Stobom Mini Akıllı Uyku Asistanı Aromaterapi ve Bluetooth Hoparlör

Fiyat : ₺4.595,00(KDV Dahil)
₺888,37 `den başlayan taksitlerle

Geleneksel Alarma Veda,  Zor Uyanmaya Veda

( Kutu İçerisinde İki Adet Aromaterapi Kokusu Hediye)

Stobom mini ile rahat uykuya dalabilir ve daha rahat uyanabilirsiniz. Stobom mini akıllı sensnörleri ile sizi takip eder ve rahat uykuya dalabilmeniz için size yardımcı olur.

 

Kurduğunuz alarmdan önce uyanır, ışık, koku ve ses özellikleri ile derin uykudan hafif uykuya geçişinizi kolaylaştırır ve ardından kolay uyanabilmeniz için size yardımcı olur.

 

Aromaterapi, ses terapisi ve ışığı ile rahatlamanıza yardımcı olur.

:

Stobom Mini Akıllı Uyku Asistanı Aromaterapi ve Bluetooth Hoparlör

 

Geleneksel Alarma Veda Ediyoruz, Akıllı Uyandırma Teknolojisi ile Tanışın.

 
Stobom Mini, uyku durumunu izleyerek otomatik olarak en uygun uyandırmayı sağlamak için tasarlandı. Sunduğu teknololi ile kolay uykuya dalmanızı sağlar ve sizi akıllı ışık, ses sensörleri ile ortamı takip eder. Uygulama yardımı ile de telefonunuzdaki aktiviteyi kontrol eder. Ardından siz uyuduğunuzda, sizinle birlikte uykuya dalar.

Stobom mini uyumanızı kolaylaştırmak için belirleyebileceğiniz 6 ayrı senaryo ile uyumanıza yardımcı olur. Loş bir aydınlatma sağlayarak ortamın uyumanız için uygun hale gelmesini sağlarken, dilediğiniz bir ses ile en uygun ortamı oluşturur.

 

Stobom Mini, sunduğu teknololi ile kolay uykuya dalmanızı sağlar ve sizi akıllı ışık, ses sensörleri ile takip eder. Uygulama yardımı ile de telefonunuzdaki aktiviteyi kontrol eder. Ardından siz uyuduğunuzda, sizinle birlikte uykuya dalar.

 

Akıllı Uyandırma Teknolojisi ile Kolay ve Rahat Uyanın

 

Stobom mini, akılllı uyandırma teknolojisi ile kurduğunuz alarmdan uyku düzeninize göre kısa bir süre önce uyanır ve öncelikle gün ışığını simüle etmeye başlar, ardından odanıza seçmiş olduğunuz aromaterapy kokusunu vererek odanızın daha ferah bir hale gelmesini sağlar. Bu sayede metabolizmanız derin uykudan hafif uyku periyoduna geçmeye başlar. Beyin ve vücut kan akışınız hızlanır, vücudunuz serotonin salgılamaya başlar.

 

Bu süreç sonunda belirlediğiniz senaryo ile seçtiğiniz zil sesi sizi uyandırır. Dilerseniz kuş çıvıltılarıyla ( farklı doğa sesleri) yada dilediğiniz  bir melodi sesle. Seçim sizin.

Stobom mini, akılllı uyandırma teknolojisi ile kurduğunuz alarmdan 14 dakika 20 saniye önce uyanır ve öncelikle gün ışığını simüle etmeye başlar, ardından odanıza seçmiş olduğunuz aromaterapy kokusunu vererek odanızın daha ferah bir hale gelmesini sağlar. Bu sayede metabolizmanız derin uykudan hafif uyku periyoduna geçmeye başlar. Beyin ve vücut kan akışınız hızlanır, vücudunuz serotonin salgılamaya başlar.   Bu süreç sonunda belirlediğiniz senaryo ile sesli uyarı vererek sizi uyandırır. Dilerseniz kuş çıvıltılarıyla yada dilediğiniz başka bir sesle. Seçim sizin.

 

Stobom mini Aromaterapi Özelliği ile Rahatlamanıza Yardımcı Olur

 
Stobom mini Aroma terapi özelliği ile belirlemiş olduğunuz bir koku ile uygulama üzerinden ayarladığınız operiyodlarda yada dilediğiniz zaman sol kulakçığına basarak ortama özel tasarlanmış difizörü ile koku yayar.  Yaydığı koku tüm ortamı kısa sürede kaplayarak bulunduğu ortama rahatlık ve ferahlık sağlar.

