Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı

Fiyat : ₺3.976,53(KDV Dahil)
₺768,80 `den başlayan taksitlerle
:

Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı

Seyahatlerinizi Dönüştürün. Birinci Mevkiye Terfi Edin

Seyahatinize hitap eden müzik daha da zenginleşti ve daha samimi hale geldi. PXC 550 Wireless 70 yıldır endüstrideki trendleri belirleyen, seste dünya lideri olan Sennheiser tarafından geliştirildi. Dolayısıyla sesten hiç taviz verilmedi, her ses seviyesinde derin, canlı, otantik ve güçlü. Üstün ve yüksek kaliteli performansıyla, PXC 550 Wireless favori albümünüze ya da filminize hayat katıyor.

Sennheiser’ın ünlü ses imzasını bu yüksek performanslı seyahat kulaklığıyla tecrübe edin.
Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı ile yolculuk yapmak daha keyifli
 Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı birinci mevkiye terfi edin
Size Özel Ses Salonunun Keyfini Çıkarın

Dünya çok gürültülü bir yer olabilir. PXC 550 Wireless ile Dünya’ya kapılarınızı kapatabilirsiniz. Sennheiser’in NoiseGard™ Hibrit uyarlamalı gürültü önleyicisi ile en kaotik ortamlarda bile size özel işitsel bir alan kurar. Etrafınızdaki gürültü arttıkça, gürültü engelleme özelliği de güçlenir ve size en konforlu dinleme tecrübesi sunar. PXC Wireless’in 30 saate varan olağanüstü şarj ömrü sayesinde, tek şarj ile kişisel ses salonunuzdan ayrılmadan, Dünya’yı turlayabilirsiniz.

30 saate kadar şarj ömrü, kulaklık kablo ile bağlanıldığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zamandır. Bluetooth ile bağlantı sağlandığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zaman şarj ömrü 20 saattir. Kesin şarj ömrü, kullanılan ses şiddeti ve ortam gürültüsü gibi faktörlerden etkilenerek hesaplanmıştır.
Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı 30 saate kadar şarj ömrü, kulaklık kablo ile bağlanıldığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zamandır. Bluetooth ile bağlantı sağlandığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zaman şarj ömrü 20 saattir. Kesin şarj ömrü, kullanılan ses şiddeti ve ortam gürültüsü gibi faktörlerden etkilenerek hesaplanmıştır. Sennheiser PXC 550 Seyahatlerinizi Multimedya Sölenine Çevirsin
Sennheiser PXC 550 Seyahatlerinizi Multimedya Sölenine Çevirsin

Doğru Bir Karar: Özgürce Hareket Etmeyi Seçmek

Aynı anda seyahat etmek ve müzik dinlemek, özgürce hareket ederken en iyi hissiyatı sağlar. PXC 550 Wireless de size bunu sağlar. Kablonun yerine, yüksek teknoloji ses iletiminde en iyi sesi veren çözümleri içeren bağlantı özelliği ve Yakından Bağlantı (NFC) özelliği sayesinde, bu özelliği barındıran cihazlarla PXC 550 Wireless’ı bağlamak, onu dinlemek kadar eğlencelidir. Yine de PXC 550, kutu içeriğinde bulunan kablo ile de kullanıabilir.

Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı iletişim merkezinizi zahmetsizce kontrol altında tutun
Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı iletişim merkezinizi zahmetsizce kontrol altında tutun İletişim Merkezinizi Zahmetsizce Kontrol Altında Tutun
İletişim Merkezinizi Zahmetsizce Kontrol Altında Tutun

PXC 550 Wireless, kişisel ve iş çağrılarınız için rakipsiz konuşma berraklığı sağlar. Ortam gürültülerini belirleyip, filtreleyerek, bulunduğunuz ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, karşı tarafın sesini mükemmel bir şekilde algılamanızı sağlar. İletişim merkezinizin kontrolü için, dokunmaya duyarlı trackpadler kulak kapsüllerine yerleştirilmiştir. Böylece, sesinizi kontrol etmek doğal ve zahmetsizdir.

