Rova PD Type - C Hızlı Şarj Aleti 18 Watt 5V - 3A RV003

Fiyat : ₺292,10(KDV Dahil)
₺56,47 `den başlayan taksitlerle
:

Rova RV003 5V-3A PD Type-C Hızlı Şarj Cihazı

 

 Rova PD Type - C Hızlı Şarj Aleti 5V - 3A RV003 telefondukkani.com.tr den satın alabilirsiniz.    

 

Bilindik şarj aletlerinin performansını çok gerilerde bırakan ROVA PD Type-C Seyahat Hızlı Şarj Cihazı, kendi ile akıllı cihazlarının güvenliğini ve zamanın değerini önemseyenlerin tercihi!

     Müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ülkü benimsemiş ROVA Bilişim'in engin tecrübesinin çıktılarından biri olan ROVA PD TYPE-C Seyahat Şarj Cihazı; akıllı cep telefonu, tablet, MP4, PSP, GPS vb. akıllı cihazların güvenli bir şekilde şarj edilmesi için son teknolojiyle, çeşitli güvenlik testlerine tabi tutularak üretilmiştir. Uyumlu Type-C kablolarla birlikte çalışan ürün, yüksek kaliteli olup dayanıklılığı sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan uzun yıllar kullanılabilir.

              Akım kanallarının iki adet olması, ROVA Mobile PD TYPE-C Şarj Cihazı’ndan alınacak verimi düşürmez, cihazların güvenliğini tehlikeye atmaz ve kullanım ömrünü azaltmaz. Sebebi, ROVA’nın Akım Koruma ve Intelligent Negotiation for Optimum Voltage (INOV) özelliklerine sahip olmasında gizlidir: Akım Koruma özelliği, eş zamanlı kullanımda, iki kanaldaki akım birbirinden etkilenmeyecek şekilde cihazların şarj edilebilmesine olanak sunarken INOV özelliği, cihazların ihtiyacından fazla akım çekmesini engelleyip sadece ihtiyaç duyduğu değerde akım almasını sağlar.

     3.Nesil Hızlı Şarj teknolojisiyle donatılmış olan ROVA PD TYPE-C Şarj Cihazı, aynı zamanda Elektromanyetik Kalkanlama ile Termal ve Kısa Devre koruma özelliklerine de haiz olup bu sayede elektrik kaçağı yaratma, yangın çıkarma vb. tehlikeleri bertaraf eder. Tüm bu özellikler bir potada eritildiğinde ROVA Bilişim, ürünlerinin hem kullanıcı hem de cihazlar açısından yüksek güvenlikli bir kullanım olanağı sunduğunu gururla ifade eder.

     CE ve FC sertifikalarına sahip olan ROVA PD TYPE-C Seyahat Şarj Cihazı, yeni nesil PD Hızlı Şarj Cihazı teknolojisine sahip cihazlar başta olmak üzere yeni ve eski tüm cihazlarda güvenle kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//