Oppo A16 32 GB 3 GB Akıllı Cep Telefonu Crystal Black - Siyah

Fiyat : ₺3.831,12(KDV Dahil)

    32 GB + 3 GB

 

    Yapay Zeka Üçlü Kamera

 

    5000mAh Uzun Ömürlü Pil

 

    HD+ Göz Koruyucu Ekranı

:

Oppo A16 32 GB 3 GB Akıllı Cep Telefonu Kristal Siyah

 

  3D Şık Tasarım  Parlak, Metalik ve Havalı Büyük ekran, devasa 5000 mAh pil1 ve parlamak için tasarlanmış üçlü kamera kurulumu. Yalnızca 190 g hafifliğinde ve 8,4 mm inceliğinde2 tasarlanan ultra ince, 3D kavisli kenarlı gövdeye sahip tek parça.

 

3D Şık Tasarım

Parlak, Metalik ve Havalı

 

Büyük ekran, devasa 5000 mAh pil ve parlamak için tasarlanmış üçlü kamera kurulumu. Yalnızca 190 g hafifliğinde ve 8,4 mm inceliğinde tasarlanan ultra ince, 3D kavisli kenarlı gövdeye sahip tek parça.

 

 

 

Üst Düzey Renkler

Senin Tarzın, Senin Renklerin

 

  Üst Düzey Renkler  Senin Tarzın, Senin Renklerin

 

HD+ Göz Koruyucu Ekran

Gözlerinizi Yormayan Büyük Ekran

 

Telefonunuzun parlaklığını her zaman ayarlamaktan bıktınız mı? Akıllı Yapay Zeka Göz Koruması ile tanışın. Aydınlatma ortamınıza uyum sağlar ve parlaklık tercihlerinizi hatırlayarak gün boyu gözlerinizi rahat ettirir.

 

HD+ Göz Koruyucu Ekran Gözlerinizi Yormayan Büyük Ekran   Telefonunuzun parlaklığını her zaman ayarlamaktan bıktınız mı? Akıllı Yapay Zeka Göz Koruması ile tanışın. Aydınlatma ortamınıza uyum sağlar ve parlaklık tercihlerinizi hatırlayarak gün boyu gözlerinizi rahat ettirir.

 

 

Yapay Zeka Üçlü Kamera

Fotoğrafçılık Yeteneğiniz Üçe Katlandı

 

80° geniş açılı, otomatik odaklama özellikli 13MP Ana Kamera + 2MP Derinlik Kamerası + 2MP Makro Kamera. Hepsi ayrı ayrı gelişmiş yapay zekamız tarafından desteklenen, üçlü kamera hareketi. Tüm mükemmel anlarınızı yakalamak için tasarlandı.

 

Yapay Zeka Üçlü Kamera Fotoğrafçılık Yeteneğiniz Üçe Katlandı   80° geniş açılı, otomatik odaklama özellikli 13MP Ana Kamera + 2MP Derinlik Kamerası + 2MP Makro Kamera. Hepsi ayrı ayrı gelişmiş yapay zekamız tarafından desteklenen, üçlü kamera hareketi. Tüm mükemmel anlarınızı yakalamak için tasarlandı.
 

 Sistem Güçlendirici  Sistem Güçlendirici7  Daha hızlı. Daha iyi. Dayanıklılık İçin Üretildi. Gecikmeyi %18 azaltmak için yapılmıştır. Kullanıma sunulan büyük bir depolama kapasitesiyle, kullanıcılar daha hızlı indirme, optimize edilmiş işleme, uygulama çökmesini önleme ve çok daha fazlasını elde eder.

 

5000mAh Uzun Ömürlü Pil

Gece Gündüz Çevrimiçi Kalın

 

21,02 saat boyunca YouTube'da videolar izleyin. Sadece %5 şarjınız mı kaldı? Süper Güç Tasarrufu Modunu kullanın ve 1,84 saatlik
arama süresi elde edin. Süper Gece Bekleme Modu ise akşam güç tüketimini %1,21 oranında azaltacaktır.

 

5000mAh Uzun Ömürlü Pil Gece Gündüz Çevrimiçi Kalın   21,02 saat boyunca YouTube'da videolar izleyin. Sadece %5 şarjınız mı kaldı? Süper Güç Tasarrufu Modunu kullanın ve 1,84 saatlik arama süresi elde edin. Süper Gece Bekleme Modu ise akşam güç tüketimini %1,21 oranında azaltacaktır.

Renk
Siyah - Black
Hafıza
32 gb
Ram
3 GB
İşletim Sistemi
Android
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//