Sony WH-1000XM4 Kulaküstü Bluetooh Kablosuz Kulaklık Siyah

Fiyat : ₺9.714,68(KDV Dahil)
₺1.878,17 `den başlayan taksitlerle

WH-1000XM4 kulaklık sizi müzikle baş başa bırakır. Deneyiminizi otomatik olarak kişiselleştiren akıllı dinleme teknolojisi sayesinde daha az gürültü ve daha da saf sesle müzik dinlemenin kolay yolu.

 

İster uzun bir uçuşta olun ister bir kafede dinlenin, WH-1000XM4 kulaklık, daha da fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engelleyerek gelişmiş gürültü engelleme performansımızı sunar.

 

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, hareket halinde dinlerken ortam sesini ayarlayarak ulaşım duyuruları gibi temel seslere izin verip gürültüyü engelleyin.

:

Sony WH-1000XM4 Kulaküstü Bluetooh Kablosuz Kulaklık Siyah

 

SADECE MÜZİK.
ÖTESİ YOK.

 

WH-1000XM4 kulaklık sizi müzikle baş başa bırakır. Deneyiminizi otomatik olarak kişiselleştiren akıllı dinleme teknolojisi sayesinde daha az gürültü ve daha da saf sesle müzik dinlemenin kolay yolu.

 

SADECE MÜZİK. ÖTESİ YOK. WH-1000XM4 kulaklık sizi müzikle baş başa bırakır. Deneyiminizi otomatik olarak kişiselleştiren akıllı dinleme teknolojisi sayesinde daha az gürültü ve daha da saf sesle müzik dinlemenin kolay yolu.

 

WH-1000XM4 Ödüllü Kulaklık
 

Gelişmiş gürültü engelleme

 

İster uzun bir uçuşta olun ister bir kafede dinlenin, WH-1000XM4 kulaklık, daha da fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engelleyerek gelişmiş gürültü engelleme performansımızı sunar.

Gelişmiş gürültü engelleme İster uzun bir uçuşta olun ister bir kafede dinlenin, WH-1000XM4 kulaklık, daha da fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engelleyerek gelişmiş gürültü engelleme performansımızı sunar.
Hayalleri gerçekleştiren teknoloji Her kulaklık başlığında bulunan iki mikrofonlu çift gürültü sensörü teknolojisi, ortam sesini yakalar ve verileri HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e gönderir. Sonra HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, yeni bir algoritma kullanarak gürültü engelleme işlemesini gerçek zamanlı olarak bir dizi akustik ortama uygular. Yeni bir Bluetooth® Ses Çip Sistemi (SoC) ile birlikte çalışarak müzik ve gürültü sinyallerinin yanı sıra sürücü birimi ile kulaklar arasında akustik özellikleri saniyede 700 defadan fazla algılayıp ayarlar.

Hayalleri gerçekleştiren teknoloji 

 

Her kulaklık başlığında bulunan iki mikrofonlu çift gürültü sensörü teknolojisi, ortam sesini yakalar ve verileri HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e gönderir. Sonra HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, yeni bir algoritma kullanarak gürültü engelleme işlemesini gerçek zamanlı olarak bir dizi akustik ortama uygular. Yeni bir Bluetooth® Ses Çip Sistemi (SoC) ile birlikte çalışarak müzik ve gürültü sinyallerinin yanı sıra sürücü birimi ile kulaklar arasında akustik özellikleri saniyede 700 defadan fazla algılayıp ayarlar.

DIJITAL NC

Ortam Sesi Kontrolü 

 

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, hareket halinde dinlerken ortam sesini ayarlayarak ulaşım duyuruları gibi temel seslere izin verip gürültüyü engelleyin.

