Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB 12 GB Android Akıllı Cep Telefonu Titanyum Siyah

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

  • Titanyum Koruma ve Gorilla Glass: Dayanıklı titanyum çerçeve ve Corning Gorilla Armor ile çizilmeye karşı koruma.

  • Yapay Zeka Destekli Kameralar: 200 MP arka kamera, yapay zeka ile geliştirilmiş renkler ve detaylar.

  • Quad Tele Zoom: Optik kalitesinde 10x yakınlaştırma ve 100x'e kadar yapay zeka destekli zoom.

  • ProVisual Motoru ve Super HDR: Gece çekimlerinde netlik ve parlaklık, gerçek zamanlı önizleme ile iyileştirilmiş HDR.

  • Live Translate ve Chat Asistanı: Gerçek zamanlı çeviri ve metin yazarken dil desteği.

  • Not Asistanı: Uzun metinleri özetleyen ve erişilebilir hale getiren özellik.

  • Yüksek Performanslı İşlemci ve Grafikler: Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ve ışın izleme teknolojisiyle üstün oyun deneyimi.

  • Uzun Pil Ömrü: Yüksek kapasiteli pil ve enerji verimliliği sayesinde tüm gün kullanım.

  • Yüksek Netlikli Ekran: Corning Gorilla Armor ile güneş altında bile yüksek performanslı 2600 nit

:

Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB 12 GB Android Akıllı Cep Telefonu Titanyum Siyah

 
Samsung Galaxy S24 Ultra
 

Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

 

Mobil Yapay Zeka çağına hoş geldiniz. Galaxy S24 Ultra ile hayatınızdaki en önemli cihazı yaratıcılığın, üretkenliğin ve ihtimallerin yeni seviyesini açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz.
İşte bu kadar kolay.

Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı Mobil Yapay Zeka çağına hoş geldiniz. Galaxy S24 Ultra ile hayatınızdaki en önemli cihazı yaratıcılığın, üretkenliğin ve ihtimallerin yeni seviyesini açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz. İşte bu kadar kolay.

Dahili S Pen, yeni bir tarih yazıyor

 

Galaxy Note'un mirası daha iyi bir şekilde devam ediyor. Yeni, düz ekranda parmaklarınızın doğal hareketlerine uygun hızdaki hassasiyetle yazın, dokunun ve gezinin.

Dahili S Pen, yeni bir tarih yazıyor Galaxy Note'un mirası daha iyi bir şekilde devam ediyor. Yeni, düz ekranda parmaklarınızın doğal hareketlerine uygun hızdaki hassasiyetle yazın, dokunun ve gezinin.
Titanyum koruması altında Yeniliğe göz atın. Dayanıklı titanyum kalkan, direkt çerçeveye eklendi.6 Titanyumun gücü şimdi parmak uçlarınızda. Corning® Gorill

Güçlü, Şık ve Göz Alıcı

 

Güçlü şı ve gözalıcı

200 MP ile Gerçeğe en yakın ayrıntıları yakalayın Bir akıllı telefondaki en fazla megapiksel ve yapay zeka işleme özelliğine sahip Galaxy S24 Ultra, deklanşöre her bastığınızda görüntü kalitesi için endüstri standardını belirliyor. Dahası, yeni ProVisual motoru nesneleri tanıyarak renk tonunu iyileştiriyor, kumlanmayı azaltıyor ve ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

200 MP ile
Gerçeğe en yakın
ayrıntıları yakalayın

Bir akıllı telefondaki en fazla megapiksel ve yapay zeka işleme özelliğine sahip Galaxy S24 Ultra, deklanşöre her bastığınızda görüntü kalitesi için endüstri standardını belirliyor. Dahası, yeni ProVisual motoru nesneleri tanıyarak renk tonunu iyileştiriyor, kumlanmayı azaltıyor ve ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

Daire içine al ve Bul, Herşey bu kadar kolay.

 

Aramak için daire içine alın ile aramalarda yeni bir sayfa açılıyor.1 En sevdiğiniz sosyal ağda gezinirken, S Pen’inizi veya parmağınızı kullanarak daire içine aldığınız herhangi bir şey için Google Arama sonuçları çıkıyor.
Ne olduğunu merak ettiğiniz bir bitkinin fotoğrafına mı rastladınız? Daire içine alın ve ta-da, Google Arama sonuçlarını göreceksiniz. Artık sosyal medya uygulamasından çıkmadan hızlı bir şekilde arama sonuçlarını görebilirsiniz.

Aramak için daire içine alın ile aramalarda yeni bir sayfa açılıyor.1 En sevdiğiniz sosyal ağda gezinirken, S Pen’inizi veya parmağınızı kullanarak daire içine aldığınız herhangi bir şey için Google Arama sonuçları çıkıyor. Ne olduğunu merak ettiğiniz bir bitkinin fotoğrafına mı rastladınız? Daire içine alın ve ta-da, Google Arama sonuçlarını göreceksiniz. Artık sosyal medya uygulamasından çıkmadan hızlı bir şekilde arama sonuçlarını görebilirsiniz.
Live Translate. İletişim kurmanın en kolay yolu Live Translate sayesinde artık telefondayken gerçek zamanlı çeviri alabilirsiniz.2 Dil bariyerlerini ortadan kaldırın. Siz kendi dilinizde konuşun karşı taraf aynı anda kendi diline çevrilmiş halini duysun.

