Philips TAE1205BK Bluetooth Kablosuz Kulakiçi Spor Kulaklık

Fiyat : ₺808,71(KDV Dahil)
₺156,35 `den başlayan taksitlerle

Kablolar karışmadan müziğin tadını çıkarın

Müziğiniz elinizin altında. Su sıçramalarına ve tere dayanıklı bu kablosuz kulaklık mükemmel ses, rahat kulak içi uyumu ve 7 saate kadar oynatma süresi sunar. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda 15 dakikalık hızlı şarj, müziğin 1 saat daha çalmaya devam etmesini sağlar.

:

Philips TAE1205BK Bluetooth Kablosuz Kulakiçi Spor Kulaklık

 

Kablolar karışmadan müziğin tadını çıkarın, Müziğiniz elinizin altında. Su sıçramalarına ve tere dayanıklı bu kablosuz kulaklık mükemmel ses, rahat kulak içi uyumu ve 7 saate kadar oynatma süresi sunar. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda 15 dakikalık hızlı şarj, müziğin 1 saat daha çalmaya devam etmesini sağlar.

 
Kablolar karışmadan müziğin tadını çıkarın, Müziğiniz elinizin altında. Su sıçramalarına ve tere dayanıklı bu kablosuz kulaklık mükemmel ses, rahat kulak içi uyumu ve 7 saate kadar oynatma süresi sunar. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda 15 dakikalık hızlı şarj, müziğin 1 saat daha çalmaya devam etmesini sağlar. Esnek kanat uçları kulağınızın kenarının alt kısmına sıkıca oturarak güven verir ve daha iyi pasif ses yalıtımı sunar. Oval akustik tüp ve değiştirilebilir silikon kulaklık uçları ile kulağınıza tam oturan ucu bulabilirsiniz. Düz kulaklık kablosu ise kulaklıklar kulağınıza takılı olsa da olmasa da boynunuza rahat bir şekilde oturur.

 

 
8 mm sürücülü/arkası kapalı
Rahatça uyum
IPX4 su sıçramasına/tere dayanıklı
Muhteşem pasif gürültü yalıtımı
 

IPX4 su sıçramasına ve tere dayanıklı

 

IPX4 derecesi sayesinde bu true wireless kulaklık, her yönden gelen su sıçramalarına dayanıklıdır. Terlemeniz sorun yaratmaz, yağmur yağacak diye endişelenmeniz de gerekmez.

 

Güvenli, esnek, rahat

 

Esnek kanat uçları kulağınızın kenarının alt kısmına sıkıca oturarak güven verir ve daha iyi pasif ses yalıtımı sunar. Oval akustik tüp ve değiştirilebilir silikon kulaklık uçları ile kulağınıza tam oturan ucu bulabilirsiniz. Düz kulaklık kablosu ise kulaklıklar kulağınıza takılı olsa da olmasa da boynunuza rahat bir şekilde oturur.

 

Mıknatıslı kulaklıklar. Düz, dolaşmayan kablo

 

Bu kulaklıkta, uçların birbirine yapışmasını sağlayan mıknatıslar bulunur. Düz kulaklık kablosu dolaşmayı engeller. Kulaklığı çantanızdan veya cebinizden çıkardığınızda oynatma listenizi dinlemeye başlamak için kablo düğümü çözmek zorunda kalmazsınız.

 

Kablo üzerinde uzaktan kumanda. Oynatma listeleri ve aramalar arasında kolayca geçiş yapın

 

Akıllı telefonunuza dokunmadan aramaları yanıtlayın ve oynatma listenizi duraklatın. Akıllı Bluetooth eşleştirme sayesinde bu kulaklık, en son eşleştiği cihazları hatırlar.

 

7 saatlik oynatma süresi. USB-C ile şarj

 

8 mm neodimyum akustik sürücüler mükemmel ses sunar. USB-C ile 2 saat şarj ederek 7 saate kadar oynatma süresi elde edersiniz. Şarjınız azaldığında kulaklığı 15 dakika hızlı şarj ederek 1 saat daha oynatma süresi elde edebilirsiniz.

Net ses sunan, yankı önleyici dahili mikrofon

 

Artık telefonda konuşurken yankılar yüzünden rahatsız olmanıza gerek yok. Yankı engelleme özelliği, konuşmaların her zaman net bir biçimde duyulmasını sağlar.

Akıllı eşleştirme. Bluetooth cihazlarını otomatik olarak bulun

 

Çok işlevli düğmeye uzun basıldığında bu kablosuz Bluetooth kulaklıklar eşleştirilmeye hazır hale gelir. Kulaklıklar eşleştirildiğinde en son eşleştirildikleri cihazı hatırlar.

 

   
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//