Xiaomi Tv Box S 4K 2nd Gen Ultra-HD Android Medya Oynatıcı

Fiyat : ₺1.825,80(KDV Dahil)
₺352,99 `den başlayan taksitlerle

Genel Bakış ve Özellikler

  • 4K Ultra HD Akışlı Medya Oynatıcı
  • Dolby Vision® ve HDR10+
  • Dolby Atmos® ve DTS-HD

Güçlü İşlemci ve Depolama

  • Dört çekirdekli CPU ve yüksek performanslı GPU
  • 2 GB RAM + 8 GB ROM

Google TV Entegrasyonu

  • Google TV™ ile uygulamaları birleştirme
  • Sesle TV kontrolü

:

Xiaomi Tv Box S 4K 2nd Gen Ultra-HD Android Medya Oynatıcı

 
Mi tvbox s Android 4k ultra hd medya oynatıcı
Mi TvBoxS Spec
 

4K Ultra HD görüntü kalitesi

Daha detaylı ve canlı bir görüntü

 

4K Ultra HD, kendinizi kaptırmanız için daha ayrıntılı ve canlı bir görüntü sağlar

 
4K Ultra HD görüntü kalitesi Daha detaylı ve canlı bir görüntü 4K Ultra HD, kendinizi kaptırmanız için daha ayrıntılı ve canlı bir görüntü sağlar
 

Güçlü işlemci, Hızlandırılmış deneyim

 

Güçlü işlemci

Hızlandırılmış deneyim

 

Dört çekirdekli CPU verimli performans sunar. Yüksek performanslı GPU ile TV artık yeni eğlence platformunuz olabilir. 2 GB RAM + 8 GB ROM* kombinasyonu, daha akıcı bir görüntüleme deneyimi sunar.

Güçlü işlemci Hızlandırılmış deneyim Dört çekirdekli CPU verimli performans sunar. Yüksek performanslı GPU ile TV artık yeni eğlence platformunuz olabilir. 2 GB RAM + 8 GB ROM* kombinasyonu, daha akıcı bir görüntüleme deneyimi sunar.

 

Sevdiğiniz eğlence, Google'ın biraz yardımıyla

 
Google TV™ uygulamalarınız ve abonelikleriniz genelindeki filmleri, programları ve daha fazlasını bir araya getirir ve bunları yalnızca sizin için düzenler. Abonelikleriniz ve kullanabileceğiniz içerikler arasından izlediklerinize ve ilginizi çeken şeylere dayalı önerilerle izlenecek yeni şeyleri keşfedin.
 
Sevdiğiniz eğlence, Google'ın biraz yardımıyla Google TV™ uygulamalarınız ve abonelikleriniz genelindeki filmleri, programları ve daha fazlasını bir araya getirir ve bunları yalnızca sizin için düzenler. Abonelikleriniz ve kullanabileceğiniz içerikler arasından izlediklerinize ve ilginizi çeken şeylere dayalı önerilerle izlenecek yeni şeyleri keşfedin.
 

Xiaomi Tv Kutusu S 2. Nesil 360° Bluetooth ve IR uzaktan kumanda

 

Sezgisel düğme düzeni ve Bluetooth, favori içeriğinize her açıdan çok daha hızlı erişmenizi sağlar. Yerleşik IR ile TV'nizin veya ses çubuğunun gücünü ve ses düzeyini tek bir uzaktan kumandayla da kontrol edebilirsiniz.

 
Sezgisel düğme düzeni ve Bluetooth, favori içeriğinize her açıdan çok daha hızlı erişmenizi sağlar. Yerleşik IR ile TV'nizin veya ses çubuğunun gücünü ve ses düzeyini tek bir uzaktan kumandayla da kontrol edebilirsiniz.
 

Ana bağlantı noktaları Daha fazla olasılığı etkinleştirin

 

Kısıtlama olmaksızın kolay genişletmeye olanak tanıyan çok sayıda ana bağlantı noktası seçeneği.

 
Ana bağlantı noktaları Daha fazla olasılığı etkinleştirin Kısıtlama olmaksızın kolay genişletmeye olanak tanıyan çok sayıda ana bağlantı noktası seçeneği.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//