Stobom mini Aroma terapi özelliği ile belirlemiş olduğunuz bir koku ile uygulama üzerinden ayarladığınız periyodlarda yada dilediğiniz zaman sol kulakçığına basarak ortama özel tasarlanmış difizörü ile koku yayar.  Yaydığı koku tüm ortamı kısa sürede kaplayarak bulunduğu ortama rahatlık ve ferahlık sağlar.

 

Kolayca değiştirebileceğiniz koku haznesi ile pratik bir kullanım sağlar.

Işığınız Müziğe Eşlik Etsin

 

Stobom mini Bluetooth hoparlör özeliği ile dileidğiniz müziği dinlemenize olanak sağlar. Bununla birlikte 16 milyon renk değiştirebilen alt aydınlatması da müziğe eşlik eder.

Işığınız Müziğe Eşlik Etsin   Stobom mini Bluetooth hoparlör özeliği ile dileidğiniz müziği dinlemenize olanak sağlar. Bununla birlikte 16 milyon renk değiştirebilen alt aydınlatması da müziğe eşlik eder.

 

 

Stobom mini Uygulaması ile Tüm Kontrol Sizde

 
Stobom mini Uygulaması ile Kontrol Sizde   Uygulama ile uyku ve uyandırma senaryolarını, alarm, aromaterapi, ışık ayarlarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Uykuya Yardımcı SevaryolarSizi hangisi rahatlatır, dağların sesi, Yağmurun fısıltısı, Ninni, Nefes ritmi, Dalgaların sesi yada Orman fısıltıları. Seçim sizin. Hangi sesle uyanmak istersiniz, kuş cıvıltıları, dalga sesleri yada zen müziği. Güne güzel bir başlangıç için seçiminizi yapabilirsiniz. Renginizi Ayarlayın yada Ritme Bırakın   Uygulama üzerinden istediğiniz ışığı ayarlayabilir yada ışık seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yada müziğin ritmine bırakabilirsiniz. Aromaterapi ve Ses Terapisi   İstediğiniz kokuyu belirleyin, ardından istediğiniz sesi seçin ve sakinliğe kendinizi bırakın. Burakın ses ve koku sizi ferahlatsın ve rahatlansın.

Stobom mini Uygulaması
ile Kontrol Sizde

 

Uygulama ile uyku ve uyandırma senaryolarını, alarm, aromaterapi, ışık ayarlarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Uykuya Yardımcı Senaryolar

 

Sizi hangisi rahatlatır, dağların sesi, Yağmurun fısıltısı, Ninni, Nefes ritmi, Dalgaların sesi yada Orman fısıltıları. Seçim sizin.

Uyandırma Senaryoları

 

Hangi sesle uyanmak istersiniz, kuş cıvıltıları, dalga sesleri yada zen müziği. Güne güzel bir başlangıç için seçiminizi yapabilirsiniz.

Renginizi Ayarlayın yada Ritme Bırakın

 

Uygulama üzerinden istediğiniz ışığı ayarlayabilir yada ışık seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yada müziğin ritmine bırakabilirsiniz.

Aromaterapi ve Ses Terapisi

 

İstediğiniz kokuyu belirleyin, ardından istediğiniz sesi seçin ve sakinliğe kendinizi bırakın. Bırakın ses ve koku sizi ferahlatsın ve rahatlansın.

 

 

Akıllı Uyku Takibi

 
Stobom mini uyku durumunuzu takip ve analiz eder. Topladığı verilerin analizini size sunar. Böylelikle sizlerde uyku durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
Akıllı Uyku Takibi  Stobom mini uyku durumunuzu takip ve analiz eder. Topladığı verileri size tuutuğu kaıtları sunar. Böylelikle sizlerde uyku durumunuzu takip edebilirsiniz.
 

Özellikler :

 

Kutu İçeriği :

 

-  Stobom mini
-  Stobom mini Silikon Stand
-  5V / 2A DC 10W Adaptör
-  Kullanım Kılavuzu

 

Teknik Özellikler :

 

-  Dijital Saat ve Alarm (6 Ayrı Uyuma ve Uyandırma Senaryosu)
-  Ölçüler : 169mm X 169 mm x 139 mm 500 gr
-  Koku difizörü
-  16 Milyon Renk yüksek ışık verebilen RGB stand (Yumuşak Silikon)
-  1500 mAh Lityum Batarya
-  PP + ABS UV boyama + APS

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//