Reeder KIDdo Akıllı Çocuk Saati Pembe ( Reeder Türkiye Garantili )

Fiyat : ₺961,47(KDV Dahil)
₺185,88 `den başlayan taksitlerle
:

Reeder KIDdo Akıllı Çocuk Saati

Saatler çocuğunuz için özgürlüğü, sizin için huzuru gösteriyor!

Reeder KIDdo; ön kamerası, özel tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocuğunuzun yeni favorisi olmaya aday! Sahip olduğu 380 mAh bataryasıyla günün her anında kesintisiz hizmet sunmak için tasarlanan reeder KIDdo ile çocuğunuz her an güvende!

Saatler çocuğunuz için özgürlüğü, sizin için huzuru gösteriyor!

Reeder KIDdo; ön kamerası, özel tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocuğunuzun yeni favorisi olmaya aday! Sahip olduğu 380 mAh bataryasıyla günün her anında kesintisiz hizmet sunmak için tasarlanan reeder KIDdo ile çocuğunuz her an güvende!
Reeder KIDdo Akıllı Çocuk Saati Saatler çocuğunuz için özgürlüğü, sizin için huzuru gösteriyor! Reeder KIDdo; ön kamerası, özel tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocuğunuzun yeni favorisi olmaya aday! Sahip olduğu 380 mAh bataryasıyla günün her anında kesintisiz hizmet sunmak için tasarlanan reeder KIDdo ile çocuğunuz her an güvende!

Güvenilir teknoloji ile içiniz rahat

reederKIDdo’nun haritada çocuğunuzun konumunu gösterme ve güvenli alan denetimi özellikleri sayesinde çocuğunuz özgür hissederken, siz de rahat edebilirsiniz! Çocuğunuzun nerede olduğunu an be an telefonunuzdan harita üzerinde görüntüleyebilir, çocuğunuzun belirlediğiniz güvenli alan içerisinde olduğunu kontrol etmeyi de reederKIDdo’ya bırakabilirsiniz.

Görünmez gücü keşfet!
Hem çocuğunuza hem size güven verecek reederKIDdo; MediaTek işlemcisi, 64MB RAM ve 64MB dahili depolama alanıyla sahne arkasındaki performansını ortaya koyuyor. reederKIDdo’nun Sim Kart desteği sayesinde, dilediğiniz zaman uygulama üzerinden çocuğunuzla sesli mesajlaşmanın konforunu ve belirleyeceğiniz güvenli kontak listesi ile iletişim kurmanın getirdiği güveni bir arada yaşayabilirsiniz. Saatin kapanması veya koldan çıkartılması halinde ise reederKIDdo size bildirim gönderecektir.
Reeder Kiddo mavi Görünmez gücü keşfet! Hem çocuğunuza hem size güven verecek reederKIDdo; MediaTek işlemcisi, 64MB RAM ve 64MB dahili depolama alanıyla sahne arkasındaki performansını ortaya koyuyor. reederKIDdo’nun Sim Kart desteği sayesinde, dilediğiniz zaman uygulama üzerinden çocuğunuzla sesli mesajlaşmanın konforunu ve belirleyeceğiniz güvenli kontak listesi ile iletişim kurmanın getirdiği güveni bir arada yaşayabilirsiniz. Saatin kapanması veya koldan çıkartılması halinde ise reederKIDdo size bildirim gönderecektir.
Özgürlüğün dizaynı; reederKIDdo
reederKIDdo, 240x240 ekran çözünürlüğüne sahip 1.54” boyutlu dokunmatik IPS ekranı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocukların vazgeçilmezi! Çocukların kullanım alışkanlıkları göz önüne alınarak geliştirilen akıllı saat, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Zevkle kullanacakları reederKIDdo, şık görünümünün ötesinde onlara özgürlüğün kapılarını aralayacak!
Reeder Kiddo Özgürlüğün dizaynı; reederKIDdo reederKIDdo, 240x240 ekran çözünürlüğüne sahip 1.54” boyutlu dokunmatik IPS ekranı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocukların vazgeçilmezi! Çocukların kullanım alışkanlıkları göz önüne alınarak geliştirilen akıllı saat, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Zevkle kullanacakları reederKIDdo, şık görünümünün ötesinde onlara özgürlüğün kapılarını aralayacak!

Türkiye’ye ilk e-kitap okuyucuyu getirerek pazar lideri olan reeder


Türkiye’ye ilk e-kitap okuyucuyu getirerek pazar lideri olan reeder, 2010 yılında Türkiye'nin ilk lokal markalı Android tablet modelini piyasaya sundu.
2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkcell ile birlikte Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı.

2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Afrika) bölgesinde 2014 yılının en çok satılan Intel işlemcili tablet markası oldu.

2015’te lanse ettiği akıllı telefonu ile Türkiye'de en çok satılan 25 model arasına giren reeder, 2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor Türkiye
tarafından seçildi.

  Reeder kiddo Güvenilir teknoloji ile içiniz rahat reederKIDdo’nun haritada çocuğunuzun konumunu gösterme ve güvenli alan denetimi özellikleri sayesinde çocuğunuz özgür hissederken, siz de rahat edebilirsiniz! Çocuğunuzun nerede olduğunu an be an telefonunuzdan harita üzerinde görüntüleyebilir, çocuğunuzun belirlediğiniz güvenli alan içerisinde olduğunu kontrol etmeyi de reederKIDdo’ya bırakabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi'nin ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak Samsun'da kurdu.

2017 yılında EBRD Kobi Destek Programı'na alınan reeder, 2018 yılında Çin'den stratejik ortak alarak 600.000 adet telefon, tablet ve akıllı saat üretim kapasiteli fabrikasını Karadeniz Bölgesi'nin ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak Samsun'da kurdu.

