Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White

Fiyat : ₺1.766,14(KDV Dahil)
₺341,45 `den başlayan taksitlerle
:

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık

Gürültü engellemeyi yeniden tanımlayan Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White, sıra dışı teknik özellikleriyle ritme dalmanız için tasarlanıyor. Daima anda ve bağlantıda kalmanız için seçkin ses teknolojileriyle donatılan kulaklık, ilham veren stiliyle müziği hissetmenizi sağlıyor. Geleneksel kulaklıklardan çok daha fazlası için geliştirilen

FreeBuds Pro, etkileyici ses ve konforlu kullanım avantajıyla vazgeçilmeziniz olmaya hazırlanıyor.

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık Gürültü engellemeyi yeniden tanımlayan Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White, sıra dışı teknik özellikleriyle ritme dalmanız için tasarlanıyor. Daima anda ve bağlantıda kalmanız için seçkin ses teknolojileriyle donatılan kulaklık, ilham veren stiliyle müziği hissetmenizi sağlıyor. Geleneksel kulaklıklardan çok daha fazlası için geliştirilen FreeBuds Pro, etkileyici ses ve konforlu kullanım avantajıyla vazgeçilmeziniz olmaya hazırlanıyor.

Gürültüyü Hayatınızdan Çıkarın

Huawei FreeBuds Pro, hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle dışarıdan ve içeriden gelen gürültüyü azaltıyor. Kulaklık üzerindeki mikrofonlar, hem içe hem de dışa doğru yönlendirilmiş şekilde tasarlanıyor. Ürün bu sayede kulağın dışında ve içinde duyulmaya devam eden gürültüyü algılıyor ve dinamik sürücüleri aracılığıyla gürültü engelleyici sinyaller üretiyor. Cihaz, 40 dB’e kadar engellediği gürültüyle saflığı ve sakinliği dinlemenizi mümkün kılıyor.

Model, ortam seslerini akıllı şekilde tanıyor ve daha iyi bir ses deneyimi için gürültü engelleme moduna otomatik olarak geçiyor. Kulaklık, akıllı ve dinamik ANC teknolojisiyle gürültüyü optimize ediyor ve çevreyi hissetmenize imkân tanıyor.

FreeBuds Pro’nun ultra modu, gürültü engelleme özelliğiyle seyahatlerinizin tadını çıkarmanız için geliştiriliyor. Rahat mod, kütüphane ya da iş yeri gibi sessiz alanlardaki klavye, sayfa ve bilgisayar sesi gibi gürültüleri azaltıyor. Genel mod ise ortam gürültüsünün baskın olduğu caddelerde ve insan yoğunluğunun fazla olduğu kafe gibi yerlerde müzik, oyun ve telefon konuşmalarını netleştiriyor.
Huawei Free Buds Pro Bluettoth Kulaklık Gürültüyü Hayatınızdan Çıkarın Huawei FreeBuds Pro, hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle dışarıdan ve içeriden gelen gürültüyü azaltıyor. Kulaklık üzerindeki mikrofonlar, hem içe hem de dışa doğru yönlendirilmiş şekilde tasarlanıyor. Ürün bu sayede kulağın dışında ve içinde duyulmaya devam eden gürültüyü algılıyor ve dinamik sürücüleri aracılığıyla gürültü engelleyici sinyaller üretiyor. Cihaz, 40 dB’e kadar engellediği gürültüyle saflığı ve sakinliği dinlemenizi mümkün kılıyor.

Huawei FreeBuds Pro’nun Efsane Performansıyla Tanışın

FreeBuds Pro, dinamik ve güçlü ses performansıyla her an ve her yerde konser salonu hissi veriyor. Kulaklığın 11m’lik dinamik ses sürücüsü, üstün tutarlılık ve yüksek manyetik yoğunluk sunuyor. Bas aralıklarını en net şekilde hissetmenizi sağlayan sürücü, gürültü seviyesini etkileyici şekilde düşürüyor.

