Samsung Galaxy A54 5G 256 GB 8 GB Android Akıllı Awsome Lime - Muhteşem Limon Sarı

Fiyat : ₺15.947,00(KDV Dahil)
:

Samsung Galaxy A54 5G 256 GB 8 GB Android Akıllı Awsome Lime - Muhteşem Limon Sarı

 

İlham veren Şıklık ve Sadelik

 

Birinci sınıf cam yüzeyi, sade kamera düzeni ve enerji veren renk seçenekleriyle Galaxy A54 5G, kusursuz ve zarif bir çerçevede Acayip İyi kimliğini taşıyor.

 
İlham veren Şıklık ve Sadelik   Birinci sınıf cam yüzeyi, sade kamera düzeni ve enerji veren renk seçenekleriyle Galaxy A54 5G, kusursuz ve zarif bir çerçevede Acayip İyi kimliğini taşıyor.
 

Acayip İyi anlarınızı daha çok kamerayla yakalayın

 

VDIS ve daha geniş Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) açısı ile Galaxy A54 5G, otomatik yeniden çerçeveleme ve otomatik odaklanma özellikleri sayesinde yüksek kaliteli videoları kolayca çekmenize yardımcı olur.

 
VDIS ve daha geniş Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) açısı ile Galaxy A54 5G, otomatik yeniden çerçeveleme ve otomatik odaklanma özellikleri sayesinde yüksek kaliteli videoları kolayca çekmenize yardımcı olur.
 

Gün ışığında bile parlak ve net

 

İzlediğiniz içeriğe aşık olacaksınız. 6.4 inc FHD+ Super Amoled Infinitiy-O ekran, harika dış mekan görünürlüğü ve 120 Hz’e varan yenileme hızı sayesinde akıcı ekran geçişleri ve canlı bir görüntü sunar.

 
 Gün ışığında bile parlak ve net  İzlediğiniz içeriğe aşık olacaksınız. 6.4 inc FHD+ Super Amoled Infinitiy-O ekran, harika dış mekan görünürlüğü ve 120 Hz’e varan yenileme hızı sayesinde akıcı ekran geçişleri ve canlı bir görüntü sunar.
 

Sınır tanımayan hız 5G

 

Optimum bağlantı gerektirir. Ağ kullanılabilirliği ve gerçek hız ülkeye, bölgeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre değişebilir.

Sınır tanımayan hız 5G   Optimum bağlantı gerektirir. Ağ kullanılabilirliği ve gerçek hız ülkeye, bölgeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre değişebilir.
Kendinizi sınırların ötesine taşıyın - İşlemci   En yüksek performansta potansiyelinize ulaşın. Güçlü sekiz çekirdekli işlemci, yüksek performans ve kapasite ile yepyeni fırsatların kapılarını açıyor.

Kendinizi sınırların ötesine taşıyın - İşlemci

 

En yüksek performansta potansiyelinize ulaşın. Güçlü sekiz çekirdekli işlemci, yüksek performans ve kapasite ile yepyeni fırsatların kapılarını açıyor.

Sert ve zorlu koşullar için tasarlandı

 

Sınırları aşmaya hazır olun. Galaxy A54 5G’nin IP67 Su ve Toza Dayanıklılık derecesi hem sığ sularda hem de tozlu yollarda dayanıklılığıyla sizi yarı yolda bırakmaz.

Sert ve zorlu koşullar için tasarlandı   Sınırları aşmaya hazır olun. Galaxy A54 5G’nin IP67 Su ve Toza Dayanıklılık derecesi hem sığ sularda hem de tozlu yollarda dayanıklılığıyla sizi yarı yolda bırakmaz.
Tek şarj ile 2.5 güne kadar kullanım  Galaxy A54 5G’nin 5.000 mAh* pili size tek şarj ile 2.5 güne kadar kullanım imkanı sağlar.

Tek şarj ile 2.5 güne kadar kullanım

 

Galaxy A54 5G’nin 5.000 mAh* pili size tek şarj ile 2.5 güne kadar kullanım imkanı sağlar.

 

 
Model
A54 5G
Ram
8 GB
Hafıza
256 GB
Renk
Sarı - Yellow
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//