Apple Watch SE 2.Nesil 44MM Midnight Sport Band MNK03TU/A

Fiyat : ₺11.195,00(KDV Dahil)
₺2.164,37 `den başlayan taksitlerle

Apple Watch SE üç farklı kasa rengiyle sunuluyor: Gece Yarısı, Yıldız Işığı ve Gümüş. Üstelik daha fazlasını yapacak güce sahip olmanız için S8 SiP ile %20’ye kadar daha hızlı.

 

Apple Watch SE, 50 metre suya dayanıklı tasarıma sahip.2 Havuzdaki tur ve setlerinizi takip edin. Açık sularda rotanızı çizin. Yüzme tahtası kullandığınızda bile doğru ölçümler alın. Yüzün, sörf yapın, suda şakalaşın. Korkmadan suyun tadını çıkarın.

 

 

Daha çok ölçüm. Daha çok motivasyon.

Aktivite halkalarıyla aktif kalın ve motivasyonunuzu koruyun. Ve gelişmiş Antrenman uygulamasıyla antrenmanlarınıza yeni bir boyut katın. Kişiye özel antrenmanlar yapın. Kalp Atış Hızı Bölgeleri, Adım Uzunluğu, Yerle Temas Süresi, Dikey Salınım gibi gelişmiş fitness ölçümlerinden yararlanın.

 

Trafik Kazası Algılama. Asla ihtiyaç duymayacağınızı umduğumuz bir güvenlik özelliği.

 

 

 

Apple Watch SE, ciddi bir araba kazası geçirmeniz durumunda bunu algılayabiliyor. Bir trafik kazası algılandığında Trafik Kazası Algılama özelliği sizi otomatik olarak acil servise bağlıyor, yetkili personele konumunuzu veriyor ve acil durum kişilerinize bildirim gönderiyor.

 

 

:

Apple Watch SE 2.Nesil 44MM Midnight Sport Band MNK03TU/A

 
Sevdiğiniz her şey onda. Çok seveceğiniz bir fiyata.  Üç muhteşem kasa rengi. Sağlık ve zindelik durumunuz hakkında bilgiler veren güçlü sensörler. İnovatif güvenlik özellikleri. Bağlantıda kalmanın pratik yolları. Daha iyi performans için daha da hızlı çift çekirdekli işlemci. Birçok özellikle dolu Apple Watch SE her zamankinden de uygun bir fiyatla sunuluyor.
 

Sevdiğiniz her şey onda.

 
Üç muhteşem kasa rengi. Sağlık ve zindelik durumunuz hakkında bilgiler veren güçlü sensörler. İnovatif güvenlik özellikleri. Bağlantıda kalmanın pratik yolları. Daha iyi performans için daha da hızlı çift çekirdekli işlemci. Birçok özellikle dolu Apple Watch SE her zamankinden de uygun bir fiyatla sunuluyor.
 
Çevre aşığı olarak yeniden tasarlandı.
 

 Daha çok ölçüm. Daha çok motivasyon. 

 
Aktivite halkalarıyla aktif kalın ve motivasyonunuzu koruyun. Ve gelişmiş Antrenman uygulamasıyla antrenmanlarınıza yeni bir boyut katın. Kişiye özel antrenmanlar yapın. Kalp Atış Hızı Bölgeleri, Adım Uzunluğu, Yerle Temas Süresi, Dikey Salınım gibi gelişmiş fitness ölçümlerinden yararlanın.
 
 Daha çok ölçüm. Daha çok motivasyon.  Aktivite halkalarıyla aktif kalın ve motivasyonunuzu koruyun. Ve gelişmiş Antrenman uygulamasıyla antrenmanlarınıza yeni bir boyut katın. Kişiye özel antrenmanlar yapın. Kalp Atış Hızı Bölgeleri, Adım Uzunluğu, Yerle Temas Süresi, Dikey Salınım gibi gelişmiş fitness ölçümlerinden yararlanın.
 