Live Translate. İletişim kurmanın en kolay yolu

 

Live Translate sayesinde artık telefondayken gerçek zamanlı çeviri alabilirsiniz.2 Dil bariyerlerini ortadan kaldırın. Siz kendi dilinizde konuşun karşı taraf aynı anda kendi diline çevrilmiş halini duysun.

Chat Asistanı ile doğru yazışma dilinizi siz seçin

 

Chat Asistanı ile yapay zekanın desteğini kullanarak metin mesajları oluşturun.17 Artık ne demek istediğinizi bir profesyonelin, yakın bir arkadaşınızın tavrıyla, hatta sadece en kibar şekilde söyleyebilirsiniz. Saniyeler içinde "Bunu nasıl söylerim? "den "Bu nasıl aklıma gelmez?"e geçin.

Chat Asistanı ile doğru yazışma dilinizi siz seçin Chat Asistanı ile yapay zekanın desteğini kullanarak metin mesajları oluşturun.17 Artık ne demek istediğinizi bir profesyonelin, yakın bir arkadaşınızın tavrıyla, hatta sadece en kibar şekilde söyleyebilirsiniz. Saniyeler içinde "Bunu nasıl söylerim? "den "Bu nasıl aklıma gelmez?"e geçin.
Yapay Zekanın gücüyle notları göz açıp kapayıncaya kadar özetleyin İster jet hızıyla yazıyor ister yavaşça bir şeyler not alıyor olun, Not Asistanı uzun bir metni sizin için kısaltır.3 Sadece yazmaya başlayın ve daha sonra net, gözden geçirmesi kolay bir özet haline getirin. Ayrıca, eski bir notu ararken, yeni not kapakları size basit özetler göstererek ekranınızın daha düzenli görünmesini sağlar. Bu sayede her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın gücüyle notları göz açıp kapayıncaya kadar özetleyin

 

İster jet hızıyla yazıyor ister yavaşça bir şeyler not alıyor olun, Not Asistanı uzun bir metni sizin için kısaltır.3 Sadece yazmaya başlayın ve daha sonra net, gözden geçirmesi kolay bir özet haline getirin.
Ayrıca, eski bir notu ararken, yeni not kapakları size basit özetler göstererek ekranınızın daha düzenli görünmesini sağlar. Bu sayede her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Şimdiye kadar ki en hiper-realist mobil oyun deneyimini yaşayın

 

Galaxy için geliştirlen yeni Snapdragon® 8 Gen 3 ile zafer sizin olabilir.19 Daha hızlı işlemci, istediğiniz tüm oyunlar için ihtiyacınız olan gücü sağlar.7 Hiper-realist gölgeler ve yansımalar için ışın izleme ile üstün grafik sonuçlar gerçek zamanlı olarak karşınızda.

Galaxy için geliştirlen yeni Snapdragon® 8 Gen 3 ile zafer sizin olabilir.19 Daha hızlı işlemci, istediğiniz tüm oyunlar için ihtiyacınız olan gücü sağlar.7 Hiper-realist gölgeler ve yansımalar için ışın izleme ile üstün grafik sonuçlar gerçek zamanlı olarak karşınızda.
 

 

Ve bir yenililk daha! Isı dağılımını iyileştirmek ve size daha akışkan grafikler sunmak için Galaxy S24 Ultra'nın Buhar Haznesi boyutunu neredeyse iki katına çıkardık.

Galaxy için geliştirlen yeni Snapdragon® 8 Gen 3 ile zafer sizin olabilir.19 Daha hızlı işlemci, istediğiniz tüm oyunlar için ihtiyacınız olan gücü sağlar.7 Hiper-realist gölgeler ve yansımalar için ışın izleme ile üstün grafik sonuçlar gerçek zamanlı olarak karşınızda. Ve bir yenililk daha! Isı dağılımını iyileştirmek ve size daha akışkan grafikler sunmak için Galaxy S24 Ultra'nın Buhar Haznesi boyutunu neredeyse iki katına çıkardık.20

Tüm gün süren pille oyun devam ediyor

 

Yüksek kapasitesi ve daha yüksek enerji verimliliği ile Ultra'nın pili, en önemli anlarda size ekstra zaman sağlar.

Tüm gün süren pille oyun devam ediyor22 Yüksek kapasitesi ve daha yüksek enerji verimliliği ile Ultra'nın pili, en önemli anlarda size ekstra zaman sağlar.

Neden Galaxy Serisine Geçmeliyim?

 

Neden Galaxy Serisine Geçmeliyim?

 

 
 
 
 
Model
S24 Ultra
Ram
12 GB
Hafıza
512 GB
Renk
Siyah - Black Titanyum
İşletim Sistemi
Android
Garanti Türü
Distribütör Garantili
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//