BeatsX Bluetooth Kablosuz Kulaklık Mavi Blue-ZEE A1763

Fiyat : ₺648,00(KDV Dahil)
₺115,40 'den başlayan taksitlerle
:

BeatsX Bluetooth Kablosuz Kulaklık Mavi , Blue-ZEE A1763

Müzik dinlemeyi bir tutku hâline getirenlerin yakından tanıdığı Beats, cezbedici kablosuz kulaklık modellerine her yeni dönem bir yenisini ekliyor. Hızlı şarj ve iOS entegrasyonuyla dikkatleri üzerine çeken BeatsX kulak içi kulaklık modelleri, yassı kabloları ve boyun bantlı yapısıyla kullanıcılara ekstra konfor sağlıyor. Apple’ın W1 yongasını üzerinde taşıması sayesinde kullanım esnasında son derece düşük güç tüketen ürün, saatler boyunca kesintisiz müzik ve multimedya keyfi vadediyor. Gününün büyük bölümünü kulaklık kullanarak geçiren, telefon görüşmelerini de yine kulaklığı aracılığıyla yapanların yönelebilecekleri BeatsX kulak içi kulaklık fiyatları açısından, üst segment ürünler arasına dâhil oluyor.

BeatsX’i Yanınızdan Hiç Ayırmak İstemeyeceksiniz

  • Apple’ın kendi geliştirdiği yeni nesil kulaklıklarında da kendine yer bulan W1 yongasıyla güçlenen BeatsX kulak içi kulaklık modelini, iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızla ve macOS kullanan bilgisayarlarınızla birlikte değerlendirebilirsiniz. W1 yongasının sağladığı hızlı şarj özellikleriyle 8 saat boyunca kesintisiz çalıştırabileceğiniz modeli, 5 dakika şarj ederek 2 saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz.
  • BeatsX kulak içi kulaklık özellikleri içerisinde yer alan ileri düzey ses yalıtımı sayesinde takip ettiğiniz işitsel içerikleri olması gerektiği şekilde duyabilir, farklı müzik türlerinden eserleri; dengeli mid ve tizler, bozulmaya uğramamış baslarla yeniden keşfedebilirsiniz.
  • Gün boyunca yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz yapıdaki BeatsX kulak içi kulaklık modelleri ile gelen RemoteTalk özelliğinden yararlanarak Siri’yi etkinleştirebilir, gelen telefon aramalarını yanıtlayabilir, ses seviyesini değiştirebilir, müzik çalabilirsiniz.
  • Özel bir işlem yapmadan Apple imzası taşıyan cihazlarla kolayca eşleştirebileceğiniz ürün, W1 yongası yardımıyla, gerek menzil gerekse sinyal gücü bakımından Class 1 Bluetooth bağlantısına kavuştuğu için hareket hâlinde olsanız dahi kesinti ve benzeri sorunlarla karşılaşmadan kulaklığınızı kullanabilirsiniz.
  • Farklı boyutlarda kulaklık uçlarıyla birlikte gelerek en konforlu kullanım tecrübesini yaşayabilmenizi mümkün kılan kulaklığı kullanmadığınız anlarda, modelin yassı yapıdaki kablosunu kolayca sarabilir, ses birimlerini, sırt kısımlarındaki mıknatısla birbirine temas ettirerek sabitleyebilirsiniz.
  • Belirli oranda suya dayanıklılık gösteren kulaklığı antrenmanlarınızda ve açık alan egzersizlerinizde değerlendirebilir, müziğin verdiği motivasyonla çalışmalarınızı daha verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 BeatsX Bluetooth Kablosuz Kulaklık Mavi , Blue-ZEE A1763 yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz

 Sıra Dışı Bir Ses Performansına Hazır Olun

Kulaklık üreticilerinin kimi zaman başvurduğu tiz ve orta tonları parlatan ürünlerden biri olmayan BeatsX kulak içi kulaklık fiyatları da göz önüne alındığında gayet dengeli ve tatmin edici bir ses sunuyor. Bas konusunda, diğer Beats ürünleri gibi kendinden beklenenin fazlasıyla veren model, ekolayzır ayarı yapıldığı takdirde oldukça belirgin tiz ve orta tonlar, daha güçlü baslar verebiliyor. Oluşturduğu sesleri donukluktan uzak, canlı ve berrak sunan kulaklık, farklı türlerde müzikler dinleyenlerin ilgisini çekiyor.

Sahip olduğu kulaklık uçları sayesinde kulağın içine sorunsuz şekilde oturan ve dışarıdan gelen sesleri büyük oranda engelleyen kulaklık, dinleme esnasında oluşturduğu sesi dışarıya aktarmayarak özellikle toplu taşıma araçlarıyla seyahat eden bireyleri memnun ediyor. Gerçekleştirilen testlerde ses seviyesi uç noktalara taşınsa bile ses sızdırmayarak bu yönde özel bir beklentisi olan kullanıcıların alışveriş listelerine girmeye hak kazanan ürün, müzikseverlerin yüksek sesli müzik dinlerken çevrelerini rahatsız etme riskini ortadan kaldırıyor.

 BeatsX Bluetooth Kablosuz Kulaklık Mavi , Blue-ZEE A1763 sıra dışı bir ses performansı

Siri’yle İletişim Kurmak Artık Çok Daha Kolay

Gelen telefon çağrılarına yanıt vermenin yanı sıra iOS ve macOS cihazlardaki dijital kişisel asistan Siri ile rahatça iletişim kurulabilmesini mümkün hâle getiren mikrofonlarıyla beğeni kazanan ürün, görüşmelerde karşı tarafa son derece net sesler iletiyor. Özellikle Bluetooth teknolojisinden yararlanan kablosuz kulaklıkların üzerinde taşıdığı mikrofonların genel performansı hakkında şüphe taşıyan teknoloji ve müzik tutkunlarının dikkatini çekebilecek kulaklık, mikrofon başarımıyla hayranlık uyandırıyor.

 

Hızlı başlangıç kılavuzunda anlatıldığı gibi kontrol edildiğinde pek çok ekstra işlevinden yararlanılabilen kumanda mekanizması ise ürünün genel performansı ve işlevselliğini zirveye taşıyor. Ses seviyesinin değiştirilebilmesi, gelen aramalara yanıt verilebilmesi, müzik parçalarının çalarken durdurulması, farklı parçalara geçiş yapılabilmesi gibi birçok işleve sahip kumanda, kulaklığın ağırlık açısından dengesini de bozmuyor.

 Teknik Özellikler

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 4.0
Çift Telefon Desteği Yok
Kulaklık Tipi Stereo
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24

Çerez Kullanımı