Apple Watch 7 seri GPS 41 mm Akıllı Saat Blue - Mavi

Fiyat : ₺11.775,00(KDV Dahil)
₺2.276,50 `den başlayan taksitlerle

Bugüne kadarki en büyük, en gelişmiş ekran.

 

Şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch.

 

Çığır açıcı sağlık inovasyonları.

 

%33’e kadar daha hızlı şarj.

 

 

:

Apple Watch 7 seri GPS 41 mm Akıllı Saat Mavi

 
Tam ekran ileri,Bugüne kadarki en büyük, en gelişmiş ekran,Şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch,Çığır açıcı sağlık inovasyonları,%33’e kadar daha hızlı şarj.

 

Bugüne kadarki en büyük, en gelişmiş ekran.

 

 

Şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch.

 

 

Çığır açıcı sağlık inovasyonları.

 

 

%33’e kadar daha hızlı şarj.

 

 

 

Bugüne Kadarki

En büyük Ekran

 

Daha büyük ekran, Apple Watch deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Şimdi saatinizi kullanmanız ve ekrandakileri okumanız çok daha kolay. Karşınızda Apple Watch Series 7. Bugüne kadarki en büyük ve en parlak fikrimiz.

 

Daha büyük ekran, Apple Watch deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Şimdi saatinizi kullanmanız ve ekrandakileri okumanız çok daha kolay. Karşınızda Apple Watch Series 7. Bugüne kadarki en büyük ve en parlak fikrimiz.

 

Fizik kurallarını biraz esnettik.

 

İşin zor kısmı, aygıtın boyutlarını neredeyse hiç büyütmeden daha büyük bir ekran yaratmaktı. Bunu yapabilmek için ekranı tamamen yeniden tasarladık ve kenarları %40 incelterek Series 6’ya göre yaklaşık %20 daha büyük bir ekran alanı elde ettik. Series 3’e göre ise ekran alanını %50’nin de üzerinde büyütmüş olduk.

 

 

Dokunmak, Büyük Kolaylık

 

Gözleriniz de , Parmaklarınız da Rahat Etsin.

 

Antrenman sürelerinizi takip etmek için tur özelliğini kullanın. Daha büyük ekran her şeyi bir bakışta net bir şekilde görmenizi sağlıyor. Daha büyük ekrandan en iyi şekilde yararlanmak için sistemin tamamında düğmeleri yeniden tasarladık. Bu sayede Zamanlayıcı ve Hesap Makinesi gibi uygulamaları kullanmak hiç olmadığı kadar kolaylaştı.
Antrenman sürelerinizi takip etmek
için tur özelliğini kullanın. Daha
büyük ekran her şeyi bir bakışta
net bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Daha büyük ekrandan en iyi
şekilde yararlanmak için sistemin
tamamında düğmeleri yeniden
tasarladık. Bu sayede Zamanlayıcı
ve Hesap Makinesi gibi uygulamaları
kullanmak hiç olmadığı kadar kolaylaştı.

 

Hep Açık Ekran,
Parlak bir fikir.

 

Saatin kaç olduğunu veya kadranınızdaki diğer bilgileri ve komplikasyonları görmek için bileğinizi kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek yok. Çünkü ekran hep açık. Ve şimdi iç mekanlarda bileğiniz aşağıdayken %70 daha parlak.

 

Saatin kaç olduğunu veya kadranınızdaki diğer bilgileri ve komplikasyonları görmek için bileğinizi kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek yok. Çünkü ekran hep açık. Ve şimdi iç mekanlarda bileğiniz aşağıdayken %70 daha parlak.
Series 7 Tüm Zamanların en dayanıklı Apple Watch'u.  Hep Açık Retina ekranı daha büyük hale getirmek için tasarımda önemli değişiklikler yapmamız gerekiyordu. Bu inovasyonlar aynı zamanda çatlamalara karşı bugüne kadarki en dayanıklı ön kristalin ortaya çıkmasına da yardımcı oldu.  Çatlamaya Dayanıklı Şimdiye kadarki en güçlü ön kristalimize sahip.  Toza Dayanıklı IP6X sertifikasına sahip.  Suya Dayanıklı WR50 suya dayanıklılık derecesine sahip.

 

Series 7
Tüm Zamanların
en dayanıklı
Apple Watch'u.

