Rova RV002 HIZLI Araç Şarj Cihazı 5V-3A Qualcomm Quick Şarj 3.0

Fiyat : ₺148,78(KDV Dahil)
₺28,76 `den başlayan taksitlerle
:

Rova RV002 HIZLI Araç Şarj Cihazı 5V-3A Qualcomm Quick Şarj 3.0

 

 Rova RV002 HIZLI Araç Şarj Cihazı 5V-3A Qualcomm Quick Şarj 3.0 telefondukkani.com.tr den satın alabilirsiniz.


    Yaptığı yolculuklar esnasında iletişimi kesintiye uğrasın istemeyenler için tasarlandı! Dünyayı müşterilerinin gözünden algılayan ROVA Bilişim'in akıllı cihaz aksesuarlarından biri olan ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı; akıllı cep telefonu, tablet, MP4, PSP, GPS vb. elektronik cihazların çalışmak için ihtiyaç duyduğu enerjinin, araçların çakmak soketinden güvenli bir şekilde karşılanmasını sağlamak için üretilmiştir.

       ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı’nın piyasada gördüğü rağbetin temel sebeplerinden biri, 2 USB çıkışına ve her iki çıkışının da Qualcomm 3.0 Quick Charge teknolojisine sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde eş zamanlı olarak iki ayrı cihazın standart şarj aletleri kullanımına kıyasla dört katı daha yüksek hızda şarj edilmesi ve dolayısıyla yolculukların kesintiye uğramadan devam ettirilmesi mümkün hâle gelir. Ürünün ihtiyaç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmesinin diğer sebepleri arasında güvenlik, yüksek kalite, uzun ömürlülük ve dayanıklılık vardır.

     Çakmak soketine yerleştirildikten sonra aracın motorunun çalıştırılmasıyla aktif hâle gelen ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı, çeşitli koruma özellikleriyle donatılmış olduğundan hem kullanıcıların hem aracın hem de şarj edilen cihazların güvenliğini koruma altına alır. Bu özelliklerinden Voltaj Koruma, ürüne takılı cihazlara ihtiyaç duyulan değerde elektrik verilmesini; Akım Koruma ise aynı anda şarj edilen iki cihaza giden akımların birbirinden etkilenmemesini sağlar. Bunların yanı sıra güvenliğin en üst seviyeye çıkarılması için ürüne Kısa Devre ve Termal korumaları ile Elektromanyetik Kalkanlama özellikleri de eklenmiştir.

     CE ve FC sertifikalarına sahip ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı, ROVA Bilişim'in hiçbir aşamada kaliteden taviz vermediği bir anlayışla üretilerek piyasaya sunulmuştur. Bu doğrultuda parçalardan bütüne kadar yüksek kaliteli malzeme seçimi ve üretim bandında son teknolojinin takip edilmesi, ürünün güvenli bir şekilde kullanıma imkân sunmasının yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını da sağlamıştır.

     Yüksek verim alınan ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı ayrıca, yangın emniyetine de sahiptir. Uyumlu USB kabloya sahip tüm eski ve yeni nesil cihazları şarj edebilen ROVA Hızlı Araç Şarj Cihazı, her marka ve model araç çakmak soketiyle uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//