2018 yılının Mayıs-Ağustos ayı verilerine göre Türkiye'nin en çok satan tableti reeder M7 GO oldu.

2019 yılına yüz tanıma özellikli akili telefon modeli P13 Blue, askerlere özel tuşlu telefon F1 ve Türkiye’nin ilk yerli üretim çocuk saati Kıtada gibi önemli ürünlerle giriş yapan reeder, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihracata baslamistir.

Cihazı Şarj Etme

Cihazınız dahili şarj edilebilir lityum pile sahiptir. Cihazı ilk kullanmadan önce şarj etmeniz gerekmektedir.
1. Şekilde görüldüğü üzere USB kablonun A ucunu adaptörünüze veya bilgisayara takın. B klips ucunu cihazınızın USB girişine takınız.
2. Adaptörü (şarj aleti) elektrik prize takınız.
3. Pil tamamen şarj olduğunda, önce USB kablosunu cihazdan ardından adaptörü elektrik prizden çıkartınız.

USB kablosunun yanlış takılması cihazın ve adaptörün zarar görmesine neden olabilir. Hatalı kullanım sonucu oluşan arızalar / hasarlar garanti kapsamında değildir.

Lütfen dikkat ediniz:
· Cihazı mutlaka orijinal şarj kablosu ile şarj ediniz.
· Cihazın şarj ve USB ucunu dikkatli takın, esneme ve kasma yapmamasına dikkat edin.
· Şarj noktasında temassızlık cihazın ana kartına ve piline zarar verebilir.
· Cihazınız %100 şarj olduktan sonra, cihazı önce USB kablodan sonra adaptörü prizden çıkarınız.
· Şarj kablosunu gerekli olmadığı durumlarda adaptöre takılı bırakmayınız.
· Cihazınızı ilk 3 seferde tam dolacak şarj ediniz.
· Cihazınız şarj olduğu sırada kullanmayınız. Şarj halinde kullanımlar cihazın USB kablosuna ve USB soketinde hasara neden olabilir.
 

Reeder ReederKIDdo Akıllı Çocuk Saati


Bu cihazı alarak ‘reeder’ ailesine katıldığınız için teşekkür ederiz. Kullanma kılavuzunda cihaz detaylarını bulacaksınız. Lütfen cihazınızı kullanmadan önce okuyunuz.

* Doğru ve güvenli kullanımı sağlamak için cihazınızı kullanmaya başlamadan önce kullanma kılavuzu okuyunuz.
* Kullanım kılavuzunda kullanılan görsellerin görünümü cihazın gerçek boyutuyla farklılık gösterebilir.
* Bu cihaz yüksek hassasiyete sahiptir. Lütfen kendi başınıza parçaları sökmeyiniz.
* Cihazı bir yere düşürmeyiniz ya da vurmayınız.
* Cihazı çok sıcak veya çok düşük hava sıcaklığında, nemli, tozlu ve güçlü manyetik ortamlarda kullanmayınız, yoğun güneş ışığına maruz bırakmayınız.
* Cihazı nemli ve pamuklu kumaş parçası ile temizleyiniz. Cihaz temizliğinde kimyasal madde kullanmayınız ve cihazın su ile temasından kaçınınız.
* Lütfen cihazınız ile uyumlu aksesuarlar (batarya, adaptör, USB kablo) kullanınız. Uyumsuz aksesuarlar kullanmak cihazınıza zarar verebilir. Bu da cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur.
* Cihazın hasar görmesi, tamiri ya da başka sebepler bellek kaybına yol açabilir. Selekt Bilgisayar bu konu ile ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.
* Lütfen cihazınızı araç kullanırken kullanmayınız.
* Cihazınızı medikal aletler yakınında kullanmayınız.
* Uçak içinde cihazınızı kurallara uygun şekilde kullandığınızdan emin olunuz.

Kutu İçeriği:
- Çocuk saati
- USB kablo (Şarj kablosu)
- Tornavida
- Kullanım kılavuzu
- Garanti belgesi

Saati Şarj Etme


Saatiniz şarj edilebilir lityum batarya ile çalışmaktadır. Saatiniz batarya gücünüzün düşük olduğunu söyleyen mesaj gösterirse, en kısa sürede bataryanızı tekrar şarj edin. Sürekli düşük şarjda uzun süre kullanmak, batarya ömrünü kısaltır. Şarj adaptörünüzü bir prize, USB kabloyu saatin USB girişine takınız. Saatin şarj olması tamamlandığında şarj aletini prizden çıkarınız.

Ana ekran - SIM kart takılarak tüm kurulum bittikten sonra ana ekranda operatör ismini, tarih, şebeke göstergesi, pil durumu ve konum bilgisini göreceksiniz.

Rehberler – Telefon uygulaması ile bağdaştırıldıktan sonra saati arayabilecek numaraları kayıt ediniz. Bu şekilde çocuğunuz istenmeyen numaralardan çağrı almayacaktır.

Sohbetler – Telefon uygulaması üzerinde ekli gruba veya ebeveyne sesli mesaj göndermeye olarak sağlar.

Arkadaş ekle – Diğer Reeder Kiddo akıllı saat ile bağlantı kurma.

Kamera – Fotoğraf çekimi yapılabilir.

Adım sayar – Günlük atılan adımı sayar.

Hava durumu – Günlük hava durum bilgilerini sağlar.

Ayarlar – Ses düzeyi, ekran parlaklık ayarı, titreşim düzeyi gibi ayarları düzenleyin.

QR kod – Telefon uygulamasına tanıtmak için kullanılır. Aynı zaman cihazın seri ve IMEI numarasıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//