Ortam Sesi Kontrolü Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, hareket halinde dinlerken ortam sesini ayarlayarak ulaşım duyuruları gibi temel seslere izin verip gürültüyü engelleyin.
Kablosuz özgürlük birinci sınıf ses Alışıldık BLUETOOTH® sesine kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 kb/sn aktarım oranında) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Kablosuz özgürlük birinci sınıf ses

 

Alışıldık BLUETOOTH® sesine kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 kb/sn aktarım oranında) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

İnanabileceğiniz ses HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e entegre edilen dahili analog amplifikatör, düşük bozulma ve taşınabilir cihazlarda olağanüstü ses kalitesi için rakipsiz sinyal-gürültü oranı elde eder. Likit Kristal Polimer (LCP) diyaframlı güçlü 40 mm sürücüler, kulaklığın ağır ritimlerle en ideal şekilde başa çıkmasını sağlar ve 40 kHz’e kadar eksiksiz frekans aralığını üretebilir.

İnanabileceğiniz ses 

 

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e entegre edilen dahili analog amplifikatör, düşük bozulma ve taşınabilir cihazlarda olağanüstü ses kalitesi için rakipsiz sinyal-gürültü oranı elde eder. Likit Kristal Polimer (LCP) diyaframlı güçlü 40 mm sürücüler, kulaklığın ağır ritimlerle en ideal şekilde başa çıkmasını sağlar ve 40 kHz’e kadar eksiksiz frekans aralığını üretebilir.

üm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon 

 

Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

Gün boyu rahat kullanım 

 

WH-1000XM4, sofistike stili olağanüstü rahatlıkla birleştirir. Basınç düşüren, süper yumuşak üretan köpükten kulaklık yastıkları basıncı eşit dağıtır ve tam oturma için kulaklık yastığı temasını artırır. Ayrıca daha hafif tasarımı sayesinde kulaklık taktığınızı dahi fark etmezsiniz.

Gün boyu rahat kullanım WH-1000XM4, sofistike stili olağanüstü rahatlıkla birleştirir. Basınç düşüren, süper yumuşak üretan köpükten kulaklık yastıkları basıncı eşit dağıtır ve tam oturma için kulaklık yastığı temasını artırır. Ayrıca daha hafif tasarımı sayesinde kulaklık taktığınızı dahi fark etmezsiniz.
Tüm gün süren güç ve hızlı şarj 30 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj 

 

30 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Sesli Yardımcı ile işlemler daha akıllı Eller serbest yardım alın. İstediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirmek için "OK Google" veya "Alexa" deyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın... Kulaklığın gürültü engelleme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edebilirsiniz.

Sesli Yardımcı ile işlemler daha akıllı

 

Eller serbest yardım alın. İstediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirmek için "OK Google" veya "Alexa" deyin.

Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın... Kulaklığın gürültü engelleme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edebilirsiniz.

Eller serbest yardım alın. İstediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirmek için "OK Google" veya "Alexa" deyin.
Daha net eller serbest görüşme  Kolayca ilerleyen eller serbest görüşmeyle sohbet serbestçe akar. Telefonunuzu olduğu yerde bırakın, iki kez dokunarak konuşun. Beş dahili mikrofonu gelişmiş ses sinyali işlemeyle bir araya getiren Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WH-1000XM4, telefonda konuştuğunuz kişiye daha net ses kalitesi sunar.

Daha net eller serbest görüşme  

 

Kolayca ilerleyen eller serbest görüşmeyle sohbet serbestçe akar. Telefonunuzu olduğu yerde bırakın, iki kez dokunarak konuşun. Beş dahili mikrofonu gelişmiş ses sinyali işlemeyle bir araya getiren Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WH-1000XM4, telefonda konuştuğunuz kişiye daha net ses kalitesi sunar.

Parmak uçlarınızdaki kontrol Panele dokunarak veya vurarak parça değiştirin, ses seviyesini düşürüp yükseltin veya arama yapın.

Parmak uçlarınızdaki kontrol 

 

Panele dokunarak veya vurarak parça değiştirin, ses seviyesini düşürüp yükseltin veya arama yapın.

 

Özellikler :

 

Sürücü Birimi  :    40 mm, dome tipi (CCAW Ses bobini)

DSEE Extreme :     Var

Frekans Tepkisi :    4 Hz-40.000 Hz

Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi) :     20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)

Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) :     4 Hz-40.000 Hz

Pasif Kullanım :     Var

NFC :     Var

Kablo Uzunluğu :     Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m, OFC örgülü, altın kaplama stereo mini fiş)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

//