Kulaklık, gerçek zamanlı sinyal değişikliklerini algılayan dinamik ekolayzer ayarlarıyla ideal bir frekans eğrisi oluşturuyor. Kulak şeklini ve kullanım durumunu dikkate alan özellik, antrenman sırasında bile net ve kesintisiz müzik keyfi için geliştiriliyor.

Cihazın yeni hibrit çağrı gürültü engelleme özelliğinde üç mikrofonlu sistem ve kemik sesi sensörü birlikte kullanılıyor. Kemik sesi sensörü, çağrı sırasında kulağınızın kemik titreşimindeki insan sesini algılayarak iletişimi güçlendiriyor.

Üç mikrofonlu sistemde dışa bakan iki mikrofon, sesinizi geldiği taraftan alırken içe bakan mikrofon, sesinizi karşı tarafa daha net şekilde aktarıyor. Model, ayrıca çift anti-rüzgâr gürültü engelleyici tasarımı, akıllı çift anteni ve güçlü kompakt yonga setiyle akıcı ses deneyiminin kapısını aralıyor.

 Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık Büyüleyici Tasarım Model, 20 Hz frekans aralığına kadar stabil iletimi ile yüksek kaliteli ses gücünü mümkün kılıyor. Cihazla birlikte gelen ve kulak yapısına uygun olarak üç farklı boyutta tasarlanan yumuşak silikon kulak koruyucu, konforlu kullanıcı deneyimini destekliyor. Kulaklığın tasarımının kulağın arka ve ön boşluklarının dikkate alınarak yapılması, kulağınıza giren ve çıkan havayı dengeliyor. Modelin hafif ve kompakt gövdesi, cihazın kulaklarınızdaki varlığını unutturacak kadar konforlu bir kullanım sunuyor. FreeBuds Pro, yüksek hassasiyetli sensörleriyle kulaklığı dokunarak kontrol edebilmenize imkân tanıyor.

Büyüleyici Tasarım

  • Model, 20 Hz frekans aralığına kadar stabil iletimi ile yüksek kaliteli ses gücünü mümkün kılıyor.
  • Cihazla birlikte gelen ve kulak yapısına uygun olarak üç farklı boyutta tasarlanan yumuşak silikon kulak koruyucu, konforlu kullanıcı deneyimini destekliyor.
  • Kulaklığın tasarımının kulağın arka ve ön boşluklarının dikkate alınarak yapılması, kulağınıza giren ve çıkan havayı dengeliyor.
  • Modelin hafif ve kompakt gövdesi, cihazın kulaklarınızdaki varlığını unutturacak kadar konforlu bir kullanım sunuyor.
  • FreeBuds Pro, yüksek hassasiyetli sensörleriyle kulaklığı dokunarak kontrol edebilmenize imkân tanıyor.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık boyutu: 29.6x 26 x 21.7 (G x Y x D) mm
  • Şarj kutusu boyutu: 70 x 51.3 x 24.6 (Y x G x D) mm
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0
  • Kulaklık pil kapasitesi: 55 mAh (tek başına sekiz saate, şarj kutusu ile 36 saate kadar kullanım)
  • Şarj kutusu pil kapasitesi: 580 mAh

Kutu İçeriği

Modelin kutu içeriğinde kulaklıklar, USB-C şarj kablosu, üç boy silikon uç, hızlı başlangıç kılavuzu, garanti belgesi ve güvenlik bilgisi bulunuyor.

Huawei Hayallerinizi Gerçekleştiriyor

Akıllı cihaz teknolojilerinde lider küresel markalar arasında bulunan Huawei, üst düzey cihazları tüm dünyaya ulaştırabilmeyi hedefliyor. İleri teknoloji ürünleri kullanıcı dostu bir yaklaşımla piyasaya sunan marka, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardım ediyor.


Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White
 
 
 
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Bluetooth Versiyon 5.2
Çift Telefon Desteği Var
Kulaklık Tipi TWS
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//