Realme C21 32 GB Cep Telefonu Mavi ( Realme Türkiye Garantili )

Fiyat : ₺2.319,97(KDV Dahil)
:

Realme C21 32 GB 3GB Ram Cep Telefonu (Oppo Türkiye Garantili)


Oppo Realme C21 akıllı telefon fiyat-performans beklentisi yüksek olanların tercih ettiği modellerin başında geliyor. İş ve işlemleri geniş ekranda rahatlıkla gerçekleştirmek isteyenlerin ilgisini çeken cihaz, hız ve verimliliği artıran teknolojik özelliklerden besleniyor. Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) RAM ve işlemci gibi temel donanım birimleri ile keyifli bir kullanım vadediyor. Yüksek batarya gücü, damla çentikli tasarımı, çoklu kamera ve geniş bağlantı seçenekleri, telefonu kendi sınıfı içerisinde bir adım öne çıkarıyor. Uygulama indirme ve kullanma, çoklu görevler gerçekleştirme, oyun oynama, video izleme, işsel veriler üzerinde çalışma da dahil pek çok işlem hızlı şekilde yapılıyor. Artırılabilir depolama alanına sahip olması sayesinde, mevcut kapasite dolsa dahi, harici kart ile alan genişletilebiliyor, böylece sistem yükü ve doluluğu türevi sıkıntılar yaşamanız önleniyor. Marka ve modelin en önemli artılarından biri, tüm bu özellikleri uygun fiyat avantajı ile sizlere sunması oluyor.
 

Realme C21 32 GB 3GB Ram Cep Telefonu (Oppo Türkiye Garantili) Oppo Realme C21 akıllı telefon fiyat-performans beklentisi yüksek olanların tercih ettiği modellerin başında geliyor. İş ve işlemleri geniş ekranda rahatlıkla gerçekleştirmek isteyenlerin ilgisini çeken cihaz, hız ve verimliliği artıran teknolojik özelliklerden besleniyor. Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) RAM ve işlemci gibi temel donanım birimleri ile keyifli bir kullanım vadediyor. Yüksek batarya gücü, damla çentikli tasarımı, çoklu kamera ve geniş bağlantı seçenekleri, telefonu kendi sınıfı içerisinde bir adım öne çıkarıyor. Uygulama indirme ve kullanma, çoklu görevler gerçekleştirme, oyun oynama, video izleme, işsel veriler üzerinde çalışma da dahil pek çok işlem hızlı şekilde yapılıyor. Artırılabilir depolama alanına sahip olması sayesinde, mevcut kapasite dolsa dahi, harici kart ile alan genişletilebiliyor, böylece sistem yükü ve doluluğu türevi sıkıntılar yaşamanız önleniyor. Marka ve modelin en önemli artılarından biri, tüm bu özellikleri uygun fiyat avantajı ile sizlere sunması oluyor.

Oppo Realme C21 Avantajları


    Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) hafıza kapasitesi ile geniş bir depolama alanı sunuyor. Kullanıcı beklentileri farklılık gösterdiğinden, 32 GB dahili kapasitenin yetersiz gelmesi durumu da göz önüne alınıyor ve 256 GB’a kadar artırılabilir hafıza kartı desteği de temel donanıma dahil ediliyor.
    Akıllı telefonda LPDDR4x tipinde 3 GB RAM ve 2.3 GHz CPU frekanslı 8 çekirdek yer alıyor. Yüksek işlemci çekirdeği sayesinde çoklu işlemler hızlı biçimde gerçekleşiyor. Çoklu görev komutları verirken, internet sekmeleri ya da uygulamalar arasında gezinirken ya da geçişler yaparken donma, yavaşlama ve takılma gibi sorunlar yaşanmıyor.
    MediaTek Helio G35 yonga setinden beslenen Android işletim sistemli Oppo akıllı telefonda, 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A53 CPU ana işlemciye ek olarak, 4x 1.8 Ghz ARM Cortex-A53 birinci yardımcı işlemci desteği yer alıyor.
    Sistem verilerini barındıran bellek birimi ve bu verileri algılayıp yorumlayan işlemci bir arada etkili şekilde çalışıyor. 64 bit işlemci mimarisinin hız ve yüksek etkinlik avantajlarını içeren üründe, 680 MHz frekanslı PowerVR GE8320 GPU grafik işlemci tercih ediliyor.
Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) kamera sensörleri ve batarya özellikleri ile de kendi segmentindeki konumunu sağlamlaştırıyor. Cihazda üçlü arka kamera donanımı kullanılıyor. 13 MP çözünürlüklü kamerada Bokeh portre modu, HDR, PDAF, hızlı odak, panorama ve otomatik odak gibi özelliklere yer veriliyor. LED flaşlı kamera ile 30 FPS’de 1080p Full HD video çekimleri yapılabiliyor. Ayrıca, yavaş çekim ve zaman atlama özellikleri ile video kayıt seçenekleriniz zenginleştiriliyor. 3 elementli lense sahip olan 2 MP’lik ikinci kamera ise Makro çekim için özelleştiriliyor ve detaylı yakın plan çekimler yapmanıza imkân tanıyor. 2 MP çözünürlüklü üçüncü kamera ise 3 elementli lensi ile derinlik algısı çekimleri yapmanıza odaklanıyor. 1080p FHD çözünürlüklü video çekim yapabilen ön kamera sensörü 5 MP çözünürlük ile geliyor. Ön kamerada portre modu, Time Lapse, Yapay Zekâ destekli iyileştirme, yüz algılama ve panorama selfi özellikleri bulunuyor.