Konforun Şeklini Hissedin

Endüstrideki en hafif kulaklıklardan biri olan PXC 550 Wireless, en uzun dinleme süreleri ve ultra taşınabilirlik için dizayn edilmiştir. En rahat kullanımı garantilemek için, yüzlerce kulağı ölçtük ve kulaklığı, kulak kapsüllerinin özel şeklini ve kafa bandının yapısını ortalama boyutlara göre dizayn ettik. Katlanabilen iskeleti sayesinde, kulaklığı katlayıp, stil sahibi, kolay taşınabilir taşıma çantasına kaldırabilirsiniz. Üstün konfor ve sınıfında lider dizayn iki tarafın da en iyisi.
Endüstrideki en hafif kulaklıklardan biri olan PXC 550 Wireless, en uzun dinleme süreleri ve ultra taşınabilirlik için dizayn edilmiştir. En rahat kullanımı garantilemek için, yüzlerce kulağı ölçtük ve kulaklığı, kulak kapsüllerinin özel şeklini ve kafa bandının yapısını ortalama boyutlara göre dizayn ettik. Katlanabilen iskeleti sayesinde, kulaklığı katlayıp, stil sahibi, kolay taşınabilir taşıma çantasına kaldırabilirsiniz. Üstün konfor ve sınıfında lider dizayn iki tarafın da en iyisi. Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı size özel ses salonunun keyfini çıkarın
Sennheiser PXC 550 Kablosuz Seyahat Kulaklığı size özel ses salonunun keyfini çıkarın

Akıllı Özellikler

Dokunmaya Duyarlı Trackpad

Kulak kapsüllerine entegre edilmiş trackpedler, size, hareket halindeyken ses kontrollerinden, parça atlamaya ve çağrı cevaplamaya kadar bir parmak hareketiyle mükemmel kontrol sunar.
Dahili Ses Limitleme
PXC 550 Wireless, ani ve çok yüksek ses şiddeti artışlarını engelleyen dahili ses limitleyiciye sahiptir. Böylece cihazınızı görevlilerin anons için de kullandığı uçak eğlence sistemlerine bağladığınızda ani ve yüksek şiddete sahip seslerden korunacaksınız.
CapTune Desteği
PXC 550 Wireless, Sennheiser’ın yüksek kaliteli müzik çaları ve güçlü ses ayarlama uygulamasını desteklemektedir. Böylece müziğinizin yarattığı hissi kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.
Katlanabilir Kontrol

PXC 550 ihtiyaçlarınızı sorunsuzca öngörür katlamasını açtığınızda otomatik olarak açılır, bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak şarkıyı duraklatır ve katladığınızda otomatik olarak kapanır.
ÖZELLİKLER

Dokunmaya duyarlı touchpad ile kontrol parmağınızın ucunda

Uçakta kabin içi anonslardaki ani ses yükselmelerine karşı ses limitlemesi

Katlanabilir ve katlandığında kendini kapatan yapı

Kapatılabilir Active NoiseGard teknolojisi ile istenildiğinde en yüksek kalitede ortam gürültüsü kesme

Premium malzemeler ve aksamlarla konforlu kullanım

CapTune uygulaması üzerinden kulaklık boyuna indirildiğinde otomatik şarkı durma özelliği

Tek sefer şarj ile 30 saate kadar kullanım süresi

Bluetooth 4.2 desteği ile son teknoloji ses ve data iletimi

Teknik Özellikler
Kullanım Tipi:Seyahat

Stil:Kafa Üstü

Mikrofon:Var

Renk:Siyah

Kapsül Tipi:Kapalı Kapsül

Katlanabilme:Var

Bağlantı Tipi:Bluetooth Kablosuz

Çağrı ve Müzik Kontrolü:Var

NFC Desteği:Var

Ultra Aktif Gürültü Engelleme:Var

Talk Through Ozelligi:Var

Ses Şiddet Seviyesi:(SPL) 110 dB

Frekans Aralığı:(Hoparlör) 17 Hz - 23.000 Hz

Şarj Süresi:3 saat

Kullanım Süresi:30 Saat

Mikrofon Ses Alım Yapısı:3 Mikrofon, Hüzmeleme Teknolojisi

Empedans Aktif:490 Ohm / Pasif 46: Ohm

Bluetooth Profilleri:HSP v.1.2 / HFP v.1.6 / A2DP v.1.3 / DIP v.1.3

Sürücü Tipi:Dinamik Sürücü

Ağırlık:227g

Kafa Basıncı:3 N

Alt Kategori:Kulak Üstü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//