QCY T13 Bluetooth 5.1 ENC Kulak İçi Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺585,50(KDV Dahil)
₺113,20 `den başlayan taksitlerle

Ürün çalışmaya ve şarj olmaya başlayabilmesi için kulaklıkların üzerindeki sarı koruma bantlarının çıkartılması gerekmektedir.

Bluetooth 5.1 yongası: daha düşük güç tüketimi, daha kararlı.

Arama için 4 Gürültü önleyici mikrofon.

7,2 mm sürücü, güçlü bas ile dinamik, geçici analitik ön yüzeyi birleştiren HiFi ses sunar.

40 saat ultra uzun pil ömrü ile büyük kapasiteli şarj kutusu.

Simly kulaklıklara dokunarak, cihazı çalıştırmadan kolay kontrol.

:

QCY T13 Bluetooth 5.1 ENC Kulak İçi Kulaklık Siyah

 

Kulaklık kullanımı günümüzde yaygın bir şekilde ilerlemektedir. Sizi daha da özgür kılan bluetooth kulaklıkların estetik görüntüsü ile gün boyu kulağınızda kalsa bile rahatsız etmeyecek tasarımı Qcy T13 modelinde bir arada. Aramalarınız için 4 adet gürültü önleyici mikrofonu bulunur. ENC teknolojisi kullanılan kulaklık ile sesi yükseltirken arka plan seslerini engelleyebilirsiniz. Gürültülü dış dünya bir süre beklemede kalsın.

 

Gürültü Önleyici Mikrofonu Sayesinde Daha Net Ses Kalitesi

 

Aramalar için 4 adet gürültü önleyici mikrofon ile dışarının sesinden en az etkilenerek karşı tarafa daha temiz bir ses iletir.

Gürültü Önleyici Mikrofonu Sayesinde Daha Net Ses Kalitesi   Aramalar için 4 adet gürültü önleyici mikrofon ile dışarının sesinden en az etkilenerek karşı tarafa daha temiz bir ses iletir.

Bluetooth 5.1 Standartı ile Kesintisiz Bağlantı

 

QCY T13 sahip olduğu Bluetooth 5.1 Standartı ile beraber, daha kararlı, daha düşük güç tüketimi ve daha düşük gecikme süresi sunar.

Bluetooth 5.1 Standartı ile Kesintisiz Bağlantı   QCY T13 sahip olduğu Bluetooth 5.1 Standartı ile beraber, daha kararlı, daha düşük güç tüketimi ve daha düşük gecikme süresi sunar.

Güçlü Bas Özelliği

 

7,2 mm sürücü, güçlü bas ile dinamik, geçici analitik ön yüzeyi birleştiren HiFi ses kalitesi sunar. Simly kulaklıklara dokunarak, cihazı çalıştırmadan kolay kontrol sağlayabilirsiniz.

Güçlü Bas Özelliği  7,2 mm sürücü, güçlü bas ile dinamik, geçici analitik ön yüzeyi birleştiren HiFi ses kalitesi sunar. Simly kulaklıklara dokunarak, cihazı çalıştırmadan kolay kontrol sağlayabilirsiniz.

 

 

-Ürün çalışmaya ve şarj olmaya başlayabilmesi için kulaklıkların üzerindeki sarı koruma bantlarının çıkartılması gerekmektedir.

 

-Bluetooth 5.1 yongası: daha düşük güç tüketimi, daha kararlı.

 

- Arama için 4 Gürültü önleyici mikrofon.

 

-7,2 mm sürücü, güçlü bas ile dinamik, geçici analitik ön yüzeyi birleştiren HiFi ses sunar.

 

-40 saat ultra uzun pil ömrü ile büyük kapasiteli şarj kutusu.

 

-Simly kulaklıklara dokunarak, cihazı çalıştırmadan kolay kontrol.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//