Huawei Watch GT3 Akıllı Kol Saati 46 mm Black

Fiyat : ₺5.175,00(KDV Dahil)
₺1.000,50 `den başlayan taksitlerle

Tüm Gün SpO2 Takibi | Yapay Zeka Koşu Antrenörü | Dayanıklı Pil Ömrü

 

Modern, sofistike bir görünüm için rafine kayışlarla birlikte parlak kaplamaya sahip basit bir gövde tasarımı benimser.

 

Tarzınıza uygun bir görünüm elde edin. Uzay, spor, minimalist tasarım ve daha binlerce saat kadranından seçim yapın ve ruh halinizi yansıtmak için kadrana koyun.

 

Ekrandaki uygulamaları yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak ve hedef işlevinize hızla erişmek için düğmeyi çevirin. Yüksek yenileme hızıyla, elleriniz ıslakken bile ses seviyesini ve alarm saatini kolayca ayarlayarak sorunsuz ve kusursuz bir deneyim yaşayın.

:

Huawei Watch GT3 Akıllı Kol Saati 46 mm Black

Tüm Gün SpO2 Takibi | Yapay Zeka Koşu Antrenörü | Dayanıklı Pil Ömrü

 
HUAWEI WATCH GT 3  Tüm Gün SpO2 Takibi | Yapay Zeka Koşu Antrenörü | Dayanıklı Pil Ömrü
 

Güzellik ve Zerafet

 
Gerçek bir şaheser olan zarif 42 mm kadran, ışığı 3D kavisli camda yakalayarak yumuşak, suya benzer bir parlaklık verir. Modern, sofistike bir görünüm için rafine kayışlarla birlikte parlak kaplamaya sahip basit bir gövde tasarımı benimser.
 
Güzellik ve Zerafet  Gerçek bir şaheser olan zarif 42 mm kadran, ışığı 3D kavisli camda yakalayarak yumuşak, suya benzer bir parlaklık verir. Modern, sofistike bir görünüm için rafine kayışlarla birlikte parlak kaplamaya sahip basit bir gövde tasarımı benimser.
Genişlik: 42.3 mm | Yükseklik: 42.3 mm | Kalınlık: 10.2 mm | *Ürün boyutu, ürün ağırlığı ve ilgili özellikler yalnızca teorik değerlerdir. Tek tek ürünler arasındaki gerçek ölçümler değişiklik gösterebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne tabidir.

Sizin Tarzınız

 

Tarzınıza uygun bir görünüm elde edin. Uzay, spor, minimalist tasarım ve daha binlerce saat kadranından4 seçim yapın ve ruh halinizi yansıtmak için kadrana koyun. Her durumda parlamanıza yardımcı olan cilt dostu Viton kayışlar, şık dana derisi kayışlar ve zarif Milano kayışları gibi zengin kayış çeşitleriyle karıştır ve eşleştirin.

 

Sizin Tarzınız  Tarzınıza uygun bir görünüm elde edin. Uzay, spor, minimalist tasarım ve daha binlerce saat kadranından4 seçim yapın ve ruh halinizi yansıtmak için kadrana koyun. Her durumda parlamanıza yardımcı olan cilt dostu Viton kayışlar, şık dana derisi kayışlar ve zarif Milano kayışları gibi zengin kayış çeşitleriyle karıştır ve eşleştirin.

Heyecan Verici Bir Dönüş

 

Ekrandaki uygulamaları yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak ve hedef işlevinize hızla erişmek için düğmeyi çevirin. Yüksek yenileme hızıyla, elleriniz ıslakken bile ses seviyesini ve alarm saatini kolayca ayarlayarak sorunsuz ve kusursuz bir deneyim yaşayın.

 

Heyecan Verici Bir Dönüş  Ekrandaki uygulamaları yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak ve hedef işlevinize hızla erişmek için düğmeyi çevirin. Yüksek yenileme hızıyla, elleriniz ıslakken bile ses seviyesini ve alarm saatini kolayca ayarlayarak sorunsuz ve kusursuz bir deneyim yaşayın.

Favorini Oyna

Koşu, bisiklet, yürüyüş, yüzme, ip atlama ve kayak gibi 100'den fazla spor modunu destekler8. İster havuza dalın, ister sahada ter atın; antrenmanınızın keyfini sonuna kadar çıkarın. Ayrıca saati müzik çalmak için de kullanabilirsiniz9, böylece egzersizin monotonluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Favorini Oyna  Koşu, bisiklet, yürüyüş, yüzme, ip atlama ve kayak gibi 100'den fazla spor modunu destekler8. İster havuza dalın, ister sahada ter atın; antrenmanınızın keyfini sonuna kadar çıkarın. Ayrıca saati müzik çalmak için de kullanabilirsiniz9, böylece egzersizin monotonluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Çok Yönlü, Kesintisiz Bakım

Saat, uyku rutini oluşturmanıza, kalp atış hızınızı izlemenize, nefesinizi düzenlemenize ve stresli olduğunuzda gerginliği azaltmanıza yardımcı olmak için uykunuzu takip edebilir. Zihninizi rahatlatmak için adet döngünüzün yanı sıra vücut koşullarınızı13 da kaydeder; böylece rahatlayabilir ve hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Çok Yönlü, Kesintisiz Bakım  Saat, uyku rutini oluşturmanıza, kalp atış hızınızı izlemenize, nefesinizi düzenlemenize ve stresli olduğunuzda gerginliği azaltmanıza yardımcı olmak için uykunuzu takip edebilir. Zihninizi rahatlatmak için adet döngünüzün yanı sıra vücut koşullarınızı13 da kaydeder; böylece rahatlayabilir ve hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//