Oppo Reno 6 128 GB 8 GB Android Akıllı Cep Telefonu Siyah

Fiyat : ₺9.623,70(KDV Dahil)

Sizin için tasarlanmış daha akıllı, sezgisel bir telefon

44MP ön kameradaki Yapay Zeka ile geliştirilmiş Hissetme Algoritması, Hava Hareketleri ile aramaları yanıtlamanıza, sonlandırmanıza ve sessize almanıza olanak tanır9 Uyarlanabilir Uyku, ekranınızı otomatik olarak uyanık tutar ve Bildirimler için Gözetleme Önleme, etrafınızda başkaları varken bildirimlerinizi gizler.


8nm QUALCOMMⓇ Snapdragon™ 720G işlemci her ne çalıştırıyor olursanız olun, size gecikmeden sorunsuz bir deneyim sunar. Ayrıca, devasa 8GB + 128GB dahili depolama ve 5GB'a varan RAM Yükseltmesi sayesinde daha büyük depolama ile rahat yaşayın.

Durmadan gezinin

 

Süper hızlı 90 Hz Yenileme Hızı7 ve 180Hz Dokunmatik Örnekleme8 size süper pürüzsüz bir gezinme ve görüntüleme deneyimi sunar.

 

 

:

Oppo Reno 6 128 GB 8 GB Android Akıllı Cep Telefonu Siyah

 

Daha az zahmet, daha çok aşk

 
Zarif Ultra İnce Tasarımımız çok ince, çok hafif ve içinde çok daha fazla şey barındırmasına rağmen elde tutması çok daha rahat.
 
Daha az zahmet, daha çok aşk Zarif Ultra İnce Tasarımımız çok ince, çok hafif ve içinde çok daha fazla şey barındırmasına rağmen elde tutması çok daha rahat.
 
Dikkatleri üzerinde tutar, parmak izini değil Uygulanan 20'den fazla patentle3, sektör lideri OPPO Reno Glow'un benzersiz ve parmak izine dayanıklı kaplaması tamamen göz kamaştırıyor.

Dikkatleri üzerinde tutar, parmak izini değil

 

Uygulanan 20'den fazla patentle3, sektör lideri OPPO Reno Glow'un benzersiz ve parmak izine dayanıklı kaplaması tamamen göz kamaştırıyor.

Hızlı şarj, özgürlüktür

 

Büyük 50W Hızlı Şarjımızla, sadece 5 dakikalık bir şarj size üç saatlik video oynatma sağlar5. Özgürlük hiç bu kadar hızlı olmamıştı.
 

 

Her bir pil çubuğu, işinize yarar

 

Ve son olarak, uzun süre dayanabilen bir pil. 4310mAh büyük pilimiz6 hiç durmadan devam etmenizi sağlamak için Süper Güç Tasarrufu Modu ve Süper Gece Bekleme Modu ile çalışır.

Hızlı şarj, özgürlüktür Büyük 50W Hızlı Şarjımızla, sadece 5 dakikalık bir şarj size üç saatlik video oynatma sağlar5. Özgürlük hiç bu kadar hızlı olmamıştı.   Her bir pil çubuğu, işinize yarar Ve son olarak, uzun süre dayanabilen bir pil. 4310mAh büyük pilimiz6 hiç durmadan devam etmenizi sağlamak için Süper Güç Tasarrufu Modu ve Süper Gece Bekleme Modu ile çalışır.
Baskı altındayken bile serin Telefonunuzun uzun süre kullanıldıktan sonra daha serin kalmasına yardımcı olmak için telefonumuz, çoklu ısı dağıtma yöntemlerine sahip Çoklu Soğutma Sistemi ile birlikte gelir.
 

Baskı altındayken bile serin

 

Telefonunuzun uzun süre kullanıldıktan sonra daha serin kalmasına yardımcı olmak için telefonumuz, çoklu ısı dağıtma yöntemlerine sahip Çoklu Soğutma Sistemi ile birlikte gelir.

 

 

Pürüzsüz işleyiş

 

8nm QUALCOMMⓇ Snapdragon™ 720G işlemci her ne çalıştırıyor olursanız olun, size gecikmeden sorunsuz bir deneyim sunar. Ayrıca, devasa 8GB + 128GB dahili depolama ve 5GB'a varan RAM Yükseltmesi sayesinde daha büyük depolama ile rahat yaşayın.

 

Gelişmiş oyun özellikleriyle, oyunun kontrolü ele almasına izin verin

 

Hızlı Başlangıç, Madde İmi Bildirimleri, Oyun Odak Modu

Pürüzsüz işleyiş 8nm QUALCOMMⓇ Snapdragon™ 720G işlemci her ne çalıştırıyor olursanız olun, size gecikmeden sorunsuz bir deneyim sunar. Ayrıca, devasa 8GB + 128GB dahili depolama ve 5GB'a varan RAM Yükseltmesi sayesinde daha büyük depolama ile rahat yaşayın.
Durmadan gezinin   Süper hızlı 90 Hz Yenileme Hızı7 ve 180Hz Dokunmatik Örnekleme8 size süper pürüzsüz bir gezinme ve görüntüleme deneyimi sunar.    Netflix HD Sertifikası ve Amazon Prime Video HD Sertifikası   Netflix HD ve Amazon Prime Video HD sertifikaları size gittiğiniz her yerde yüksek çözünürlüklü eğlence sunar.
 

Durmadan gezinin

 

Süper hızlı 90 Hz Yenileme Hızı7 ve 180Hz Dokunmatik Örnekleme8 size süper pürüzsüz bir gezinme ve görüntüleme deneyimi sunar.

 

Netflix HD Sertifikası ve Amazon Prime Video HD Sertifikası

 

Netflix HD ve Amazon Prime Video HD sertifikaları size gittiğiniz her yerde yüksek çözünürlüklü eğlence sunar.

 

 

Ayrıntıları öne çıkarın

 

Ultra net 108MP görüntü size muhteşem bir çözünürlük sağlar. Böylece uzaktaki bir şeyi yakalamış olsanız bile yakınlaştırabilir ve netliği koruyabilirsiniz. 

Yapay Zeka Paleti, fotoğraflarınızı tek bir tıklamayla dönüştürmek için en sevdiğiniz görüntülere yeniden bir hava katıyor2. Sizce de artık profilinizi tazelemenin vakti gelmedi mi?

Ayrıntıları öne çıkarın Ultra net 108MP görüntü size muhteşem bir çözünürlük sağlar. Böylece uzaktaki bir şeyi yakalamış olsanız bile yakınlaştırabilir ve netliği koruyabilirsiniz.   Bir tıklama ile değiştirin Yapay Zeka Paleti, fotoğraflarınızı tek bir tıklamayla dönüştürmek için en sevdiğiniz görüntülere yeniden bir hava katıyor2. Sizce de artık profilinizi tazelemenin vakti gelmedi mi?

 

 
 
 
Ram
8 GB
Hafıza
128 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//