Philips True Wireless TAT1215BK Kulak İçi Gerçek Kablosuz Kulaklık

Fiyat : ₺895,00(KDV Dahil)
₺173,03 `den başlayan taksitlerle

Her zaman yola çıkmaya hazır

 

- Philips Türkiye Garantili

 

- Kulak İçi Tws Kulaklık

 

- IPX4 Su sıçramasına ve Tere dayanıklı

 

- Küçük şarj kutusu ile 18 saate kadar oynatma süresi

 

:

Philips True Wireless TAT1215BK Kulak İçi Gerçek Kablosuz Kulaklık

 

Her zaman yola çıkmaya hazır

 

Net ses sunan, yankı önleyici dahili mikrofon

 

Artık telefonda konuşurken yankılar yüzünden rahatsız olmanıza gerek yok. Yankı engelleme özelliği, konuşmaların her zaman net bir biçimde duyulmasını sağlar.

 

Güvenli, rahat kullanım

 

6 mm neodimyum sürücüler mükemmel ses sunar ve tam oturan, hafif tasarımla müziğinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Yumuşak, değiştirilebilir kulaklık uçları sayesinde kulağınıza rahat oturan ucu bulabilirsiniz.

 

IPX4 Su sıçramasına ve Tere dayanıklı

 

Küçük şarj kutusu her zamankinden daha kullanışlıdır. Üstelik bu true wireless kulaklık, her yönden gelen su sıçramalarına dayanıklıdır. Terlemeniz sorun yaratmaz, yağmur yağacak diye endişelenmeniz de gerekmez.

 

Müziği ve aramaları kontrol etmek için kulaklıktan kontrol

 

Her bir kulaklıkta bulunan düğmeler sayesinde dinleme deneyiminizi kolayca kontrol edin. Bu düğmeler sayesinde şarkıları atlayabilir ya da duraklatabilir, gelen aramaları reddedebilir veya kabul edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yankı önleyici özelliğe sahip dahili mikrofon, aramayı kabul ettiğinizde sesin net olmasını sağlar.

 

Telefonunuzdaki sesli asistanı kolayca etkinleştirin

 

Telefonunuza dokunmadan telefonunuzdaki sesli asistanı uyandırın. Müzik çalmak, arkadaşlarınızı aramak veya onlara mesaj göndermek, hava durumuna bakmak ve daha fazlası için Siri'yi veya Google Asistan'ı kullanın.

 

Küçük şarj kutusu ile 18 saate kadar oynatma süresi

 

Tek şarjla 6 saate kadar oynatma süresi sunar. Ayrıca tamamen şarj edilmiş bir şarj kutusu ile ekstra 12 saat daha elde edebilirsiniz.

 

 

Philips True Wireless TAT1215BK Kulak İçi Gerçek Kablosuz Kualklık Müziği ve aramaları kontrol etmek için kulaklıktan kontrol   Her bir kulaklıkta bulunan düğmeler sayesinde dinleme deneyiminizi kolayca kontrol edin. Bu düğmeler sayesinde şarkıları atlayabilir ya da duraklatabilir, gelen aramaları reddedebilir veya kabul edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yankı önleyici özelliğe sahip dahili mikrofon, aramayı kabul ettiğinizde sesin net olmasını sağlar. Güvenli, rahat kullanım 6 mm neodimyum sürücüler mükemmel ses sunar ve tam oturan, hafif tasarımla müziğinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Yumuşak, değiştirilebilir kulaklık uçları sayesinde kulağınıza rahat oturan ucu bulabilirsiniz.  	IPX4 Su sıçramasına ve Tere dayanıklı Küçük şarj kutusu her zamankinden daha kullanışlıdır. Üstelik bu true wireless kulaklık, her yönden gelen su sıçramalarına dayanıklıdır. Terlemeniz sorun yaratmaz, yağmur yağacak diye endişelenmeniz de gerekmez.

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//