 

Hep Açık Retina ekranı daha büyük hale getirmek için tasarımda önemli değişiklikler yapmamız gerekiyordu. Bu inovasyonlar aynı zamanda çatlamalara karşı bugüne kadarki en dayanıklı ön kristalin ortaya çıkmasına da yardımcı oldu.

 

 

Çatlamaya Dayanıklı
Şimdiye kadarki en güçlü ön kristalimize sahip.

 

Toza Dayanıklı
IP6X sertifikasına sahip.

 

Suya Dayanıklı
WR50 suya dayanıklılık derecesine sahip.

 

 

 

EKG çekin. Ne zaman isterseniz.

 

EKG uygulaması sayesinde Apple Watch Series 7 tek derivasyonlu elektrokardiyografiye benzer EKG sonuçları sunabiliyor.
Bu, giyilebilir teknoloji alanında çok önemli bir başarı. Çünkü bu sayede doktorlar kritik verileri görebiliyor, sizin de içiniz rahat ediyor.

 

EKG çekin. Ne zaman isterseniz. EKG uygulaması sayesinde Apple Watch Series 7 tek derivasyonlu elektrokardiyografiye benzer EKG sonuçları sunabiliyor. Bu, giyilebilir teknoloji alanında çok önemli bir başarı. Çünkü bu sayede doktorlar kritik verileri görebiliyor, sizin de içiniz rahat ediyor.

 

Kalbinizin sesine dokunun.

Digital Crown’daki ve kristal arka yüzdeki yerleşik elektrotlar EKG uygulamasıyla birlikte çalışarak kalbinizden gelen elektrik sinyallerini okuyor. EKG dalga formunu görüntülemek için parmağınızı 30 saniye boyunca Digital Crown’un üzerinde tutmanız yeterli. EKG uygulaması, kalp ritminizin ciddi bir düzensiz kalp ritmi formu olan atriyal fibrilasyon belirtisi mi gösterdiğini yoksa kalbin normal bir şekilde attığı anlamına gelen sinüs ritmi mi sergilediğini gösterebiliyor.

 


 

Rüya gibi bir uygulama.

Uyku uygulaması sadece uyku değerlerinizi takip etmekle kalmıyor. Aynı zamanda istediğiniz uyku düzenine kavuşmanız için bir uyku programı ve yatma zamanı rutini oluşturmanızı da sağlıyor. Hatta uykudaki solunum hızınızı bile takip ediyor. İç ferahlatıcı, öyle değil mi?

 

 Rüya gibi bir uygulama. Uyku uygulaması sadece uyku değerlerinizi takip etmekle kalmıyor. Aynı zamanda istediğiniz uyku düzenine kavuşmanız için bir uyku programı ve yatma zamanı rutini oluşturmanızı da sağlıyor. Hatta uykudaki solunum hızınızı bile takip ediyor. İç ferahlatıcı, öyle değil mi?

 

 

Çabucak şarj.

 

Apple Watch Series 7’nin tüm şarj sistemi yeniden tasarlandı. Şimdi saatiniz hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor. Yenilenen şarj mimarisi ve USB-C hızlı şarj kablosu sayesinde pil düzeyi yaklaşık 45 dakika içinde %0’dan %80’e ulaşabiliyor.

Çabucak şarj. Apple Watch Series 7’nin tüm şarj sistemi yeniden tasarlandı. Şimdi saatiniz hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor. Yenilenen şarj mimarisi ve USB-C hızlı şarj kablosu sayesinde pil düzeyi yaklaşık 45 dakika içinde %0’dan %80’e ulaşabiliyor.

 

Büyük motivasyon.

 

Onlarca antrenman seçeneğinden
yararlanın. Tüm hareketlerinizi takip edin.
Apple Music’teki 75 milyon şarkıyla
enerjinizi yükseltin. Series 7’nin tüm gücünü
yanınızda hissedin. Üstelik daha büyük ekranı
sayesinde tüm ölçümlerinizi ve
kaydettiğiniz ilerlemeleri daha hızlı ve
daha net görün. Yüzerken bile.
Üstelik bu sadece başlangıç. Daha fazlasına
hazırsanız devam edelim.