 Trafik Kazası Algılama. Asla ihtiyaç duymayacağınızı umduğumuz bir güvenlik özelliği. 

 
Apple Watch SE, ciddi bir araba kazası geçirmeniz durumunda bunu algılayabiliyor. Bir trafik kazası algılandığında Trafik Kazası Algılama özelliği sizi otomatik olarak acil servise bağlıyor, yetkili personele konumunuzu veriyor ve acil durum kişilerinize bildirim gönderiyor.3 Trafik Kazası Algılama özelliği, gelişmiş 3 eksenli bir jiroskobun ve bir akıllı saatteki en yüksek dinamik aralığa sahip bir g kuvveti ivmeölçerinin birleşik gücünü kullanıyor. Ayrıca, ciddi bir trafik kazası geçirip geçirmediğinizi algılamak için barometreden, GPS’ten ve 1 milyon saatin üzerinde gerçek sürüş ve çarpışma verisini kullanan geliştirilmiş sensör füzyonu algoritmasından yararlanıyor.
 
 Trafik Kazası Algılama. Asla ihtiyaç duymayacağınızı umduğumuz bir güvenlik özelliği.  Apple Watch SE, ciddi bir araba kazası geçirmeniz durumunda bunu algılayabiliyor. Bir trafik kazası algılandığında Trafik Kazası Algılama özelliği sizi otomatik olarak acil servise bağlıyor, yetkili personele konumunuzu veriyor ve acil durum kişilerinize bildirim gönderiyor.3 Trafik Kazası Algılama özelliği, gelişmiş 3 eksenli bir jiroskobun ve bir akıllı saatteki en yüksek dinamik aralığa sahip bir g kuvveti ivmeölçerinin birleşik gücünü kullanıyor. Ayrıca, ciddi bir trafik kazası geçirip geçirmediğinizi algılamak için barometreden, GPS’ten ve 1 milyon saatin üzerinde gerçek sürüş ve çarpışma verisini kullanan geliştirilmiş sensör füzyonu algoritmasından yararlanıyor.
 

 Uyku saatiniz geldi. 

 
Uyku uygulaması iPhone’unuzla birlikte çalışarak uykunuzu takip ediyor ve uyku hedeflerinize ulaşmanız için bir program ve yatma zamanı rutini oluşturmanıza yardımcı oluyor. REM, Yüzeysel veya Derin uyku gibi uykunun farklı evrelerinde ne kadar süre geçirdiğinizi ve uyku sırasında ne zaman uyanmış olabileceğinizi görebiliyorsunuz. Uyku eğilimlerinizi inceleyerek hedeflerinize ulaşma konusunda ne kadar istikrarlı olduğunuza bakabiliyorsunuz. Yani yapamadığı tek şey koyunları saymak.
 
 Uyku saatiniz geldi.  Uyku uygulaması iPhone’unuzla birlikte çalışarak uykunuzu takip ediyor ve uyku hedeflerinize ulaşmanız için bir program ve yatma zamanı rutini oluşturmanıza yardımcı oluyor. REM, Yüzeysel veya Derin uyku gibi uykunun farklı evrelerinde ne kadar süre geçirdiğinizi ve uyku sırasında ne zaman uyanmış olabileceğinizi görebiliyorsunuz. Uyku eğilimlerinizi inceleyerek hedeflerinize ulaşma konusunda ne kadar istikrarlı olduğunuza bakabiliyorsunuz. Yani yapamadığı tek şey koyunları saymak.
 Herkesi hayran bırakan kadranlar.  Apple tasarımı onlarca kadranın yanı sıra Nike’ın da sunduğu kadranlar arasından seçim yapın. İlgi alanlarınıza hitap eden komplikasyonlar, renkler ve stillerle kadranınızı size özel hale getirin. Hatta dilerseniz kadranları mail veya mesaj yoluyla aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//