Samsung Galaxy Buds FE Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺1.398,00(KDV Dahil)
₺270,28 `den başlayan taksitlerle

Ergonomik Tasarım: Kompakt ve ergonomik tasarımıyla kullanıcıya rahat bir deneyim sunar.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC): Dış gürültüyü etkili bir şekilde engelleyerek saf müzik keyfi sunar.

Güçlü Bas Sesleri: Yüksek kaliteli tek yönlü hoparlörler sayesinde derin ve güçlü bas sesleri sağlar.

Uzun Pil Ömrü: Tek bir şarjla 30 saate kadar kullanım süresi sunar, böylece gün boyunca müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Dokunmatik Kontrol ve Kolay Bağlantı: Dokunmatik kontrollerle müziği ve çağrıları kolayca yönetebilir, Samsung Galaxy cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ayarlar: Galaxy Wearable uygulaması aracılığıyla ses ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Kaybolan Kulaklık Bulma Özelliği: Kayıp modu sayesinde kaybettiğiniz kulaklıklarınızı bulabilirsiniz.

:

Samsung Galaxy Buds FE Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah

 

Mükemmel Ses Deneyimi Her An Anında

 
Samsung Galaxy Buds FE Kablosuz Bluetooth Kulaklık
 

Galaxy Buds FE, kompakt ve ergonomik tasarımıyla mükemmel bir dinleme deneyimi sunar. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğiyle istenmeyen gürültüleri devre dışı bırakın. Samsung Galaxy cihazlarınızla ürünü sorunsuz bağlayın.

 
Samsung Galaxy Buds FE Spec Özellikler
 

Güçlü ANC özelliğiyle dış gürültüyü dışarıda burakın

 

Gürültü kapalı, kendi dünyanız açık. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği, sizi anında müziğinizle baş başa bırakır. Dikkat dağıtıcı unsurları devre dışı bırakarak kendinizi saf müziğe bırakın. Dokunmatik alana dokunup basılı tutarak Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğini kolayca açıp kapatın. Yanınızdaki arkadaşınızla konuşmak isterseniz de kulaklığınızı çıkarmadan arkadaşınızı duyabilmek için Ortam Sesi moduna geçiş yapabilirsiniz.

 
Gürültü kapalı, kendi dünyanız açık. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği, sizi anında müziğinizle baş başa bırakır. Dikkat dağıtıcı unsurları devre dışı bırakarak kendinizi saf müziğe bırakın.

Güçlü Bas Sesleri

 

Ne dinlerseniz dinleyin, yeni tek yönlü hoparlörden gelen derin ve güçlü bas eşliğinde Galaxy Buds FE’nin sunduğu zengin ses deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Güçlü Bas Sesleri  Ne dinlerseniz dinleyin, yeni tek yönlü hoparlörden gelen derin ve güçlü bas eşliğinde Galaxy Buds FE’nin sunduğu zengin ses deneyiminin keyfini çıkarın.

Uzun süre dayanıklı pil ile durmak yok

 

Hem kompakt boyutlu hem güçlü. Tek bir şarjla 30 saate kadar dayanan pil, uzun şarkı ve podcast oynatma listelerinize veya sosyal medya videolarınıza gün boyunca eşlik eder.

Uzun süre dayanıklı pil ile durmak yok  Hem kompakt boyutlu hem güçlü. Tek bir şarjla 30 saate kadar dayanan pil, uzun şarkı ve podcast oynatma listelerinize veya sosyal medya videolarınıza gün boyunca eşlik eder.

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//