeye devam etmek istiyorsanız, Motion B çalmaya devam eder; tek bir şarjla 12 saatten fazla kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Sesi açın ve kendinizi tüm gün veya gece müziğin gücüne hazırlayın.
Çift Hoparlörün Gücü: Tek bir Motion B, boyutuna göre eşi görülmemiş güç sağlar, ancak bunu ikiye katlamak da mümkündür. Yüksek stereo ses için iki Motion B hoparlörü eşleştirebilir ve 24W ses kapasitesine sahip olabilirsiniz

:

Anker Soundcore Motion B Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

 

Küçük bir Bluetooth hoparlörünün, müzik zevkinizi karşılayamacağını mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün.Motion B, 2 adet tam kapsamlı sürücü ve 12W'lık yoğun ses gücü sağlayabilen pasif bir bas radyatörü içerir.

 
Küçük bir Bluetooth hoparlörünün, müzik zevkinizi karşılayamacağını mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün.Motion B, 2 adet tam kapsamlı sürücü ve 12W'lık yoğun ses gücü sağlayabilen pasif bir bas radyatörü içerir.
 

Büyük Ritimler

 

Çift 1,75 “tam aralıklı sürücüler ve büyük boy bas radyatörleri, 12W'lık yoğun ses gücü üretir.

 

Tamamen Korumalı

 

IPX7 su geçirmez kılıfı suya ve diğer sıvı tehditlerine karşı güçlü koruma sağlar.

 

Basitleştirilmiş Ses

 

Sezgisel, dokunsal düğmeler,ıslak olduğunda bile kontrol etmeyi ve bağlamayı tamamen zahmetsiz hale getirir.

Çift 1,75 “tam aralıklı sürücüler ve büyük boy bas radyatörleri, 12W'lık yoğun ses gücü üretir. IPX7 su geçirmez kılıfı suya ve diğer sıvı tehditlerine karşı güçlü koruma sağlar. Sezgisel, dokunsal düğmeler,ıslak olduğunda bile kontrol etmeyi ve bağlamayı tamamen zahmetsiz hale getirir.

 

Genişletilmiş Çalma Süresi

 

Tek bir şarjla 12 saatlik inanılmaz ses elde edin. Yüksek verimli 2600mAh Li-ion pil ile, Motion B partiye bütün gün veya bütün gece güç verebilir.

 

Akıllı Asistanlar

 

Cihazınızın akıllı yardımcısıyla iletişim kurmak için Hareket B'yi kullanın. Siri ve Google Asistan ile uyumludur.

 

Güçlü Bağlantı

 

Kolaylaştırılmış eşleştirme için Bluetooth 4.2 ile donatılmıştır. Cihazınıza bağlandığında, Motion B genişletilmiş kablosuz menzili  (~20m - 66 ft'e kadar) ve güçlendirilmiş bir bağlantıya sahiptir.

Tek bir şarjla 12 saatlik inanılmaz ses elde edin. Yüksek verimli 2600mAh Li-ion pil ile, Motion B partiye bütün gün veya bütün gece güç verebilir. Cihazınızın akıllı yardımcısıyla iletişim kurmak için Hareket B'yi kullanın. Siri ve Google Asistan ile uyumludur. Kolaylaştırılmış eşleştirme için Bluetooth 4.2 ile donatılmıştır. Cihazınıza bağlandığında, Motion B genişletilmiş kablosuz menzili  (~20m - 66 ft'e kadar) ve güçlendirilmiş bir bağlantıya sahiptir.

 

 

Teknik Özellikler : 

 

12W Ses Çıkışı

 

BassUp Teknolojisi

 

12+ Saat Çalma Süresi

 

IPX7 Dayanıklılık Derecesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//