Realme C53 128 GB 4 GB Android Cep Telefonu Mighty Black - Siyah

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

33W SUPERVOOC Şarj teknolojisi ve 5000mAh büyük pil ile hızlı ve uzun süreli şarj özelliği
   

8GB'a kadar dinamik RAM ve 128GB ROM ile geniş bellek kapasitesi
   

50MP Yapay Zeka Kamera ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekebilme yeteneği
   

7.49mm ultra ince tasarım
   

17.13cm (6.74 inç) 90Hz ekran ile yüksek yenileme hızı ve pürüzsüz kullanım deneyimi
   

Güçlü sekiz çekirdekli yonga seti

:

Realme C53 128 GB 4 GB Android Cep Telefonu Mighty Black - Siyah

 
Daha iyi hız.  Daha iyi netlik  Daha iyi tasarım.  Yeni bir şampiyonluk sınıfı.
 
33W SUPERVOOC Şarj¹ 5000mAh Büyük pil¹   8GB'a kadar Dinamik RAM² + 128GB ROM   50MP Yapay Zeka Camera   7.49mm Ultra İnce³ Işıltılı Şampiyon Tasarım   17.13cm (6.74 inç) 90Hz Ekran   Güçlü Sekiz Çekirdekli Yonga Seti
 
33W SUPERVOOC Şarj¹ 100% Hız artışı¹Önceki nesle göre şarj hızında %100 artış sunan geliştirilmiş SUPERVOOC şarj teknolojisiyle, segmentin en hızlı 33 W hızlı şarjı. Sadece 31 dakikada 0'dan %50'ye şarj edin.

33W SUPERVOOC Şarj
100% Hız artışı

 

Önceki nesle göre şarj hızında %100 artış sunan geliştirilmiş SUPERVOOC şarj teknolojisiyle, segmentin en hızlı 33 W hızlı şarjı. Sadece 31 dakikada 0'dan %50'ye şarj edin.

5000mAh Büyük Pil

 

Tüm gün yeten ŞarjOyunlardan filmlere ve müziğe kadar en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkardığınız bir günün sonunda, bol miktarda şarjınız kalır.

5000mAh Büyük Pil¹ Tüm gün yeten ŞarjOyunlardan filmlere ve müziğe kadar en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkardığınız bir günün sonunda, bol miktarda şarjınız kalır.

8GB'a kadar Dinamik RAM + 128GB ROM

8 GB'a kadar Dynamic RAM
Pürüzsüz Özgürlük

4 GB'a kadar yerleşik RAM ve DRE teknolojisiyle sunulan ek 4 GB dinamik bellek sayesinde, pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşamak için büyük bir güce sahipsiniz.

4 GB'a kadar yerleşik RAM ve DRE teknolojisiyle sunulan ek 4 GB dinamik bellek sayesinde, pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşamak için büyük bir güce sahipsiniz.

128GB ROM
Bellek Özgürlüğü

 

r128 GB'a kadar ROM ile realme C53, büyük bir rahatlığı sağlar. Her şey, arka planda her zaman sorunsuz çalışırken, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve oyunlarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz.

128GB ROM Bellek Özgürlüğü r128 GB'a kadar ROM ile realme C53, büyük bir rahatlığı sağlar. Her şey, arka planda her zaman sorunsuz çalışırken, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve oyunlarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz.

 

7,49mm İnce,
Işıltılı Şampiyon Tasarım.

 

realme'nin En İnce Telefonu

 
Büyük 5000 mAh pile rağmen realme'nin en ince telefonu. 7,49 mm'lik ince gövde, elde rahat tutuş sunan C kavisli yan tasarımla birleşir.
 
7,49mm İnce³. Işıltılı Şampiyon Tasarım. realme'nin En İnce Telefonu Büyük 5000 mAh pile rağmen realme'nin en ince telefonu. 7,49 mm'lik ince gövde, elde rahat tutuş sunan C kavisli yan tasarımla birleşir.
 

50MP Kamera. Yeni Filtreler.

 

50MP Modu, netliği büyük ölçüde artırır. Karmaşık yapıdaki binaları ve manzaraları çekerken bile ince detayları korur.

 
50MP Kamera. Yeni Filtreler.
 

17,13cm (6.74 inç) 90Hz Ekran
Pürüzsüz ekrana geçin

Büyük ekran ve yüksek yenileme hızı, süper pürüzsüz kullanımla sınıfının en iyisi oyun deneyimini yaşatır ve gerçek aksiyonu hissetmenizi sağlar.
Büyük ekran ve yüksek yenileme hızı, süper pürüzsüz kullanımla sınıfının en iyisi oyun deneyimini yaşatır ve gerçek aksiyonu hissetmenizi sağlar.
Mini KapsülPil durumu, veri kullanımı ve adım istatistikleri gibi en önemli bildirimlerinizi her zamankinden daha akıcı bir şekilde alın.

Mini Kapsül

 

Pil durumu, veri kullanımı ve adım istatistikleri gibi en önemli bildirimlerinizi her zamankinden daha akıcı bir şekilde alın.

Güçlü Sekiz
Çekirdekli Yonga Seti

 

Sekiz çekirdekli yonga seti size son derece pürüzsüz bir deneyim sunan ileri bir teknoloji, verimli işleme yetenekleri ve üstün bir performans sunar.

Güçlü Sekiz Çekirdekli Yonga Seti   Sekiz çekirdekli yonga seti size son derece pürüzsüz bir deneyim sunan ileri bir teknoloji, verimli işleme yetenekleri ve üstün bir performans sunar.

 

 
 
 
Model
C53
Ram
4 GB
Hafıza
128 GB
Renk
Siyah - Black
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//