 

 Büyük motivasyon. Onlarca antrenman seçeneğinden yararlanın. Tüm hareketlerinizi takip edin. Apple Music’teki 75 milyon şarkıyla enerjinizi yükseltin. Series 7’nin tüm gücünü yanınızda hissedin. Üstelik daha büyük ekranı sayesinde tüm ölçümlerinizi ve kaydettiğiniz ilerlemeleri daha hızlı ve daha net görün. Yüzerken bile. Üstelik bu sadece başlangıç. Daha fazlasına hazırsanız devam edelim.
 Size uygun bir antrenman seçeneği mutlaka var. Yürüme, yüzme, kürek çekme. İçinizden ne gelirse Apple Watch’ta onun için bir antrenman var. Ve şimdi Tai Chi ve Pilates için de. Endorfin salgılamak elinizde, başlangıç çizgisi ise bileğinizde.
 

 

Size uygun bir antrenman
seçeneği mutlaka var.

 

Yürüme, yüzme, kürek çekme. İçinizden ne gelirse Apple Watch’ta
onun için bir antrenman var. Ve şimdi Tai Chi ve Pilates için de.
Endorfin salgılamak elinizde, başlangıç çizgisi ise bileğinizde.

 

 

İhtiyacınız olan herşey,
Her Yerde Yanınızda.

 

 

Bağlantıda kalın. İhtiyacınız olan her şey, gittiğiniz her yere sizinle gelsin. Apple Watch Series 7 ve iPhone’unuz sayesinde, önem verdiğiniz kişiler ve diğer her şey daha büyük ekranda her zaman gözünüzün önünde. Hayat sizi nereye götürürse götürsün hep sizinle.

Bağlantıda kalın. İhtiyacınız olan her şey, gittiğiniz her yere sizinle gelsin. Apple Watch Series 7 ve iPhone’unuz sayesinde, önem verdiğiniz kişiler ve diğer her şey daha büyük ekranda her zaman gözünüzün önünde. Hayat sizi nereye götürürse götürsün hep sizinle.

 

Hareket halinde. Bilginiz dahilinde.

 

Nereye giderseniz gidin, her şey bir bilek uzağınızda. Ofisi arayın,
acil bir mail’i yanıtlayın, yerleşik pusulayla yönünüzü bulun, çocuklara emoji gönderin. Apple Watch’unuz iPhone’unuza bağlı olduğu sürece, sevdiğiniz herkesle ve her şeyle her zaman bağlantı halinde kalın.

 

 

Sizin kadranınız. Sizin tarzınız.

 

İlgi alanlarınıza hitap eden komplikasyonlarla kendi kadranınızı oluşturun. Örneğin sörf yapıyorsanız bir bakışta gelgit, rüzgar ve su sıcaklığı bilgilerini görün. Hatta dilerseniz kadranları mail veya mesaj üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

 

 Uygulamalar. Her şeyi yapabilmek için tasarlandılar. Apple Watch, App Store’daki binlerce uygulamaya doğrudan bileğinizden erişebilmenize olanak veriyor. Bu, yapmayı sevdiğiniz her şey için Apple Watch’u mükemmel bir kişisel aygıt yapan şeylerden sadece biri. Sörf, fotoğrafçılık, astronomi ve çok daha fazlası. Aklınıza gelebilecek her konu için bir uygulama mutlaka var. Uygulamaları doğrudan Apple Watch’unuza indirin, ihtiyaç duyduğunuz her şey elinizin altında olsun. Sizin kadranınız. Sizin tarzınız. İlgi alanlarınıza hitap eden komplikasyonlarla kendi kadranınızı oluşturun. Örneğin sörf yapıyorsanız bir bakışta gelgit, rüzgar ve su sıcaklığı bilgilerini görün. Hatta dilerseniz kadranları mail veya mesaj üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

 

Uygulamalar. Her şeyi yapabilmek için tasarlandılar.

 

Apple Watch, App Store’daki binlerce uygulamaya doğrudan bileğinizden erişebilmenize olanak veriyor. Bu, yapmayı sevdiğiniz her şey için Apple Watch’u mükemmel bir kişisel aygıt yapan şeylerden sadece biri. Sörf, fotoğrafçılık, astronomi ve çok daha fazlası. Aklınıza gelebilecek her konu için bir uygulama mutlaka var. Uygulamaları doğrudan Apple Watch’unuza indirin, ihtiyaç duyduğunuz her şey elinizin altında olsun.

 

 

Çevre Kullanım ömürleri boyunca ürünlerimize ait çevresel ayak izlerinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Gelecekte tüm ürün ve ambalajlarımız için %100 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzeme kaynakları kullanmaya kararlıyız. Apple Watch’u çevre üzerindeki etkilerini azaltmaya yönelik birçok özellikle tasarlıyoruz.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//