Çoklu Kamera ve Yüksek Batarya Donanımı

Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) kamera sensörleri ve batarya özellikleri ile de kendi segmentindeki konumunu sağlamlaştırıyor. Cihazda üçlü arka kamera donanımı kullanılıyor. 13 MP çözünürlüklü kamerada Bokeh portre modu, HDR, PDAF, hızlı odak, panorama ve otomatik odak gibi özelliklere yer veriliyor. LED flaşlı kamera ile 30 FPS’de 1080p Full HD video çekimleri yapılabiliyor. Ayrıca, yavaş çekim ve zaman atlama özellikleri ile video kayıt seçenekleriniz zenginleştiriliyor. 3 elementli lense sahip olan 2 MP’lik ikinci kamera ise Makro çekim için özelleştiriliyor ve detaylı yakın plan çekimler yapmanıza imkân tanıyor. 2 MP çözünürlüklü üçüncü kamera ise 3 elementli lensi ile derinlik algısı çekimleri yapmanıza odaklanıyor. 1080p FHD çözünürlüklü video çekim yapabilen ön kamera sensörü 5 MP çözünürlük ile geliyor. Ön kamerada portre modu, Time Lapse, Yapay Zekâ destekli iyileştirme, yüz algılama ve panorama selfi özellikleri bulunuyor. Geniş ekranlı Oppo akıllı telefon modelini tercih sebebi kılan bir diğer nitelik ise batarya kapasitesi oluyor. 5000 mAh kapasiteli Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) pil gücü sayesinde prize ihtiyaç duymadan cihazı uzun süre kullanmanız mümkün oluyor. 4G’de 1128 saat bekleme süresi sunan batarya, 5V/2A şarj desteğini kullanıyor.
 Realme C21 32 GB 3GB Ram Cep Telefonu (Oppo Türkiye Garantili) Oppo akıllı telefon modelini tercih sebebi kılan bir diğer nitelik ise batarya kapasitesi oluyor. 5000 mAh kapasiteli Oppo Realme C21 32 GB (Realme Türkiye Garantili) pil gücü sayesinde prize ihtiyaç duymadan cihazı uzun süre kullanmanız mümkün oluyor. 4G’de 1128 saat bekleme süresi sunan batarya, 5V/2A şarj desteğini kullanıyor

Oppo Realme C21 Teknik Özellikleri

Oppo Realme C21 Teknik Özellikleri Ekran Boyutu: 6.5 inç Ekran Çözünürlüğü: 1600x720 piksel Depolama Alanı: 32 GB İşletim Sistemi: Android 10 Q RAM: 3 GB Batarya Kapasitesi: 5000 mAh   

    Ekran Boyutu: 6.5 inç
    Ekran Çözünürlüğü: 1600x720 piksel
    Depolama Alanı: 32 GB
    İşletim Sistemi: Android 10 Q
    RAM: 3 GB
    Batarya Kapasitesi: 5000 mAh

Renk
Mavi - Blue
Hafıza
32 gb
Ram
3 GB
İşletim Sistemi
Android
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//