Anker SoundCore Life 2 Neo Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık - A3033Z11

Fiyat : ₺1.453,50(KDV Dahil)
₺281,01 `den başlayan taksitlerle
:

Anker SoundCore Life 2 Neo Kafa Üstü Kablosuz Kulaklık - A3033Z11

 
Yüksek Çözünürlüklü Ses: Life 2 Neo, en zengin dinleme deneyimi için 40 kHz'e kadar ses sunar. Sanatçı ve üreticinin amaçladığı şeyin en doğru şekilde çoğaltılabileceğini göstermek için Hi-Res logosuyla onaylanmıştır.
 

60 Saate Varan Batarya Ömrü

Yüksek Çözünürlüklü Ses: Life 2 Neo, en zengin dinleme deneyimi için 40 kHz'e kadar ses sunar. Sanatçı ve üreticinin amaçladığı şeyin en doğru şekilde çoğaltılabileceğini göstermek için Hi-Res logosuyla onaylanmıştır.

 

Sizin Konforunuzu Düşünerek Tasarlandı

 Büyük boyutlu 40mm titanyum kaplı sürücüler, gerçek zamanlı Bas geliştirme algoritması olan özel BassUp teknolojimizle çalışır. Bu kombinasyon bas çıkışını iki katına çıkarır. 3X Daha Uzun Ömürlü: Life 2 Neo, Anker'in dünyaca ünlü güç yönetimi teknolojisine sahip düşük enerji tüketimine sahip Bluetooth yonga seti sayesinde 60 saatlik çalma süresi sunar. Bir ay boyunca günde 2 saat dinleyin

 

Katlanabilir Tasarım: Kolay saklama ve taşıma için düzgünce katlanır. Güçlendirilmiş menteşeler tam dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar.
 

 Büyük boyutlu 40mm titanyum kaplı sürücüler, gerçek zamanlı Bas geliştirme algoritması olan özel BassUp teknolojimizle çalışır. Bu kombinasyon bas çıkışını iki katına çıkarır.
 

3X Daha Uzun Ömürlü: Life 2 Neo, Anker'in dünyaca ünlü güç yönetimi teknolojisine sahip düşük enerji tüketimine sahip Bluetooth yonga seti sayesinde 60 saatlik çalma süresi sunar. Bir ay boyunca günde 2 saat dinleyin
 

 

5 Dakikalık Şarj = 5 Saatlik Oyun: Acele ederken bile düşük pil konusunda endişelenmeyin. Kolaylık ve genişletilmiş uyumluluk için yüksek hızlı USB-C şarj portu üzerinden şarj edin. Katlanabilir Tasarım: Kolay saklama ve taşıma için düzgünce katlanır. Güçlendirilmiş menteşeler tam dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar. 5 Dakikalık Şarj = 5 Saatlik Oyun: Acele ederken bile düşük pil konusunda endişelenmeyin. Kolaylık ve genişletilmiş uyumluluk için yüksek hızlı USB-C şarj portu üzerinden şarj edin. Katlanabilir Tasarım: Kolay saklama ve taşıma için düzgünce katlanır. Güçlendirilmiş menteşeler tam dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar.

 

5 Dakikalık Şarj = 5 Saatlik Oyun: Acele ederken bile düşük pil konusunda endişelenmeyin. Kolaylık ve genişletilmiş uyumluluk için yüksek hızlı USB-C şarj portu üzerinden şarj edin.

 

 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//