Samsung Galaxy Z Flip 5 256 GB 8 GB Katlanabilir Cep Telefonu Grafit

Fiyat : ₺38.249,00(KDV Dahil)

 • Büyük Kapak Ekranı: 3,4 inçlik kapak ekranı, daha esnek ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.
 • Güçlü İşlemci: Snapdragon® 8 Gen 2 işlemci, akıcı grafikler, hızlı yapay zeka ve gelişmiş pil ömrü sağlar.
 • Uzun Süreli Pil Ömrü: 3700 mAh (tipik) pil, gece geç saatlere kadar kesintisiz eğlence sunar.
 • Esnek Mode Paneli: Daha fazla kontrol için esnek Mode Paneli, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşır.
 • Dayanıklı Tasarım: Armor Aluminum çerçeve ve yenilenen katlanabilir menteşe tasarımı, dayanıklılığı artırır.
 • FlexCam: Esneklik sunan kamera sistemi ile muhteşem selfie'ler çekin ve en iyi görüntüleri elde edin.

:

Samsung Galaxy Z Flip 5 256 GB 8 GB Katlanabilir Cep Telefonu Grafit

 

Esnek Ekran'ı istediğiniz gibi tasarlayın

 

Esnek Ekran'da tüm kontrol sizin. Galaxy Z Flip5'inizi Widget'lar, video duvar kağıtları, saat kadranları, stilleri ve daha fazlasıyla kişiselleştirin ve sadece size özel hale getirin.

 
 Esnek Ekran'ı istediğiniz gibi tasarlayın Esnek Ekran'da tüm kontrol sizin. Galaxy Z Flip5'inizi Widget'lar, video duvar kağıtları, saat kadranları, stilleri ve daha fazlasıyla kişiselleştirin ve sadece size özel hale getirin.
 

Galaxy Z Flip5: En Büyük Kapak Ekranına Sahip

 

Galaxy Z Flip5, 3,4 inç kapak ekranıyla dikkat çekiyor. Bu büyük ekran, kullanıcıların bildirimleri görmesini, mesajlara hızlı yanıt vermesini ve çeşitli uygulamaları kullanmasını kolaylaştırıyor. Kompakt ve şık tasarımıyla hem çok yönlü hem de portatif olan bu katlanabilir akıllı telefon, taşınabilirlik ve estetiği bir araya getiriyor.

 
Galaxy Z Flip5: En Büyük Kapak Ekranına Sahip Galaxy Z Flip5, 3,4 inç kapak ekranıyla dikkat çekiyor. Bu büyük ekran, kullanıcıların bildirimleri görmesini, mesajlara hızlı yanıt vermesini ve çeşitli uygulamaları kullanmasını kolaylaştırıyor. Kompakt ve şık tasarımıyla hem çok yönlü hem de portatif olan bu katlanabilir akıllı telefon, taşınabilirlik ve estetiği bir araya getiriyor.
 

Kapak ekranını dilediğiniz gibi özelleştirin

 

Kapak ekranında bütün kontrol sizde. Galaxy Z Flip5’inizi çok sayıda widget, video duvar kağıdı, saat kadranı, stil ve daha fazlasıyla özelleştirip size özel kılın.

 

 Kapak ekranını dilediğiniz gibi özelleştirin Kapak ekranında bütün kontrol sizde. Galaxy Z Flip5’inizi çok sayıda widget, video duvar kağıdı, saat kadranı, stil ve daha fazlasıyla özelleştirip size özel kılın.
Galaxy Z Flip5: Uzun Süreli Pil Ömrü Güçlü bir işlemciyle desteklenen 3700 mAh (tipik) pil, gece geç saatlere kadar film izleyip oyun oynayabilmeniz için verimli bir performans sunar. Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Eğlencenin devam etmesi için düşük güç modunu etkinleştirmeniz yeterli.

Galaxy Z Flip5: Uzun Süreli Pil Ömrü

 

Güçlü bir işlemciyle desteklenen 3700 mAh (tipik) pil, gece geç saatlere kadar film izleyip oyun oynayabilmeniz için verimli bir performans sunar. Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Eğlencenin devam etmesi için düşük güç modunu etkinleştirmeniz yeterli.

Galaxy Z Flip5: En Güçlü İşlemci

 

Galaxy Z Flip5, Galaxy serisinde şimdiye kadarki en güçlü işlemci olan Snapdragon® 8 Gen 2 ile güçleniyor. Bu yeni işlemci, daha akıcı grafikler, daha hızlı yapay zeka ve gelişmiş pil ömrü sunarak performansı bambaşka bir boyuta taşıyor.

Galaxy Z Flip5: En Güçlü İşlemci Galaxy Z Flip5, Galaxy serisinde şimdiye kadarki en güçlü işlemci olan Snapdragon® 8 Gen 2 ile güçleniyor. Bu yeni işlemci, daha akıcı grafikler, daha hızlı yapay zeka ve gelişmiş pil ömrü sunarak performansı bambaşka bir boyuta taşıyor.
Galaxy Z Flip5: Yepyeni ve Esnek Mode Paneli Esnek Modu kullanma biçiminizi bir üst seviyeye taşıyan yepyeni Mode Paneli, parmaklarınızın ucunda daha fazla kontrol sunar. Tek bir düğme dokunuşuyla paneli gizleyin veya genişletin. İsterseniz dokunmatik yüzey ve imleç de kullanabilirsiniz. Gelişmiş geri oynatma kontrol paneli sayesinde müziklerde ve medya içeriklerinde gezinmek daha kolay ve anlaşılır hale gelir.

Galaxy Z Flip5: Yepyeni ve Esnek Mode Paneli

 

Esnek Modu kullanma biçiminizi bir üst seviyeye taşıyan yepyeni Mode Paneli, parmaklarınızın ucunda daha fazla kontrol sunar. Tek bir düğme dokunuşuyla paneli gizleyin veya genişletin. İsterseniz dokunmatik yüzey ve imleç de kullanabilirsiniz. Gelişmiş geri oynatma kontrol paneli sayesinde müziklerde ve medya içeriklerinde gezinmek daha kolay ve anlaşılır hale gelir.

Galaxy Z Flip5: Dayanıklılığıyla Büyüleyin

 

Galaxy Z Flip5, Armor Aluminum adı verilen sert bir zırhlı çerçeve setiyle korunuyor. Yenilenen katlanabilir menteşe tasarımı, daha dayanıklı ve çift raylı bir yapı sunuyor. Bu özellikler sayesinde Galaxy Z Flip5, nem gibi dış etkenlerden etkilenmeden size uzun süre dayanıklı bir kullanım sağlıyor.

Galaxy Z Flip5: Dayanıklılığıyla Büyüleyin Galaxy Z Flip5, Armor Aluminum adı verilen sert bir zırhlı çerçeve setiyle korunuyor. Yenilenen katlanabilir menteşe tasarımı, daha dayanıklı ve çift raylı bir yapı sunuyor. Bu özellikler sayesinde Galaxy Z Flip5, nem gibi dış etkenlerden etkilenmeden size uzun süre dayanıklı bir kullanım sağlıyor.

 

 
 
 
 
Model
Z Flip 5
Ram
8 GB
Hafıza
256 GB
Renk
Grafit - Graphite
İşletim Sistemi
Android
3G/4G Desteği
Var
5G Desteği
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//