JBL Wave Beam Kablosuz Kulakiçi Bluetooh Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺2.235,00(KDV Dahil)
₺432,10 `den başlayan taksitlerle

    JBL Tune Beam, 6 mm'lik sürücülerle geliştirilmiş, Saf Bas Sesini sunan bir kablosuz kulaklık modelidir.

    Bluetooth 5.3 teknolojisi kullanılarak düşük güç tüketimiyle yüksek kalitede ses akışı sağlar. Her kulaklık bağımsız olarak ses aktarımına olanak tanır.

    Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, dış gürültüleri en aza indirir. Ambient Aware ve TalkThru özellikleri, çevreye uyum sağlama ve hızlı sohbet için kullanıcıya esneklik sunar.

    Su ve toza dayanıklı tasarımıyla çeşitli hava koşullarında günlük konfor ve dayanıklılık sağlar.

    Tek şarjla 48 saate kadar kullanım süresi sunar.

    JBL Headphones uygulaması, kullanıcılara kişiselleştirme imkanı tanır, ses ayarları ve EQ gibi özellikleri özelleştirmelerine olanak sağlar.

:

JBL Wave Beam Kablosuz Kulakiçi Bluetooh Kulaklık Siyah

 

Saf Bas. Sıfır gürültü

 
JBL Tune Beam ile günlük şarkılarınızı tek tek işleyin. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar size 48 saate kadar olağanüstü JBL Pure Bass Sound sunarken, ergonomik, suya ve toza dayanıklı tasarım her türlü hava koşulunda gün boyu konfor sağlar. Basit bir dokunuş, ortam gürültüsü olmadan her yerde mükemmel çağrıları yönetmenize ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Aktif Gürültü Engelleme ve Akıllı Ortam teknolojisiyle, dünyayı görmezden gelmeyi veya çevrenizle etkileşime geçmeyi seçebilirsiniz. Yapışkan kapalı tasarım, daha iyi ses performansı için güvenli bir uyum ve dış gürültüden izolasyon sağlar. Hepsinden iyisi, JBL Headphones Uygulaması tüm dinleme deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanır. Dünyanıza, kendi tarzınıza bağlı kalın.
 

JBL Saf Bas Sesi

 

Stick'in form faktörüyle geliştirilmiş, akıllıca tasarlanmış 6 mm'lik sürücüler, JBL'nin Saf Bas Sesini sunar, böylece her vuruşlu ritmi hissedersiniz.

JBL Saf Bas Sesi   Stick'in form faktörüyle geliştirilmiş, akıllıca tasarlanmış 6 mm'lik sürücüler, JBL'nin Saf Bas Sesini sunar, böylece her vuruşlu ritmi hissedersiniz.
LE ses destekli Bluetooth 5.3* Yeni nesil Bluetooth teknolojisi sayesinde JBL Tune Beam kulaklıklar, düşük güç tüketimiyle yüksek kalitede ses akışı sağlar. Ayrıca BT 5.3, senkronize sesi her kulaklığa bağımsız olarak aktarmanıza olanak tanır, böylece kulaklıklardan birini veya her ikisini de kullanabilirsiniz. Veya video veya müzik içeriğinizi kulaklık takan bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz; BT 5.3, sesi birden fazla dinleyiciye sorunsuz bir şekilde aktarmanıza olanak tanır. (*) Daha sonraki bir aşamada OTA güncellemesiyle kullanılabilir

LE ses destekli Bluetooth 5.3

 

Yeni nesil Bluetooth teknolojisi sayesinde JBL Tune Beam kulaklıklar, düşük güç tüketimiyle yüksek kalitede ses akışı sağlar. Ayrıca BT 5.3, senkronize sesi her kulaklığa bağımsız olarak aktarmanıza olanak tanır, böylece kulaklıklardan birini veya her ikisini de kullanabilirsiniz. Veya video veya müzik içeriğinizi kulaklık takan bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz; BT 5.3, sesi birden fazla dinleyiciye sorunsuz bir şekilde aktarmanıza olanak tanır. (*) Daha sonraki bir aşamada OTA güncellemesiyle kullanılabilir

Akıllı Ambians özelliği ile Aktif Gürültü Engelleme

 

İstediklerinizi daha fazlasını, istemediklerinizi daha az duyun. Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, sesin dikkatinizi dağıtmasını en aza indirmenize olanak tanır. Ambient Aware ile istediğiniz zaman çevrenize uyum sağlayabilir, böylece dışarıdayken kendinizi daha güvende hissedersiniz; TalkThru ise kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan hızlı bir sohbet için durmanıza olanak tanır.

Akıllı Ambians özelliği ile Aktif Gürültü Engelleme   İstediklerinizi daha fazlasını, istemediklerinizi daha az duyun. Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, sesin dikkatinizi dağıtmasını en aza indirmenize olanak tanır. Ambient Aware ile istediğiniz zaman çevrenize uyum sağlayabilir, böylece dışarıdayken kendinizi daha güvende hissedersiniz; TalkThru ise kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan hızlı bir sohbet için durmanıza olanak tanır.

 

 

Net, Net Aramalar için 4 Mikrofon teknolojisi

48 saate kadar pil ömrü

Suya ve toza dayanıklı

JBL kulaklık uygulaması

Stereo olarak sorunsuz, eller serbest aramaların keyfini çıkarın. Tune Beam çift mikrofonla donatılmıştır, böylece her zaman mükemmel netlikle duyulursunuz. Bir daha arama yapmaktan veya arama yapmaktan asla çekinmeyin. VoiceAware ile kulaklığınıza yönlendirilen mikrofon girişi miktarını kontrol ederek kendi sesinizin ne kadarını duyacağınızı seçebilirsiniz.

48 (12+36) saatlik veya 10 saatlik, artı gürültü engelleme devrede olduğunda 30 saatlik pil ömrüyle hiçbir ritmi kaçırmayın. Bir desteğe mi ihtiyacınız var? 4 saatlik oynatma süresi elde etmek için yalnızca 15 dakikalık Hızlı Şarj.

Kötü hava koşullarından vazgeçmeyin. IP54 suya dayanıklılık ve toza dayanıklılık sayesinde Tune Beam'in kaldıramayacağı egzersiz veya sağanak yağış yoktur.

JBL Headphones Uygulaması müziğinizin keyfini istediğiniz gibi çıkarmanızı sağlar. Dinleme deneyiminizi ve dokunmatik kontrol hareketlerini özelleştirin, kulaklıklarınızı bulun, ortam gürültüsünü ve Akıllı Ses ve Video modlarını kontrol edin. Uygulamayı ücretsiz indirin ve ne kadar fazlasını yapabileceğinizi keşfedin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//